Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mamadoscmamdosc

Mam dosc pracy za 1300zł

Polecane posty

Gość mamadoscmamdosc

Nie stac mnie na podstawowe rzeczy, mam dosc dziadowania i wspolpracownikow ktorzy tylko dupe obrabiaja na kazdym kroku. jak nie jestes cool i nie obrabiasz dupy to jestes nudnym pracownikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamadoscmamdosc
a z jakiego tytułu dostajesz rente co ci jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fbsdrhsr
ja mam na reke do wypłaty 1240 zl....ale spiepszam z tego zkaladu ,,pracy" ale u mnie na podkarpaciu nie ma lekko z job, dlatego trzab bedzie jechac cos pooszczedzac poza poland

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jest ale ty uprawiasz raczej szachrajstwo :) he he bogaty ojcze i matko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani peepee
a jak siegnac po ta legalna kase? oswiec mnie ja zarabiam 1118zl masakra starcza mi na czynsz i odstepne maz zarabia 1500 ale pracuje tylko do 16 kwietnia bo likwiduja jego staowisko pracy. I co? nic tylko sie pochlastac, nie dosc ze z glodu umrzemy to jeszcze pod mostem wyladujemy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytytyty
ja mam 1800 zl umowa na okres probny swiezo po szkole sredniej, praca w zawodzie z mozliwoscia dorobienia przy nadgodzinach poszczescilo mi sie :) za dwa tyg nast umowa do podpisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffff27
i dlatego ja spieprzyłam z PL..i zyje mi sie normalnie, spokojnie spłacamy kredyt za mieszkanie, odkładamy, jezdzimy na wakacje, urodzilo mi sie dziecko, wrocilam po macierzynskim na warunkach jakie chcialam..szkoda mi ludzi, ktorych nie stac nawet na rzeczy podstawowe..na prawde szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12123213123
dokładnie, tu sie nie da normalnie zyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
to co robić, wyjeżdżać? ponoć za granica tez już nie ma tak dobrze jak w latach 2004-2007 czyli przed kryzysem. mam znajomych za granica i mówią że jest dużo gorzej i niektórzy wracają (choć nie wiem do czego)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osunia
NIE WRACAĆ DO POLSKI ! Nie ma do czego. Ludzie co powracali już wydali oszczędności na życie i zaczynają od zera :( A w kraju jest tylko gorzej. Codziennie są strajki i protesty, ale oczywiście telewizja nie pokazuje ! Będzie jeszcze gorzej. Tutaj albo jesteś robolem albo bandytą a do tego drugiego musisz mieć jeszcze szczęście, znajomości i kase na początek no i być gotowym na ryzyko. Ci co sie wychylają kończą jak Lepper :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogórek ze słoika
jak chcecie wyjechać to rad kilka: Nauczcie się jezyka w stopniu komunikatywnym a nie " ja chciec ja być" by na cudzej d..pie się nie slizgać!!! przywiezcie ze soba pare tysiecy by na obcych nie zerowac!! I zyjcie spokojnie nie chlejąc po kątach. Bo obce panstwa maja dosyc polaczków nieudaczników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdhrt
to daj mi chociaż taką pracę za 1300 ja bym nawet za tysiąc poszła tylko nie ma gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ?
kto głupi ten całe życie biedny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogórek ze słoika
akurat inteligencja ma sie nijak do pieniędzy. Mądry o tym wie najlepiej. Sa artyści np. którzy w Polsce nie maja szans na spełnienie. Rynek pracy wszedzie jest inny, nie zalezny od inteligencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lunitaaaa
Będę niedługo szukać pracowników, daje 100zł za dzień od 9-10 do 18, sprzedaż w sklepach, warszawa dni jakoś można sobie poustawiać między sobą ale generalnie praca 7 dni trwa, każdy pracuje ile chce i nie ma chętnych heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ?
to daj mi chociaż taką pracę za 1300 ja bym nawet za tysiąc poszła tylko nie ma gdzie zapytaj her tusk dlaczego państwowe firmy zamyka i utrudnia otwieranie małych firm. w zasadzie po ostatrnich przemówieniach starszego brata sikorskiego wiem dlaczego :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natacha29
Sporo dajesz Ja płacę 1500 i 7 dni 10 godzin, też w Warszawie Chętnych miałam dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdhrt
nie ma chętnych ja mieszkam niedaleko bardzo małego miasta ostatnio było 5 wakatów dla sprzątaczek i się rozeszły jak świeże bułeczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdhrt
ja miałam ofertę 5 zł za godzinę w chińskim markecie, ale się nie zdecydowałam bo na czarno ale długo nie musieli szukac, niedługo potem juz tam ktoś pracował a czy w dużych miastach też jest tak że nawet do głupiego sklepu "wszystko po 5 zł" kandydaci składają cv ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i co z tego ?
mi się wydaje że "polskie" rządy chcą żeby goje wyemigrowaly z polski :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiszony ogórek ze słoika
no jasne . Wszedzie się składa CV nie wiem po co. CV do stania za kasą, śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgdhrt
jadę do niemiec, wymienię euro i będę bidowac przez rok, i tak do następnego ,co za życie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki jeden 34 latek
Polska to dziki kraj, jak to słusznie Miro Drzewiecki (konstytucyjny minister w rządzie Donka) zauważył... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
tak tak jasne .... te komanatarze wpisujesz pewnie ty i inni tacy nawiedzeni "wariaci" ktorzy myśla ze zarabią na tym miliony:-D Człowieku zejdz na ziemie, kto cie w to wciagnoł, jak można dać sie na takie cos naciagac??:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość antycolaaa
wiesz co kiedyś wpusciłam do domu faceta ktory chcial mi zademonstrowac supe ekstra odkurzacz wielofuncyjny za jedyne 10 tysięcy:-D Myslalam ze facet spali sie ze wstydu kiedy ten super ekstra odkurzacz nie poradził sobie ze siercią psów z dywanu hehehhe A też mowił ze to sprzęt z USA, ze wyjatkowy ble ble ble ty tak jak on jestes zwykłym domokrążcą którego wszyscy rpzeganiają...wspolczuje ci ze dales sie na to nabrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×