Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

go4x_e-rzecznik

Rynek forex- może to dla mnie?

Polecane posty

Gość aliw22
Ja od siebie polecam fajny sposób na zarobienie kilku tysiaków, pierwsze 800 zł można zarobić w 1-2 h jak znasz się na kompie. Dodam, że nie trzeba nic polecać ani wpłacać, wszystko zarabiamy na czysto, wystarczy trochę poklikać myszką, każdy powinien sobie poradzić Tutaj dowiesz się jak to zrobić: http://fbkasa.pl/ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelXL
polecam skalping na rachunku hotforex zero

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelXL
mają niskie opłaty i egzekucja to rewelacja, tak na prawde mozna i podczas danych skalping uprawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PawelXL
broker też bardzo szybko wypłaca i można wpłacać z free przez skrill co jest bardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorxxx
duży plus tego brokera to to , że zyski można wypłacić na skrill bo wielu brokerów nie daje takiej opcji i trzeba wypłacić na konto bankowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorxxx
PawelXL możesz cos wiecej powiedziec o tej twojej strategi? tez skalpuje i ja tez w HF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne pytanie... sami musicie wiedzieć, czy to dla was. Dobre platformy forexowe pozwalają wejść w temat bez większych problemów, na koncie testowym można wszystko sprawdzić. Musicie po prostu sami ocenić, czy się do tego nadajecie. Ogólnie pod względem inwestycyjnym mamy teraz na rynku złoty okres. Z walut można dużo wyciągnąć. XTB możecie testować za darmo, macie darmowe webinary - może warto rozpocząć po prostu od tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trompka
Zgadzam się, nigdy nie było tak łatwo zarobić na Forexie jak teraz. Nawet osoby niezbyt ogarnięte w temacie mogą zebrać poważne sumy, chociażby dzięki takim poradom od specjalistów jak http://investor-online.com/imarketslive/swipetrades/ Warto mieć to na uwadze, by zysk nie przeszedł Wam koło nosa. Już teraz sprawdźcie ten temat bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Żeby w to wejść, trzeba posiadać wiedzę  na temat rynku forex, zaczynając polecam zapisać sie na jakies szkolenia, ja brałem udział w szkoleniu Fraktal Trader, firma godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Żeby w to wejść, trzeba posiadać wiedzę  na temat rynku forex, zaczynając polecam zapisać sie na jakies szkolenia, ja brałem udział w szkoleniu Fraktal Trader, firma godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon

Żeby w to wejść, trzeba posiadać wiedzę  na temat rynku forex, zaczynając polecam zapisać sie na jakies szkolenia, ja brałem udział w szkoleniu Fraktal Trader, firma godna polecenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin
Dnia 25.03.2012 o 14:00, Dżoana1980 napisał:

Na forexie można co najwyżej stracić.. Nie naciągaj na to ludzi.

Można stracić, jeśli się nic nie ten temat nie wie.. Polecam szkolenie w Fraktal Trader

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mmm

Co za trolle . az czytac tego nie da rady aby ludzi z kasy obskubac nie dajcie sie na te badziewne strony nabrac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krystian33

Mozna zarobic jesli ma sie wiedze, polecam szkolenia w Fraktal Trader, bardzo pozyteczne szkolenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grzegorz
1 godzinę temu, Gość krystian33 napisał:

Mozna zarobic jesli ma sie wiedze, polecam szkolenia w Fraktal Trader, bardzo pozyteczne szkolenia.

Jaka jet mniej wiecje cena szkolenia? gdzie to mozna sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcin

Ceny są podane na stronie firmy, wystarczy w google wpisac Fraktal Trader i wyskoczy, mogę powiedziec ze warto zaiwnestowac w szkolenie, pozniej się zwroci kilka razy wiecej, bo z wiedzą, które mozna zdoybyc na szokleniu mozna zarobic naprawdę spore sumy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Igor

Tez duzo slyszalem o Fraktal Trader, podobno osoby, ktore przeporwadzają szkolenia mają dar przekazywania wiedzy, planuję się zapisać 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria

Widziałam, że szkolenie sa przeprowadzane w dużych miastach, czy to przeprowadzają te same osoby?czy np. w Warszawie są inne osoby, które szkolą niż w Krakowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×