Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość aga7773

praca z domu przy komputerze, nowatorski pomysl

Polecane posty

Gość aga7773

Czesc Wszystkim, Zajmuje sie obecnie wspolpraca przez internet z amerykanska firma, ktora prowadzi aukcje internetowe tzn penny auctions. Kolezanka przedstawila mi ten program i jestem zachwycona. Najwazniesza sprawa to to, ze nie trzeba niczego nikomu wciskac. To co musisz zrobic to zarejestrowac sie pod linkiem, ktory podam na koncu i na stronie firmy umiescic codziennie jedna reklame. Reklamy sa juz przygotowane wiec odbywa sie to na zasadzie wytnij, wklej i zajmuje od 2-5 minut dziennie. Poniewaz firma na kazdym sprzedanym artukule ma okolo 1000% zysku - tak 1000%, nie 100%- bardzo jej zalezy na rozreklamowywaniu tych wlasnie aukcji. Pod koniec kazdego dnia kazda osoba, ktora zamiescila prwawidlowo reklame otrzymuje procent zysku firmy. Jest to jak na razie 1.5% dziennie od kapitalu ktory chcesz zainwestowac. Na poczatku mozna dolaczyc jako darmowy czlonek i dostaje sie 100 darmowych punktow, ktore sa odpowiednikiem 100 dolarow. Mozna spokojnie wyprobowac system przez kilka tygodni i jak sie jest do niego przekonanym wplacic jakakolwiek kwote od ktorej beda rosly punkty, ktore mozna pozniej zamienic na dolary. Caly schemat wydaje sie na pierwszy rzut oka moze skomplikowany, strona internetowa tez jest bardzo zaawansowana ale zyski sa prawdziwe i bardzo szybkie. Jesli ktos chcialby dolaczyc ale ma pytania odnosnie tego jak zamiescic reklame prosze pisac na moj email a odpowiem. Wszystkie informacje znajdziecie tez na stronie po zarejestrowaniu sie za darmo na linku ponizej ale jesli ktos potrzebuje pomocy chetnie pomoge. Strona jest po ang ale mozna zmienic jezyk na polski. Fima ta bardzo szybko sie rozwija i cala ta forma zarobku ma rece i nogi. Firma dzieli sie zyskiem, bo dzieki osobom zamieszczajacym reklamy zarabia krocie! Jesli ktos chce moge rowniez przeslac tabelke z obliczeniami ile mozna zarobic i po jakim czasie, na podsatwie mojego przykladu. To jest tylko przyklad i kazdego dnie procent jest troszke inny ale na razie jest to 1.5 % dziennie. Sa jeszcze inne zrodla zarobku w tym programie ale o tym pozniej. Jesli ktos ma internet i czas to moze rozwinac ten biznes bardzo szybko. Mozna sie zarejestowac ponizej: http://makeeasyprofit.zeekrewards.com Jest to moj link, ktory podaje jako osoba, ktora przedstawila Wam ten program. Z tego co wiem, kazdy musi sie zarejestrowac pod juz istniejacym czlonkiem programu. W tym przypadmu jestem nim ja. Dodam jeszcze, ze zeby sie zapisac po otwarciu http://makeeasyprofit.zeekrewards.com nalezy nacisnac na slowo 'join', ktore znajduje sie u gory, na czarnym pasku po prawej stronie. Pozdrawiam i zycze powodzenia!!! Duzych zyskow Agnieszka Moj email: agnieszka7773@hotmail.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×