Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość milapania

umowa o dzieło, a powtórna rejestracja w pup!

Polecane posty

Gość milapania

Witam! Od czwartku pracuję na umowie o dzieło w jednej firmie. Umowa podpisana jest do końca maja. Czy jeżeli wcześniej zrezygnuję z tej pracy, to urząd pracy może mi odmówić ponownej rejestracji? Czy będę musiała poczekać na końca maja i dopiero od czerwca ponownie się zarejestrować? Powiedziano mi, że umowę mogę zerwać z dnia na dzień bez wypowiedzenia, więc w urzędzie de facto nie będą wiedzieli, dlaczego nie pracuję...Czy będę musiała przedstawić jakiś dokument potwierdzający to, że już nie pracuję w tej firmie przy rejestracji? Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość good_lucky
mysle, ze jak wczesniej zerwiesz umowe o dzielo z firma-niewazne dlaczego- to mozesz zarejestrowac sie wpupie po tym. przedstawiasz im tylko kolejny papier- te umowe, sobie kseruja, i heja- od nowa caly ten syf. ja pracuje w branzy ktora opiera sie tylko na umowach o dzielo-ewentualnie firma, ale przy niskich wynagroddzeniach i niepewnych zleceniach koszty dla mnie zabojcze.Wiec - pup- zlecenie umowa- pup- zlecenie umowa itd. najgorzej w tym z ubezpeiczeniem zdrowowtnym, bo jak cos sie stanie podczas tej umowy to nic cie nie chroni. a moje umowy byly czasami na kilka miesiecy zawierane, praca w terenie, ubezpieczylam sie prywatnie- ale uwaga- prywatne ubezpieczenia w tej chwili w polsce nie dzialaja. ale to juz inna historia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×