Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość młoda mama111

Jakie kawiaty kupić do ogrodu

Polecane posty

Gość gość
Konkurs !!! do wygrania jest bon o wartosci 2000 zl do wykorzystania we wszystkich sklepach Biedronka, aby wziac udzial w konkursie wystarczy tylko podac adres email i wziac udzial w losowaniu link: http://konkursbiedronka.ga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogrodniczka3
ja zamiast kwiatów proponuję tę oto roślinkę: roslinydoogrodu.pl/Krzewy/pl/B/roslina/ledum-groenlandicum-helma , oczywiście ma kwiaty, ale nie jest to typowy kwiatek . Super wygląda, ładnie pachnie i jest wytrzymałym krzaczkiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kwiaty nie będą pięknie kwitnąć i rosnąć, jeżeli nie będą zapylane. Ja miałam ten problem, więc zdecydowałam się na założenie ulu z Pszczołami. Teraz mam piękny ogród i miód od pszczół. Polecam wam zajrzeć na stronę www.pszczelinka.pl Tam znajdziecie wszelkie niezbędne rzeczy do hodowli pszczół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tajemniczy ogród

Przyszło lato. Chciałabym aby mój ogród był znowu piękny i kolorowy tak żebym mogła w nim zrelaksować po ciężkiej pracy. Z powodu braku czasu chciałam zamówić kwiaty przez internet ale bałam się w jakim stanie one do mnie przyjadą. Po przeczytaniu tego artykułu już wiem gdzie zamówić kwiaty żeby się o nic nie martwić http://fanaberia-krasnik.pl/kwiaty-ze-sklepow-internetowych-2/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia

Ja to kwiaty doniczkowe czy do ogrodu zawsze sztuczne zamawiam. Kiedyś koleżanka poleciła mi stronę megascena i od tamtej pory tylko tam kupuje. Wykonane porządnie i dokładnie. Z daleka nawet nie widać że sztuczne. A jak ktoś na kwiatach się nie zna to i z bliska się nie zorientuje. Do kwiatów nigdy ręki nie miałam dlatego sztucznymi ratować się muszę :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×