Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Oszukanaa

Allegro

Polecane posty

Gość Oszukanaa

Witam, ostatnio sprzedałam sukienkę na allegro, dodałam kilka zdjęć na modelce ( tego fasonu sukienki) oraz jedno na mnie, napisałam, ze więcej zdjęć mogę wysłać na maila. Kobieta kupiła sukienke po czym pisze ze jest nie zgodna z opisem... Stwierdził, że jest brudna- co nie było prawdą i żąda zwrotu pieniędzy. Nie wiem co zrobić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oszukanaa
Pomoże ktoś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ta sukienka robi na niej co może .Niech przyśle sukienkę i dopiero daj jej zwrot pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jakze a jakze
no niby ma prawo jak jej się nie podoba,chyba do 10 dni ale pomyśl dobrze, czy np. w międzyczasie nie było weekendu ( babka mogła isc na balety i ja ubrudzić , zniszczyc) po drugie dobrze sie dopytaj o co jej chodzi z tym niezgodnym opisem. po trzecie zwrot pieniedzy dopiero po odesłaniu sukienki i to na jej koszt! po czwarte - ZAWSZE bądz miła w mailach i ZAWSZE pisz przez Allegro, a a nie przez prywatne maile - masz podkładke. i po piąte - jest coś takiego jak spór w allegro - poczytaj coś o tym, jakby babka chciała byc za cwana i po prostu kupiła sukienke na impreze, nie podoba jej sie, zle lezy albo co i teraz wymysla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×