Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość STOP pedofilii

Dwie kobiety złapały pedofila

Polecane posty

Gość STOP pedofilii

Sosnowiec: Bohaterki z Monte Cassino złapały pedofila "W drobnym ciele - wielki duch. To najcelniejszy opis dwóch kobiet, które złapały pedofila w Sosnowcu. 40-latek zaatakował dwie ośmiolatki w przykościelnej toalecie na osiedlu Bohaterów Monte Cassino. Dzięki fantastycznej postawie pani Darii i pani Joanny nie ujdzie mu to na sucho. Dziewczynki przyszły do kościoła na Drogę Krzyżową. Po nabożeństwie poszły do toalety w pobliżu świątyni. Za nimi wszedł mężczyzna i kazał się ośmiolatkom rozebrać. Te zaczęły szarpać się ze zwyrodnialcem i krzyczeć. Wreszcie udało im się uciec. Stałam z przed kościołem z koleżanką i czekałyśmy na nasze dzieci, które były na nabożeństwie. Rozmawiałyśmy z siostrą zakonną - opowiada Daria Ryfka-Muszalska. Wtedy podeszła do nas zapłakana dziewczynka i poprosiła o chusteczki. Spytałam, co się stało. Kiedy się dowiedziałam, pobiegłam szukać tego mężczyzny, żeby przynajmniej wiedzieć, jak wygląda. Nagle Joanna zauważyła kogoś chowającego się za krzakami. - dodaje. Wołałam, żeby się zatrzymał, ale on szedł coraz szybciej - relacjonuje Joanna Szymczyk. Nie zastanawiając się, pobiegłam za nim i złapałam go za rękę, a koleżanka dzwoniła po policję. Kobiety krzyczały, żeby ktoś im pomógł, ale choć wokół było wiele osób, wychodzących z kościoła, prawie nikt nie zwracał na to uwagi. Ruszyli się tylko panowie pijący piwo po drugiej stronie ulicy. Pomógł także pies pani Darii: Tigra, widząc szarpaninę, rzuciła się temu mężczyźnie do ręki i on się wystraszył. Potem przyjechała policja - mówi dzielna mieszkanka Sosnowca. Teraz mężczyzna jest już w areszcie i spędzi tam przynajmniej 2 miesiące. http://radioalert.blox.pl/2012/03/Sosnowiec-Bohaterki-z-Monte-Cassino-zlapaly.html#axzz1qL4ozdrO Brawo chociaz dla tych panów, pijących piwo po drugiej stronie ulicy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×