Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dlaczego nie moge???

Dlaczego nie moge znaleźć pracy???

Polecane posty

Nie masz pracy? Zadzwoń do premiera. "To nieprawda, że w Polsce nie ma pracy. Jest grupa zawodowa, w której zatrudnienie powiększa się niemal z dnia na dzień. To urzędnicy. W ciągu ostatnich czterech lat przybyło ich aż 75 tysięcy, co oznacza, że władza zatrudniała średnio 70 biurokratów dziennie. Jeśli nie możesz znaleźć pracy, zadzwoń i powiedz o tym premierowi - może znajdzie coś także dla ciebie!"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brawo 07
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
jesli to Cie pocieszy to ja tez nie moge znaleźć. a urząd pracy to jakis cyrk. tylko rozkładaja ręce, dosłownie nic nie proponują! ja jestem tam zarejestrowana od listopada i nie dostałam żadnej oferty pracy! mimo, ze zaznaczyłam, ze może to być praca fizyczna i nie mam generalnie wielkich wymagań (mam wyk. wyższe.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może źle szukasz. ja zerkałam zawsze na http://top-ogloszenia.net/Praca-11 i tam wysyłałam CV. Udało mi się po jakiś trzech miesiącach i pracuję do dzisiaj. Od tego czasu minął już ponad rok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wyszlo ze mam dziecko i nie wiem czy to błąd? nie powinnam mowic o tym//.... Tttt Chyba faktycznie o tym nie mów, mów, ze jestes w pełni dyspozycyjna i taka bądź. A jesli dziecko zachoruje, ukrywaj fakt jego istnienia i zobaczą wtedy ze dziecko nie jest problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ruszek
Może warto szukać w innych miejscach, nie oraniczac się np. dl olx i gumtree?? Sama swoją pracę znalazłam na http://www.linguajob.pl/ - ogłoszenia dla ludzi znających jezyki obce, wiec jeżeli nie masz z nimi problemów, to zajrzyj koniecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pracanastart
Ciężko też znaleźć pracę ze względu na ilość chętnych na aplikowane stanowiska, wielu ludzi szuka pracy, a nie wszyscy mogą dostać, mi w znalezieniu pracy pomógł ten artykuł, polecam przeczytać http://linuxnet.pl/jak-znalezc-dobra-i-ciekawa-prace/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cóż - sytuacja na rynku jest taka, jakiej nie mieliśmy od lat. W praktyce teraz w Polsce nie brakuje kto nie chce, a w dużych miastach firmy muszą nawet rywalizować o pracowników. Prześledźcie ile jest ofert dla takiego Wrocławia czy Poznania przy bezrobociu na poziomie 2-3 proc. - http://www.gowork.pl/praca Logiczne, że będzie im ciężko kogoś znaleźć, bo taki procent to już ludzie, którzy nie chcą pracować.Tak więc akurat warunki do znajdowania pracy są teraz znakomite - nawet bez doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ciekawe... ja szukam od września 2016. popracowałam prawie cały maj na zlecenie i znów dupa ;/ a niby tak chcą studentów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samanta Toruń
Tak to właśnie teraz jest, wszyscy idą na studia, uczą się latami, a jak idą na rozmowę o pracę i dostają pytanie co mogą sobą zaoferować i jakie mają doświadczenie to nie mogą nic odpowiedzieć. Ale jak ktoś już w takiej sytuacji że nie może znaleźć pracy to może warto pomyśleć o jakiś dodatkowych kwalifikacjach, nie znam osoby która by nie miała pracy potrafiąc władać językiem obcym, nie wspominając o angielskim, bo to już jest podstawa. http://www.biuronotarialnetorun.pl/znajomosc-jezykow-obcych-to-podstawa/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sylwiatrening
Jeśli od dłuższego czasu nie możesz znaleźć pracy lub nie masz doświadczenia w szukaniu, jako doświadczony rekruter i trener, chętnię pomogę - przeprowadzę z Tobą rozmowę kwalifikacyjną, udzielę pogłębionej informacji zwrotnej i podpowiem co zmienić. Więcej informacji: sylwia.trening@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem może być np. z małą iloscią kwalifikacji. Spróbuj zapisać się do szkoły policealnej na jakiś kierunek. Ja chodziłam do szkoły policealnej w Żorach: bezplatneszkoly.pl/zory na technika bhp, który trwał 1,5 roku, a zajęcia odbywały się w weekendy. Znalazłam później bardzo szybko pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalina 21tka
pracę znajdują tylko ludzie piękni, o nienagannej sylwetce, miłej aparycji. kobiety z bachorami zawsze miały trudności ze znalezieniem pracy. albo kariera albo wychowywanie bachorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
EuroKadra daje zatrudnienie - mają bardzo dużo wakatów, w różnych branżach. Opcji nie brakuje, można trafić coraz lepsze warunki, a agencje wstawiają pracowników do dużych firm. Tam się, nie dostaniecie na własną rękę. I agencja daje teraz w zasadzie takie same warunki, jak firma zatrudniająca bezpośrednio. Wiele się pod tym względem zmieniło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Adamadams223
Jeśli masz ambicje na miliony w gotówce lub miliony w formie Mercedesów, to konieczne zajrzyj na jakiś lokalny serwis z ogłoszeniami. Lokalni mafiosi, mistrzowie w sprzedaży perfum, garnków i win czekają na Ciebie. Oprócz mega kasy, będziesz mógł już za 5 lat iść na zasłużoną emeryturę. Pracować na Ciebie będzie struktura, do której zwerbujesz kolegów ze szkoły, ciocię i sąsiadki. Z kolei jeśli wolisz coś bardziej przyziemnego, to zerknij na stronę firmy https://grupaprogres.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasser

EuroKadra - ten kierunek zatrudnienia, każdy może coś znaleźć, kwestia wykorzystania możliwości.

Nie ma co ukrywać, że pod względem możliwości pracy jest coraz lepiej - każdy może coś znaleźć.

A jak to będzie dalej wyglądało? Sami o tym decydujecie. 

Na pewno kto chce teraz pracować, ten coś znajduje. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karina

warto poprosić o pomoc specjalistów np http://www.talenthunters.com.pl pomogą ci napisać porządne CV i list
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kabeko

Dokładnie. Idziesz do agencji pracy i masz zatrudnienie. Przecież akurat pod tym względem na rynku zaszły totalne zmiany. Jeśli komuś tylko zależy na pracy, to ją znajdzie nawet z dnia na dzień. Kierunek zmian jest odpowiedni, a w jakim stopniu to wykorzystacie, to już inna kwestia. Nie spodziewajcie się, że długo potrwa tak dobry okres na rynku pracy. Zatrudnienie może znaleźć w zasadzie każdy. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

A próbowaliście szukać pracy za pomocą agencji pracy? Jest to znacznie lepsze rozwiązanie. Ja dzięki agencji www.beetsma.pl znalazłam całkiem nieźle płatną pracę w pobliżu mojego domu. Wam też polecam się z nimi skontaktować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×