Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Nieszczesnica ;((

Zdrada nie wybacza... ;((

Polecane posty

Gość Nieszczesnica ;((

Hej wlasnie to moj najgorszy dzien w zyciu.. ;(( Jestem z narzyczonym od 7 lat znamy sie od 10... jestesmy przed trzydziestka.Wszystko ukladalo sie dobrze wspolne plany, slub mial byc w maju az do dzisiaj dopoki moj narzyczony nie zdradzil mnie...z moja rodzona siostra... ;(( Siostra zawsze byla podejrzanie mila dla mojego narzeczonego...Ma powodzenie u chlopakow a moj mi opowiadal ze przedemna mial kilka dziewczyn ;/ Wczoraj bylismy na urodzinach kuzynki we 3.Troche tam wypili ja nie moglam bo prowadzilam i potem musialam jechac na lotnisko po 23 po mojego tate.Kuzynka zaproponowala ze moze ich przenocowac zgodzilam sie niestety... Dala mi kluczyki od domu bym mogla ich potem odebrac jak przyjade po nich poniewaz ona chodzi na rano do pracy i jej nie bedzie ;(( Dzis rano wracam po nich otwieram drzwi, oni nie zorientowali sie ze ktos jest w domu i slysze glosy dziwne... ;(( wtedy pomyslalam ze moze tv ogladaja ale sie niestety mylilam placze... ;(( Pewnie domyslacie sie co zobaczylam na wlasne oczy uprawiali... ;(((( gdy mnie zobaczyli to ja ucieklam "rzygac" mi sie na nich chcialo ;((( jak oni mogli mi to zrobic ;((( moje serce zostalo w drobny mak sie rozbilo ;( stracilam wszystko rodzine, milosc wszystko leglo w gruzach ze nie chce zyc... ;(( nie wybacze im tego, bardzo chcialabym juz umrzec odejsc nazawsze ryczy ;(( jedynie co mi teraz przychodza do glowy to mysli samobujcze ;(( Nie wytrzymam, co mam zrobic ? ;(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znjadziesz sobie innego faceta, wiernego! bo zasługujesz na takiego! A tego olej! Nie jest wart łez!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za sk ur wiel ? a jak zareagował jak Cie zobaczył a siostra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomyśl sobie, ze dobrze, ze dowiedziałaś się o tym przed ślubem. Przynajmniej za niego nie wyszłaś! I całe szczęscie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa węź go czart
trzymaj sie nieszczęśnico mam nadzieje wkrótce znajdzie sie lepszy !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chłopaka możesz znaleść nowego - taka prawda ale żeby siostra siostrze takie rzeczy robiła?! spokojnie, wypij piwko, wyjdz na spacer - najpierw musisz się uspokoić, bo w nerwach mozna takich głupot napierdolić ze szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Liliawodna123
Zniszcz zycie im obojgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość były narzyczony
Zrobiła mi loda w przedpokoju, pomyślałem co mi szkodzi zaruchać siostrę dziewczyny, ładniejsza przynajmniej jest. Jeśli nie jestem wierny to oznacza że miałem cie w dupie, bo się tobą znudziłem, trzeba się naprawdę kochać, a ty się zachowywałas jakbyś już była moja żona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmm,,.....
Tak tak ... Wy wierzycie w takie historyjki ha ha ha ;-) napewno tak sie stało i napewno pierwsze co to poleciała do kompa żeby wszystko tutaj opisać ha ha ha :-) Ciekawi mnie tylko co za bajkopisarze tutaj przesiadują i rozkręcają takie śmieszne tematy ;-) przecież z tego można byłoby napisać książkę na jakieś 300 stron ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×