Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamczyniemamszansy26

Dlaczego kobiety to takie materialistki ?

Polecane posty

Gość mamczyniemamszansy26

dlaczego ktoś biedny z dobrym sercem jak ja nie ma szans na związek z kobietą ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to kwestia instynktu samozachowawczego tak jest zapisane w genach faceci to mysliwi, zdobywccy a kobiety dbają o potomsto i pragną zapewnic jak najlepsz warunki dla siebie i rodziny to instynkt. Ale są oczywiscie kobiety, dla ktorych to nie ma znaczenia bo same mają duzo kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :)))))))))))))))))))))))))))))
bo sobie tak wmówiłeś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się z Selenią111, tylko że "dla ktorych to nie ma znaczenia bo same mają duzo kasy"->To jest jakiś 0,02 wszystkich kobiet. Jak jakaś kobieta ma kasę to zwykle chce bogatszego albo chociażby na równym poziomie. Co komu po chłopie który wszystko przepije? Dobre serce jest dobre ale liczy się bardziej zaradny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamczyniemamszansy26
Polska to kraj biedy i niestety ale ciężko sie utrzymać zarabiając tak mało :( a zaradnośc to z reguły zwykłe cwaniactwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"dlaczego ktoś biedny z dobrym sercem jak ja nie ma szans na związek z kobietą ?" nie wiem, nie mam zielonego pojecia dziwnie jest ten swiat skonstruowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haszhaszhasz
Ludzie powinni dobirac sie na zasadzie jakichs tam podobienstw, takze w kwestii materialnej. Osoba biedna z zamozna? Mysle, ze takim w ogole trudno sie poznac, bo zyja w innych srodowiskach.. ale nawet jesli poznaja sie w Internecie np... wydaje mi sie, ze nie jest to dobry uklad. zwiazkach powinna byc symetria... ludzie powinni wywodzic sie z podobnych srodowisk, to ulatwia porozumiewanie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zaradnośc to z reguły zwykłe cwaniactwo cwaniactwo czyli spryt a to też pewien rodzaj inteligencji. Da się dojść do jakiś tam pieniędzy przez: a)Uzdolnienia+praca b)Cwaniactwo i załatwianie sobie stołeczka+praca (zatrudnieni po znajomości długo się bez tego nie utrzymają) c)Pomysł na biznes Jeśli nie masz jednego pracuj nad drugim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te 0,02% kobiet z kasa to
oczywiscie takie ktore maja frose bo sie urodzily w bogatej rodzinie i biora forse od starego kobieta jest zbyt glupia na to zeby cokolwiek samej zarobic :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julia9656
bo my kobiety lubimy luksusy. czemy jestescie az tak tepi aby tego nie zrozumiec.to jest juz setny temat o kobietach materialistkach. gdzies przeczytałam ze faceta zaradnosc wyraza jego poziom społeczny.tzw. dobra praca ,wysokie zarobki facet ma mózgownice i potrafiz niej korzystac, amen,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×