Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bardzo dziwna sytuacja

Czuję się jak trendowata.

Polecane posty

Gość bardzo dziwna sytuacja

Kiedyś potrafiłam rozmawiać z ludźmi, ale teraz ja widzę, że to wszystko nie jest kolorowe... Ludzie walczą o swoje życie, interesuje ich cokolwiek. a ja jestem już poza tym wszystkim. Takie dziwne uczucie bycia daleko. Często mam ochotę skrzywdzić się, bo nie potrafię nawet wyjaśnić lekarzowi o co mi chodzi. Nie wiem jak opisać te odczucia. Jest mi wstyd za to kim jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo dziwna sytuacja
Nie umiem wstać. Ludzie na mnie patrzą, a mnie boli ich spojrzenie. Nie chcę, żeby na mnie patrzeli, bo mam wrażenie, że mnie już powoli nie ma. Nawet siedząc w grupie jakiś ludzi, jak zdarzy się to raz na jakiś czas, ja po prostu milcze i nie mam nic do powiedzenia. Widzę ich, ale nie wiem jak oni żyją, jak to się dzieje. O czym rozmawiac? Mam ochotę uciekać od nich. Zapomniałam jak się zyje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×