Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość chyba się zakochuje:)

Nie znosze go ale................

Polecane posty

Gość chyba się zakochuje:)

Tak naprawdę wszystko co złe mogę na jego temat powiedzieć, po za jednym,że jest brzydki, bo nie jest wręcz przeciwnie i naprawdę musiała bym się naszukać negatywnych cech w wyglądzie fizycznym Moja nienawiść wynika ze złych relacji z nim od początku, jakoś tak wyszło :) Zmierzam do tego,że chyba mu się podobam, kilka razy przyuważyłam jak się na mnie gapi i od razu peszy gdy spotrzegę, na razie staram sie go nie peszyć niech się gapi Nawet nauczycieika powiedziała raz na lekcji proszę uważać na lekcji a nie gapić się na koleżankę i umówić się z nią po lekcjach hahahahahhahahaha Więc chyba coś jest na rzeczy Też chciała bym zaryzykować, ale tak żeby nie wyjść na idiotkę Najlepiej ,że to on sam wyszedł z inicjatywą, ale gotowa jestem zrobić pierwszy krok do pojednania na chwile obecną cisne mu ale inaczej niż kiedyś śmieje sie z niego ale tez tak inaczej niż kiedyś po prostu ,żeby mnie zauważył i coś zrobił Jestem wredna bo ogólnie jestem i zawsze będe obojętna chce żeby się postarał bo chyba nie jest aż takim głąbem Tak sobie myślę żeby do niego zagadać tylko o czym zazwyczaj siedzi blisko mnie Miałyście tak kiedyś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×