Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormita

sposoby na zmniejszenie aptetytu

Polecane posty

Gość allegra_1604
najfajniejsza z tego wszystkiego wydaje mi się Garcinia cambogia pomaga na wszytko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamietać żeby w diecie
nie brakowało błonnika i białka zwierzęcego , to człowiek będzie dłużej syty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wieche
- jeść regularne posiłki - jeśc produkty z błonnikiem - regularnie uzupełniać magnez, żelazo i witaminy Jak organizm nie ma niedoborów to nie ma takiego łaknienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkasddfh
ja popijam barszczyk czerwony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkasddfh
a i chrupie rzodkiewkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieprzycie o tym occie
że w nazwie jest słowo ocet to nie znaczy,że wam wypali zołądek. Chyba nigdy go nie próbowałyście pić. Poza tym jego się pije rozcieńczonego z wodą. A i jeszcze jedno on powstaje w procesie fermentacji jabłek i to jest proces naturalny!!! Jak sie najecie jabłek to w brzuchu też zachodzi ten proces i jakoś nic nikomu sie nie dzieje prawda? Sorry,ale denerwują mnie laski, które sie znają na tym czego nigdy w zyciu nie piły. Ja pije go od kilku dni i naprawde pomaga - tłumi głód i nie tylko, dzięki niemu moja waga znowu idzie w dół a nie skacze raz w góre raz w dół. Wg mnie na dobry smak. To moja opinia i nikogo nie namawiam na picie octu,ale nie porównójcie octu spirytusowego do jabłkowego.bo jak czytam niektóre wypowiedzi i to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
widze, ze dokladnie przejzalas skladniki, bardzo dobrze, wiesz co bierzesz jak cos i jak to dziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
mimo wszytsko nawet ocet jablkowy nie jest wskazany dla wszytskich. osoby z wrazliwym zoladkiem powinny go na pewno unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez nie przekonuje ten ocet, on maniby wlasciwosci spalajace tluszcz czy jakies inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
chyba tak, ale lepiej zaczac od czegos z apteki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to może ocet
jabłkowy w tabletkach? słyszałam o takowym specyfiku. osobiście piłam ocet jakbłkowy przed każdym posiłkiem(nie pamiętam czy rozcieńczałam -to było kilka lat temu). Efektów żadnych nie było. ani oczekiwanych ani ubocznych. smak nie takizły, choć jak pije się to przez miesiąc powiedzmy kilka razy dziennie to może się znudzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
ocet jablkowy w tabletkach- no bez przesady :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlica
fakt, cos co sie bierze caly czas, tym bardziej o tak specyficznym smaku moze nam sie szybko obrzydzic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ocet jablokwy w tabletkach faktycznie dziwnie brzmi;p lepiej jednak cos ze skladnikami jak zielona herbata czy chrom w skladzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Snogii
ZAPRASZAM NA NOWE FORUM DLA KOBIET WWW.RAJKOBIETY.PL JAK STRACIĆ ZBĘDNE KILOGRAMY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×