Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość zi99

najciekawsze gry edukacyjne dla dzieci

Polecane posty

Ja polecam róznego typu platformy edukacyjne. W tym artykule jest to fajnie opisane-http://jestesmyrodzicami.pl/platforma-interaktywna-squla-pl/ . Chyba każdy rodzic spotkał się z brakiem chęci do nauki swojego dziecka a taka platforma pozwoli tego uniknąć. Dziecko rozwiązuje zadania z różnych dziedzin, uczy się a wyniki, które otrzymuje na pewno motywują go do dalszej nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajną grą edukacyjną dla dzieci na tableta jest http://tabletoweprzedszkole.pl uczy i bawi jednocześnie, warto zakupić swojemu dziecku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz tak wszystko poszlo do przodu, że dzieci moga mieć nawet wielkopowierzchniowe gry edukacyjne np. na interaktywnej podłodze. W szkołach i przedszkolach takie podłogi zaczynaja się pojawiać. Osobiście uważam, ze to super sprawa. Tutaj https://funtronic.eu/ sobie więcej o nich możecie poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam 2 gry, ktore uwielbia moja corka: dooble (dobre na refleks) i carcassonne. W obie te gry moga grac zarowno dzieci i dorosli, a nie sa skomplikowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amamama
Polecam skorzystać z oferty www.superiq.pl I ich edukacyjnych zabaw dla dzieci. Wszystkim w okolicach Lublina jako mama gorąco polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas cała rodzina uwielbia planszówki :) Ostatnio największym zainteresowaniem cieszą się te od Tailor Games. Młodsze dzieci graja w "Leśną drakę", bardzo fajna gra ucząca dodawania i odejmowania. A starsi grają w "Mercatores" albo "Karczemne opowieści" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam gry Blokus i Dobble. Gramy całą rodziną. Ja, moja mama, brat i mały 6 letni bratanek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tatusiek85
Polecam zdobywcywiedzy.pl Gry edukacyjne z języka polskiego, matematyki, przyrody i angielskiego. Super zabawa i nauka. Mój syn sam prosi aby włączyć. Dodatkowo portal zawiera system motywujący dziecko do nauki, w tym przypadku wykonywania ćwiczeń i gier. Za wykonane zdania synek otrzymuje diamenty i odznaki. Naprawdę fajna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie planszówki, nie gry na kompa. Przy grach planszowych potrafimy siedzieć z dziećmi całe godziny, poważnie. Z takich gier, które nadają się pod dzieci, a i dorośli nie będą się specjalnie nudzić, to na pewno polecam Double i 5 sekund. Obie są spoko. Zresztą Double jest teraz za 4 dyszki w Empiku Online. A później przyjdzie czas na Monopoly i Scruble, ale to jeszcze nie teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesteśmy dorośli, więc pewnie nie gramy w gry dla dzieci. A skoro tak, to skąd mielibyśmy wiedzieć, które są najlepsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam takie z aplikacji, gdzie są zebrane najlepsze i też najbardziej rozwijające zabawy dla dzieci my mamy taką o nazwie Skakanka, myślę, że naprawdę warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam z dzieckiem grac na telefonie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×