Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kalina2828

Praca w biedronce - jak dostać pracę?

Polecane posty

Gość Kalina2828

Wszędzie gdzie nie zajrzę na jakiś temat o biedronce to sa pytania czy dobrze płaca i czy jest ciężko a mnie interesuje kwestia jak w ogóle ubiegać się o pracę. Czy czekać na to aż będą ogłoszenia na jakiejś stronie czy po prostu wysłać tam CV albo pójść. A jak pójść to gdzie i do kogo. Może i głupie pytanie ale kompletnie nie wiem od której strony się do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Kalina2828
mówisz: "dzień dobry, jestem po kursie obsługi kasy, szukam pracy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iść i zapytać
na takie intelektualne stanowiska jak sprzedawca w sklepie nikt nie wysyła cv. to tak jakby ubiegać się o pracę sprzątaczki albo zrzucacza węgla :D zostawiasz numer telefonu i co kilka dni się pytasz czy jest praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze marzyłem, żeby myć podłogi w biedronce renta zniszczyła moje plany ah :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinazlublina
przeciez kazdy chcialby pracowac w biedronce:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stara baba mowi, jak jest.
Biedronka jest super ;) sie nie czepiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość concordia
super jest, taśma sie przesuwa i popycha.. ach, jak przyjemnie i nad głowa ten napis...BIEDRO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david565
Do kogo trzeba się zgłosić z CV jeżeli chciałbym sie ubiegać o pracę w Biedronce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pogoda wysmienita
Teraz w biedronce pracują głównie ludzie po studiach także nie śmiać się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Juleczki:)
Ja swoje Cv zaniosłam do konkretnej biedronki i czekam. I jeszcze zaniosę do dwóch lub trzech tak żeby były większe szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyuuy uyui
Tylko jak skonczylyscie studia to tego nie piszcie!!! Bo automatycznie macie gorsze szanse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość david565
A komu dawałaś CV? Bezpośrednio kierownikowi czy jakiemuś kasjerowi lub cos w tym stylu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szymonjaw76
ja marze o pracy w biedronce pracuje w malym sklepiku a le chce w biedronce i boje sie rzucic tej roboty bo wydadza zle opinie swiadectwo i pozniej wcale mnie nigdzie nie wezma pomozcie jak to zrobic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani abusi
ja do biedronki próbuję się dostać od 2 miesięcy i nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani abusi
ja do biedronki próbuję się dostać od 2 miesięcy i nie wiem jak to zrobić proszę pomóżcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki pracujace na czatach amerykanskich zapewne juz maja ta karte, lecz te ktore nie maja moga sobie zalozyc karte payoneer Łatwe szybkie płatnosci w dolarach, wyplata w polskich bankomatach:usmiech.gif Troszke dlugo sie na nia czeka ale wartousmiech.gif Gdybyscie mialy jakies pytania chetnie odpowiemusmiech.gif http://share.payoneer-affiliates.com/a/clk/14 4T6S Za zalozenie karty przez ten link zyskujecie i wy i ja po 25 dol.gif buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Damian 34
Warto sprawdzać strony interesujących nas firm i przeglądać ogłoszenia w internecie. Poza tym dobrze jest się przygotować do samego procesu rekrutacji. Bardzo pomocne jest takie rozwiązanie jak www.praca.gratka.pl/kandyduch. Zobaczcie, bardzo interesująca opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×