Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szukającaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Totalna porażka.....

Polecane posty

Gość szukającaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Czytam to forum i stwierdzam,że wypisujecie totalne bzdury,że praca jest tylko leniwi jej nie maja albo wybrzydzają... Bzuda totalna ...Mieszkam w miescie 450tys duzy wojewódzkim mam 2 fakultety znam angielski mam 30 lat i 7 letnie doświadcznie jako kierownik -zawsze nim byłam Latem zlikwidowano moje miejsce oracy i szukam od tamtej pory zatrudnienia.. 9 m-cy owszem zarabialam duzo ale nie wybrzydzam uwazam ze zadna praca nie hanbi i wziełabym cokolwiek zeby miec na chleb i rachunki i co moje cv jest za dobre na nizsze stanowiska a nie moge go zmienic bo po mam 7lat wykreslic albo kłamac przecie w swiadectwie pracy jest napisane co robiłam... Jestem powoli załamana i bede musiała za chwile szukac pracy w iinym miescie bo za cos musze zyc... to jest chory kraj zeby ludzie młodzi zdrowi chetni do pracy nie mogli na chleb zarobic... a panowie prezesi w wawce po 250tys zarabiali i premie 500tys mieli ... To paranoja jakas robi sie tu druga Moskwa beda pałace i slamsy obok siebie i bezdomne dzieci .... Aha zeby ktos mi nie napisał ze nic nie robie 3 razy roznosiłam po całym miescie cv koło 400szt wszedzie gdzie sie dało , w necie wysyłam codziennie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rrrrrrrrrrrrrrr78
wystlaj z a granice do agencji albo do hollandi na sezon tu nic po tobie.. ja juz znam realia wlasnie wyjezdzam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukającaaaa
No ale to jest chore żeby młody wykształcony człowiek musiał rzucac wszystko i zamast sie rozwijać jeździć za granicę o jakiej agencji Ty piszesz człowieku ja mam figure i urode ale tez i rozum i godnosc .. wolałabym suchy chcleb jesc niz w agencji pracowac... Jestem porzadna i chociaz miałam propozycje sponsoringu to obrazaja mnie takie propozycje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowanaaaaaaaaaaaaa
a najgorsze jest to ze ciagle slysze bierz bylejaka prace jakby ta bylejaka robota lezala na ulicy.nawet na kase do marketu sie dostac to luksus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
Bo skąd ma być ??????????????????? Rządy Platformy doprowadzają do upadku polskie firmy i ubóstwa obywateli. W 2011r z przedsiębiorczej mapy Polski zniknęło 383 tys. podmiotów- o 60 % więcej niż w 2010r. Według szacunków ekspertów 74 proc. upadłości lub likwidacji dotyczy małych przedsiębiorstw, 15 proc. średniej wielkości i 12 proc. dużych. Tylko w 2010 roku z rejestru REGON zniknęło ponad 260 tys. firm. Ciężkiej sytuacji małych i średnich firm nie ułatwia złe prawo upadłościowe. Tylko 655 firm ogłosiło upadłość w sposób formalny na drodze decyzji sądu. Wynika to oczywiście z od lata niezmieniającej się sytuacji w polskich sądach, gdzie sprawy ciągnąsię latami. Średnio sprawa o upadłość w Polsce trwa 3,5 roku. Słabo jest równieżwśród przedsiębiorców ze znajomością prawa, szczególnie tego upadłościowego i układowego. Dlatego najprościej jest po prostu wyrejestrować firmę. - Upadłość w polskich realiach niewątpliwie kojarzy się negatywnie i przedsiębiorcy mający tego świadomość w sytuacji zagrożenia starają sięratować przedsiębiorstwo na własną rękę, co często prowadzi do jeszcze większych kłopotów potęgowanych słabą znajomością prawa tłumaczy Bożena Lubińska-Kasprzak, prezes Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP). Z najnowszych badań Instytutu Badawczego ProPublico wynika, że najbardziej podatne na upadłość są spółki z o.o., osoby fizyczne prowadzące działalnośćgospodarczą oraz wspólnicy spółek cywilnych. Według badań w 41 proc. przypadków są to firmy działające w przetwórstwie przemysłowym oraz zajmujące się handlem (22 proc.). Najczęstszą przyczyną upadłości jest: załamanie popytu, konkurencja oraz brak środków finansowych. Złe perspektywy widać po styczniowej stopie bezrobocia oficjalnie bezrobocie wzrosło do 13,3%, a tak naprawdę jest trzykrotnie większe. Wiele osób straciło status bezrobotnego co wcale nie oznacza że pracują. Większośćspołeczeństwa po prostu wegetuje. Rząd lekceważy obywateli, co musi doprowadzić do protestów. - Część firm zawiesiła swoją działalność i przeniosła się do szarej strefy. Po prostu uzyskiwały zbyt niskie obroty tłumaczy na łamach Gazety Prawnej dr Małgorzata Starczewska-Krzysztoszek, główna ekonomistka PKPP Lewiatan. Tymczasem rząd Tuska nic nie robi żeby pomoc polskim przedsiębiorcom, wprost przeciwnie, stale podnoszone są podatki, ZUS, koszty zatrudnienia pracowników. W efekcie takiego gospodarowania wpływy do budżetu maleją zamiast rosnąć. Mamy najdroższe kredyty bankowe, niestety ale już niepolskich banków których lichwiarskie zyski są wyprowadzane za granice. Podobnie jak zyski zagranicznych firm handlowych często zwolnionych z podatków, którzy doprowadzili do upadłości wielu właścicieli drobnych sklepów. Padł przemyśl stoczniowy, hutniczy, upada górnictwo, za grosze organizacjom globalnej mafii wysprzedaje się resztki państwowych firm. Polska umiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fddgfhgj
ojoj wyżej srasz jak dupsko masz, jak sie szuka pracy za 4 tysiaki to tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukajacaaaa
hahhah ale mnie rozbawiłeś... wiesz fakt zarabiałam 6tys netto i dzieki Bogu oszczedzałam bo teraz nie miałąbym za co zyc... Umiesz czytac to nie obrazaj innych pisze przeciez ze zadna praca nie hanbi i poszłabym do sklepu za 1500 , na kase ale z moim cv nikt mnie zatrudni bo od razu mysli ze jak cos lepszego znajde to odejde mam wysokie kwalifikacje staz pracy referencje pisemne..... chce pracowac i roznosiłam cv wszedzie do biur, sklepów, firm, .... widze co sie dzieje na około jak wszystko pada zamykaja sie sklepy, ludzie zyja w ubóstwie , a mieszkam w duzym miescie w mniejszych jest jeszce gorzej.... zawsze byłam optymistka ale jest mi cięzko i martwie sie o przyszłosc .... moje 4 kolezanki tez szukaja od roku, półtora pracy.... i nie wybrzydzja maja dzieci wziełyby cokolwiek.... Pracodawcy szukaja oszczednosci szukaja ludzi z orzeczeniem o niepełnosprawnosci i studentów.... nie kwalifikuje sie.... Ten kraj to jakis koszmar.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spryciarz)))))))))))))))))))))
A ja powiem nieco inaczej Jak się wybiera, tak się ma ! Co ? Czym ślepia przy urnie zarosły ? Czy też do głosowania nie dorosły ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszek Mieszek
Ja to głosowałem na posła/e Anne , co 56 lat była/ł Krzysztofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdd5666
moze i ladna ale kto to wie ale glupia jak but Agencja posrednictwa debilko ...a nie agentura o jakoiej myslisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fdsfgdgfgh
6 tys? i bardzo dobrze ze cie wywalili, tyle miec za pierdzenie w stolek, zenada. bardzo dobrze ze cie wypieprzyli, bo yle kasy brac za nic to jest po prostu niesprawiedliwe i niemoralne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca.....
za nic hahhaha praca po 14h wiecznie delegacje , telefony stres kto Ci dzis człowieku 6tys za nic da gdzie Ty zyjesz na marsie??? Było cięzko ale nie narzekałam prace szanowałam i dawałam z siebie 100% miałam pod sobą 20 osób do ogarnięcia i konkretne plany finansowe do realizacji... w wawie na analogicznym stanowisku mieli 9tys ale dla mnie rodzina jest najważniejsza i nie wyjechałam. Nic o mnie i mojej pracy nie wiesz a głupoty piszesz....człowieku idź na spacer szkoda czasu ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×