Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dobranka22

Co z byłym ?

Polecane posty

Gość Dobranka22

Jestem obecnie związana z facetem, z którym znam się już 2 lata. Do niedawna myślałam, że kocham go nad życie! chyba się myliłam. Jakiś czas zobaczyłam się z moim byłym. Zaczęliśmy się spotykać, ale tylko jako przyjaciele :) Problem w tym, że ja chyba znowu go kocham :/ Mój były ma teraz dziewczynę. Nie wiem, jak jest między nimi. Nie wiem, co robić. Mam rzucić chłopaka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie masz swojej wartości
to owszem, możesz rzucić.... tylko wówczas zastanów się and sobą-bo jak dla mnie jestes niezrównoważoną osobą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranka22
Niby dlaczego. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
Ile masz picek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeśli nie masz swojej wartości
dlaczego??????????/???? i ty jeszcze pytasz???????? -wiałąbym od cieie jako facet na mile.....jesteś niezrównowazona..i mało-konkretna. jednym słowem- mało-inteligentna osoba. raczej nie nadająca się do trwałego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobranka22
Odezwał się ktoś kto pozjadał wszystkie rozumy i jest taki najmądrzejszy. Ile masz związków za sobą, że sie tak wymądrzasz, a może jesteś już związana/y tak długo, że masz takie duże doświadczenie. Na dodatek polszczyzny za grosz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jak by tu nazwać
A pizd ile dobranka posiada? Lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
""""" Dobranka22 Odezwał się ktoś kto pozjadał wszystkie rozumy i jest taki najmądrzejszy. Ile masz związków za sobą, że sie tak wymądrzasz, a może jesteś już związana/y tak długo, że masz takie duże doświadczenie. Na dodatek polszczyzny za grosz....""""""" A Ty już ile masz tych związków za sobą?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Miałam podobną sytuację, zdarzało mi się zasypiać w ramionach ukochanego, a myślami być z byłym, płakałam, nie wiedziałam dlaczego tęsknię. Mój ukochany pytał: Czemu płaczesz? Myślisz o nim? Milczałam, a on wzdychał i odpowiadał: "To teraz pomyśl sobie, co on Ci zrobił i dlaczego się rozstaliście" POMOGŁO :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A jemu też pomogło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 razy nie wchodzi się do tej samej rzeki-uczucia powracają ale po pewnym czasie i złości powrócą i pretensje i znów będzie żle -ja już bym tak nie ryzykowała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kropupus
same kurfy nie wiecie czego kurfa chcecie terapia prądem elektrycznym i psychotropami wam nawet nie pomoże!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POMÓŻCIE SZYBKO PROSZE :((
ja uważam ze powinnaś proozmawiac z byłym i powiedziec mu jazk jest. a z tym obecnym zerwac i wytlumaczyc sytuajce po co go ranic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotnik3546677777
A ja tam nigdy nie byłem z żadną w związku i jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×