Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość karolajna 90

Mój chłopak ma obsesję . Pomóżcie

Polecane posty

Gość karolajna 90

Witam . Tak jak w temacie mój chłopak ma obsesję - obsesję doskonałości . Nigdzie nie może być drugi . Jestem z nim już 3 lata jesteśmy ładną parą , ale teraz mi to zaczęło jakoś tak bardziej przeszkadzać . Ciągle pracuje nad swoją sylwetką na siłowni jest bardzo fajnie wyrzeżbiony naprawdę przystojny i ciągle ma ambicję by być lepszym i przystojniejszym . Jest z dobrego domu jest kulturalny fajnie zarabia , ale ciągle chce więcej i więcej . Czy ze mną coś jest nie tak ? Kurde po prostu chodzi mi o to , że czasem mógłby powiedzieć stop ! niby w związku nam to nie przeszkadza bo ma czas dla mnie jest czuły , kochany nie ma czegoś takiego , że powiedzmy nie przyjedzie po mnie gdy gdzieś pojechałam . Daje mi fajną swobodę nie mam też żadnych powodów by sądzić , że mnie zdradza jednak to mnie trochę denerwuje .Ciągła walka o to by być najlepszym we wszystkim co możliwe . Nie uważajcie mnie za desperatkę , ale ostatnio mnie wzięło coś takiego , że mógłby odpuścic . Jak ktoś ma jakieś rady to mówcie . Z chęcią się dowiem co sądzicie o tym przypadku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstik
Pogadaj z nim żeby sie.opamietal.bo jest wpatrzony w siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polecam mu psychologa
To może być perfekcjonizm lub jakieś niedowartościowanie. Rodzice go chwalili? może za dużo wymagali? Coś o tym wiem... Od Ciebie też wymaga perfekcji w wyglądzie i jakichś osiągnięciach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak nie urok no to sraczka
babom nie dogodzisz za chudy za gurby za malo zarabia za duzo zarabia za czuly za malo czuly i tak wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekaj czekaj!
Po 3 latach nagle zaczyna Ci to przeszkadzać skoro cały czas tak było? Ja miałem to samo z kobietą tylko w drugą strone. Jestem wieśniakiem i się do tego przyznaje nie ubierałem się super mało dbałem o siebie (oczywiście chodzi mi o siłownie itp. bo zawsze umyty wypachniony i czysto ubrany) i nigdy to nie przeszkadzało aż wkońcu poznała innego i jej to zaczęło przeszkadzać z dnia na dzień hehe zastanówcie się dziewczyny bo albo coś przeszkadza albo nie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna niemoralna
Mam ten sam problem wszystko muszę robić perfekcyjnie i być perfekcyjna to jest wykańczające, ale sądzę, że sama nie możesz nic z tym zrobić, jeśli zaczniesz mu zawadzać on może Cię uznać za ograniczenie i zostawić mnie chyba nic nie wkurza tak jak brak możliwości realizowania się w swoich obsesjach :O pewnie można to jakoś leczyć, nie wiem, ja nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa ambicja, tylko nie wiem czy zdrowa- docen to lepije zamiast marudzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×