Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
No_Such_Thing

Łysienie Androgenowe u Kobiet - tym razem tylko konkrety.

Polecane posty

Gość iga

Osocze bogatopłytkowe. Robiłam w Med Beauty we Wrocławiu i to była najlepsza decyzja w moim życiu. Szampony, suplementy, diety, leki... próbowałam wielu rzeczy i naprawdę żałuję, że nikt nie zdecydowałam się wcześniej. Warto, w końcu widać jakieś sensowne efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvv

Dużo osób ma teraz problemy z łysieniem, nie wiem z czego to wynika, ale sam mam 35 lat i w moim roczniku to już co drugi facet chodzi łysy...ja sobie radzę z wypadaniem włosów dzięki Hair Medic. Żona mi coś takiego wypatrzyła i są efekty. Włosy rosną jak za młodu, ostatnio to do fryzjera ganiam nawet co 1,5 miesiąca bo tak szybko odrastają! ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Cześć, piszę pracę magisterską na temat leczenia łysienia i proszę o pomoc w formie wypełnienia krótkiej ankiety internetowej. Ankieta jest anonimowa i służy wyłącznie do celów naukowych. 🙂 Być może wyniki pomogą w znalezieniu skutecznej metody w walce z tym problemem dlatego bardzo proszę o pomoc.
Link do ankiety:
https://forms.gle/RXQEJCh5cnFvBBwx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patrycja

Cześć, piszę pracę magisterską na temat leczenia łysienia i proszę o pomoc w formie wypełnienia krótkiej ankiety internetowej. Ankieta jest anonimowa i służy wyłącznie do celów naukowych. 🙂 Być może wyniki pomogą w znalezieniu skutecznej metody walki z tym problemem dlatego proszę o pomoc. 
Link do ankiety:
https://forms.gle/RXQEJCh5cnFvBBwx9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Katarzyna

Ja polecam zabieg Regenera Activa. Nie jest to koszt szamponów czy wcierek tylko taka mała inwestycja, ale bardzie się opłaca. Bardzo wypadały mi włosy, robiły mi się już takie placki po prostu. Testowałam naprawdę przeróżne sposoby. Od szamponów i wcierek właśnie, przez suplementy i leki aż po jakieś „domowe” mikstury. Serio. Ja też mam 35 lat i wydaje mi się, że to po prostu coś jak choroba cywilizacyjna. Leczyłam się u dr Berlińskiej w Wolsztynie (bardzo mi polecano) i ona robiła mi też zabieg i wytłumaczyła, że łysienie właśnie jest często związane z naszym obecnym trybem życia. Pośpiech, stres, dieta, zanieczyszczenia. Coś w tym chyba jest. W każdym razie zabieg mi pomógł i bardzo polecam. Mam nadzieję że problem nie będzie wracał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sprawdź sobie ofertę jaka jest dostępna za pośrednictwem kv1.pl/. Mają sporo różnych preparatów, więc bardzo możliwe że dla siebie coś odpowiedniego będziesz w stanie wybrać. Jest tego na rynku ogólnie sporo więc można szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariaS

Jest sposób bardzo bezpieczny i w pełni skuteczny a mianowicie leczenie łysienia osoczem bogatopłytkowym.  Wcześniej też o tym nie słyszałam ale pogrzebałam troche po internecie i znalazłam gabinet Moja estetyka w Rzeszowie, gdzie wykonują taki zabieg. Oczywiście nie zastanawiałam się długo i podjęłam ta walkę , nie wystarczy tu jeden zabieg oczywiście ale już po 4 zabiegach było widać różnicę. Wszystko trochę rwa ale trzeba być cierpliwym bo naprawdę wart. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Dzien dobry. Zapraszam po świetne naturalne kosmetyki. Pomagaja w zwyczajnej pielegnacji ale tez przy luszczycy, wypadaniu włosów, łysieniu. Zapraszam do kontkatu pokaże katalog, przemiany klientek. Dobierzemy kosmetyki 🙂 luizaaa977@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej 🙂 Jeśli ktoś ma problem z łysiem ( w początkowym stadium, zakola itp) to polecam zajrzeć tutaj:

ratujmywlosy.wordpress.com

kiedyś trafiłem na tego bloga i znalazłem tam specyfik który zahamował wypadanie/łysienie + moje włosy znów zaczeły się robić gest, może to komuś pomoże, ja jestem bardzo zadowolony.

Pozdrawiam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak MAriusz DE wspomniał. Tak długo jak coś działa należy tego używać . Polecam kosmetyki Wax Pilomax MED oraz maskę Henna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×