Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

go4x_e-rzecznik

Rynek forex- może to dla mnie?

Polecane posty

Gość 155Jadzia
My odkładamy niewiele. Co miesiąc jakies 300 zł i inwestujemy w małe sztabki złota. Kto wie, może za jakiś czas będziemy bogaci:p. Na http://www.emonety.pl/ okrylisy mozliwość zakupu złotych monet i tez sie nad tym zastanawiamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michaljks
Hej, Sam czasami grywam ale na razie raczkuję, sporo wartościowych informacji znajdziecie na stronie: http://forexbyk.pl/ musicie dużo czytać i się uczyć żeby coś zarobić ale na pewno się da :) Pozdrawiam Michał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 rata za kałacha
"szkolenia będą bezpłatne" Cóż za szczodrość i filantropia. Normalnie jestem w szoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel karski
W tym momencie dostanie się na rynek forex jest łatwiejsze... Szkolenia dostępne są za darmo np. tutaj - http://www.maximus-trading.com/ Firmy udostępniają kapitał, dają możliwość inwestowania bez ryzyka. Po prostu trzeba tylko mieć do tego pojęcie. Na forexie można naprawdę zarabiać duże pieniądze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co to jest forex ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Geralt4
Hm, ostatnio odkryłem taką stronę jak – www.forexsignum.pl . Można się paru patentów na temat rynku Forex dowiedzieć. Ja tutaj zlecałem usługę sygnałów. Jestem z niej bardzo zadowolony, zdecydowanie pozwala mi zaoszczędzić czas i usprawnić transakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex jest niepewnym rynkiem. Trzeba mieć dużo wiedzy i doświadczenia, aby zarobić. Ja mogę Wam polecić firmę Debarex www.debarex.pl . Korzystałem z ich usług. Naprawdę warto. Tylko tam kupicie sygnały w gwarancją zysku. Nie dajcie się naciągać na oszustwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dajcie sie wyrolowac nawet najwięksi brokerzy was roluja straciłem w byłym markets com teraz keystock szmal z winny brokera i nie odzyskałem swoich pieniedzy warto zauważyć że dopuki tracisz kase wszystko działa poprawnie ale gdy zaczynasz zarabiać już zaczynają się schody a to niby transfer za slaby ato platforma nagle szwankuje itd itd skończyłem z forexe gdy poczytałem troche innych ludzi którzy tez zostali oszukani i nikt mnie nie przekona ze to jest uczciwe ze srony brokera a jeśli chodzi o telefon to dodzwonić sie graniczy z cudem tak traktują klientów dzwonie widzę ze zajęte i prowadzi rozmowe dzwonie po skończonej rozmowie i echo to jak to nazwac jak olewaniem klienta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajne informacje też są na stronie debarex.pl, szczególnie artykuł o psychologii inwestowania. Bardzo fajne, aby wprowadzić w giełdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
według mnie podstawową lekturą przed rozpoczęciem gry na rynku forex jest lektura darmowego ebooka "Ryzykować trzeba umieć". Można ściągnąć pakiet np z http://odbierzksiazke.pl/ Do tego oczywiście szkolenia i kursy - bez tego ani rusz. Fajne kursy organizuje trading academy. Mają ich bardzo dużo do wyboru więc warto się poradzić specjalistów jaki wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joasia8set
sama jestem kobietą i inwestuję na rynku walutowym kilka lat i tylko z tego się utrzymuje, jak najbardziej się da, ale wymaga to wiele zaangażowania - nic za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz212
ja niedawno zacząłem z małą wpłatą u brokera hotforex, 200zł, ale wyskalpowałem już na rachunku zero ponad 100zł zysku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mimo wszystko polecam ostrożność i czujność, broker jest ważny, ale sami też musimy mieć kontrole nad tym co robimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gustaw27
broker jest bardzo ważny, jak źle trafimy to nas oskubie, najlepiej patrzeć na niskie koszty, egzekucje i bezpieczeństwo. Sam polecam hotforex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość3343332
Jak myślisz o czymś takim to warto korzystać z dobrych narżędzi jak np eToro - https://invesir.com/pl/etoro Poczytaj sobie na ten temat. Pomoc myślę, że będzie przydatna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolasia
Zamiast etoro lepiej samodzielnie handlować u jakiegoś porządnego brokera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorxxx
hmm ja mam konto w etoro ale zadowolony nie jestem, jakiego innego tego typu brokera polecasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolasia
Ale kopiowanie sygnałów to zło i tłumacze, że lepiej jest samodzielnie handlować u sprawdzonego brokera np. hf markets jest dobrym wyborem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorxxx
hfmarkets? i dlaczego kopiowanie sygnałów to zlo? brak mi doswiadczenia w grze na forex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolasia
bo w etoro to tylko na pewno stracisz i nie masz wpływu na to co się dzieje, koszty są tak wysokie, że nawet dobry trader nie zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolasia
tego jak handlować samodzielnie możesz się uczyć za darmo z internetu, hotforex ma też swoje darmowe webinary codziennie o 18

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariolasia
Czasu tez wcale nie trzeba mieć dużo bo można handlowac na wyższych interwałach, np. na D1 i otwierać sobie zlecenia raz dziennie dosłownie, na wykres patrzeć raz dziennie. Obsługa mt4 jest banalna, każdy szybko opanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość predatorxxx
dzięki, wejdę na ich strone, ale najpierw poczytam opinie, ostrożności nigdy za wiele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciek1922
DEMO!!! To dobry pomysl najwazniejsze zaczac od demo obyc sie z mt4 z rynkiem ukladami swiec, mowia o tym na szkoleniach w hotforex polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×