Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

żeleczek

takl właśnie dziewczyny traktowały prawiczków...

Polecane posty

Gość oj dziewico wez sie za darkera
bo ewidentnie masz parcie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Powinnam była od razu poznać sie na tym typie, ale było wesoło, był alkohol, ja trochę wypiłam i tak wyszło" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tragedia człowieka . Tak się starał ,a ta suka go nie chciała ...ba znalazła sobie jeszcze gaha. Co za niesprawiedliwe życie człowiek sercem ,a w zamian co ? Kamienie i upokorzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Ostra=
Wszystko przedstawione w przejaskrawionych barwach, ale żal faceta. Nie wiem czemu z takich osób ludzie robią sobie pośmiewisko. To świadczy o niedojrzałości tych, którzy szydzą. A taka niepewność siebie jest jak choroba, gdy taki zagubiony człowiek trafi na odpowiednią osobę, szybko odzyskuje pewność siebie i często jest bardziej szczęśliwi, niż ci którzy go wcześniej wyśmiewali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość =Ostra=
Domyślam się, co zresztą ujęłam powyżej, pisząc o przejaskrawieniu :o Ale faktem jest, że prostacy tak właśnie traktują osoby mnie zaradne. Poziom jak w podstawówce, gdzie silniejsze dzieci wyżywają się na słabszym koledze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehdfffer
typowe zachowanie kobiety.. po pijaku dała dupy facetowi, zrobiła mu nadzieje, on się zakochał a potem ona go olewała i osrała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby kolo nie był siebie, to by pod balkonem serenad jej nie wyśpiewywał, nie wyskoczyłby półnagi z wanny i w końcu by się jej nie oświadczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem na NIE !
Koleś z filmu jest po prostu przerysowany: głupi i namolny. Wyjątkowo rzadki okaz. Typowy prawiczek, to nieśmialec, który nie potrafi kobiecie spojrzeć w oczy, co dopiero uganiać się za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwny filmik
Przecież to celowo przerysowana sytuacja - aktorzy zostali ucharakteryzowani na zołzę i niedojdę, żeby bardziej kłuło w oczy. Gdzie by taki koleś na imprezę poszedł? A przecież nie w Bibliotece się spotkali, skoro babka się urżnęła? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×