Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dlaczego???

pmoze ktoś??

Polecane posty

Gość dlaczego???

w lutym odstawiłam tabletki antykoncepcyjne i przybrałam na wadze 4 kg w ciagu 2-3 tyg(pewnie woda sie zatrzymała) było widac najbardziej brzuch, boczki:( od prawie 3 tyg jezdze na orbitreku 6 razy w tygodniu po 35-40 min + od tygodnia 10 min cwiczen na rozciagniecie. mam diete i biore tableki therm line (kiedys po nich łądnie chudłam podczas cwiczen ) i waga ani drgnie nic :(( Dlaczego nic nie schudłam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek robi swoje i tyle
wiek robi swoje i tyle z wiekiem ma się tendencję do tycia nie jest łatwo całe życie utrzymywać figurę jaką się miało mając 19 czy 20 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek robi swoje i tyle
no sorki ale od zatrzymywania wody nikt nie tyje i nie pojawiają mu się "boczki" poza tym woda raczej gromadzi się podczas brania tabletek (najczęściej w kilku pierwszych cyklach a potem to się wyrównuje gdy poziom hormonów się stabilizuje) a nie po ich odstawieniu więc albo jesz więcej niż zazwyczaj, zmieniła Ci się gospodarka hormonalna, masz problemy z tarczycą albo skok wagi wiąże się z wiekiem czy przypadkiem nie zmieniłaś trybu życia, nie zaczełaś np pracować i praca jest głównie siedząca, jesz inaczej, mniej regularnie itp ? najczęściej kobiety zaczynają przybierać na wadze po 18 roku życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z niektórymi aspektami
trzeba sie po prostu pogodzić, ale nie trzeba się poddawać. Autorko, trening powinno się zmieniac co jakiś czas bo organizm sie przyzwyczaja, twój organizm przywykł do tego że dostaje dawkę ćwiczeń codziennie i już nie będzie takich samych efektów. Przede wszystkim zmierz sobie obwody a nie wagę. Waga przy ćwiczeniach może nawet wzrastać i nie jest to nic nadzwyczajnego. Proponuje wprowadzić trochę ćwiczeń siłowych, a orbitrek ograniczyć do 3 razy w tygodniu. Możesz jednego dnia robić ćwiczenia siłowe, drugiego orbitrek i tak na zmianę. Tabletki na odchudzanie nie są dobrym pomysłem jeśli chciesz trwale schudnąć. Jeśli chodzi o zatrzymanie wody po odstawieniu tabletek to jest to jak najbardziej realne. Niektóre tabletki nie zatrzymują wody wręcz wspomagają jej wydalanie i właśnie po ich odstawieniu organizm traci tak jakby codzienną dawkę środku moczopędnego. Ja parę miesięcy temu odstawiłam kawę którą piłam przez wiele lat i też w ciągu 3 tyg 3 kg na plusie bez zmiany w diecie i w trybie życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego???
; woda jak najbardziej moze sie zatrzymac po odtawieniu tabletek tak samo jak zaczyna sie je brac a mi poszło w brzuch i boczki bo jak przytyje to zawsze w pierwszej kolejnosci własnie tam aaa jesli chodzi o wiek to owszem najszczesciej po 30 "dupa sama rosnie"(duzo ludzi tak mówi:P ) ale mi do 30 jeszcze daleko :P i tryb życia mi sie nie zmienił jak wyzej napisałm mam diete wiec nie jem wiecej niz zazwyczaj, pracuje fizycznie i jestem w ruchu cały dzien A tak wogóle WAGA idzie w doł 1,8 kg mniej i brzuch nie juz juz taki wzdety:) w cm tez troszku mniej :P JUPI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlaczego???
A mam 24 lata ,162cm i waże 55,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BMI masz prawidłowe, domyślam się, że nie chodzi tu o ilośc kilogramów, które wskazuje waga, tylko o ilośc i rozmieszczenie tkanki tłuszowej... Zaczęłaś prowadzic notatnik? Zapisuj wszystko co zjadasz w ciągu dnia, produkt, ilosc, jego waga lub wielkośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiek robi swoje i tyle
24 lata to już nie nastolatka z wiekiem zmienia się ilość mięśni i tkanki tłuszczowej w zasadzie tempo metablolizmu już zaczyna się zmieniać po 21 roku życia gdy przestajemy rosnąć u każdej kobiety ten proces przebiega trochę inaczej no ale generalnie zbliżając się do 30stki matabolizm nei jest juz taki jak u nastolatki jedne kobiety zaczynają tyć wcześniej inne później ale niestety im dalej w las tym trudniej o utrzymanie stałej wagi bo trzeba coraz bardziej pilnować diety i ćwiczeń mam znajomą, ma 39 lat i ciągle się skarży że coraz trudniej jej schudnąć lub choćby utrzymać wagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
24-latka to osoba młoda. To prawda, że wiek ma wpływ na metabolizm oraz że z wiekiem zmienia się trochę rozmieszczenie tkanki tłuszczowej. Ale należy zauważyc, że w obecnych czasach nawet dzieci mają nadwagę, a niektóre są otyłe. A z drugiej strony- jest wiele dojrzałych kobiet, które mają świetną figurę. Wiek nie powinien byc wymówką, a 'motywatorem' do dbania o szczupłą sylwetkę, a co za tym idzie- o nasze zdrowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×