Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mama_tuż_tuż

____AVENT czy TOMMEE TIPPEE ??????____

Polecane posty

Gość Mama_tuż_tuż

Witajcie :) Właśnie kompletuję wyprawkę i nie wiem jakiej firmy butelki i smoczki kupić, avent czy tommee. Które się u Was lepiej sprawdziły? Jakich firm? Chodzi mi zarówno o butelki, smoczki do butelek (takie, po których nie ma kolek) i smoczki takie do usokajnia, zasypiania. Proszę, podzielcie się opiniami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość efhnbad
avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam avent dla mnie rewelacja! Ps.Nie wierzę w butelki i inne cuda że dziecko nie będzie miało kolek.Mój akurat kolki miał mimo że były przeciwko kolką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xdxd
avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_tuż_tuż
dziękuję Wam za opinie. Przeglądałam inne fora i rzeczywiście avent jest polecany. A i jeszcze takie mam pytanie:: czy jeśli kupię laktator np. TT to czy będą do niego pasować buteli avent? czy lepiej wszystko jednego producenta kupować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama długiej córki i i
ja mam aventa i są rewelacyjne ale kupiłam również lovi - stoi w półce użyłam jej może ze 3 razy i mi się nie spodobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mam TOMMEE TIPPEE i jestem bardzo zadowolona. Kiedyś miałam aventa i też było ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttom
ja polecam ci kupić smoczek ortodontyczny TOMMEE TIPPEE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsnaj
Ja używałam tt i jestem bardzo zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie marki sa
Beznadziejne. Jedynie dr Brown's dobrze odpowietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie marki sa
Potwor z bagien- noje dziecko mialo kolki dopoki nie kapilam Dr Brown's...wiec jednak butelka ma znaczenie. Mialo kolki orzy tt i avent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama babelkow
My uzywamy TT ale np smoczki do uspokajania tylko Avent. Co do laktatora chyba nie bedzie pasowac bo avent ma ciut wezsza szyjke niz TT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TT u nas avent sie nie sprawdzil, nie mowiac o tym ze TT sa tak zrobione ze maja imitowac piers matki (przyjrzyj sie nawet sama)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dr browns tylko i wyłącznie!! naprawdę sprawia cuda! i jako jedeyna butelko na rynku posiada prawdziwy odpowietrznik. taką rurę do dołu wzdłóż całej butelki. ja z początku nie wiedziałam, że takie istnieja więc karmiłam mojego maluszka aventem bo w aptece pani wciskała mi kit że te takie kropeczki wokoło smoczka butelki to to jest ten odpowoetrznik. więc kupiłam. maluszek miała kolkę i właśnie gdzies na necie na którymś forum wyczytałam, żeby zmienić butelke na dr browns. kupiłam ją wtedy pamiętam w tesco. kosztowała prawie 40zł! więc strasznie drogo. ale dałam maluszkowi w niej pokarm i juz na drugi dzien po samej butelce widzialam poprawe. potem na necie na allegro znalazłam ta sama butelke za 23 zł plus przesyłka to jakies 30 zł. także na prawde polecam Ci ją gorąco. dla mnie była rewelacją a dla maluszka ulżeniem w cierpieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graco junior baby
tt tez robi taka z systemem antykolkowym i to jest wlasnie taka rurka.Jeszcze zalezy z jakiego powodu sa kolki u nas byly z nietolerancji laktozy np a niez powodu polykania powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama_tuż_tuż
kurczę, teraz to już sama nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda....dziewczyny maja racj
Dr Brown's..wykonana przez profesjonalistow... nigdy nie zapadl sie w niej smoczek, co niestety notorycznie sie zdarza u tt i avent. rurka dziala cuda, zadne powietrze nie dostawalo sie do buzi mego dziecka, zero kolki. zadna inna butelka nie byla tak dobra. mieszkam za granica i tutaj nawet na szkole rodzenia je polecaja, tt i avent uznawane sa za 'komercyjne' ale tak naprawde niezbyt dobre, podczas gdy Dr Brown's jest butelka z gornej polki polecana przez lekarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooo co widze
tez jestem fanka dr browna :-) najlepsza jakos z jaka mialam do czyneinia, chowa sie przy tanich plastikach tt i avent. poczytaj wiecej info, nie sugeruj sie 'masa'..oni nie patrza na to co naprawde dobre tylko na to co modne i popularne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kamrilam piersia i przy prz
przechodzeniu na butle spraw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kamrilam piersia i przy prz
sprawdzily sie tt aventu dziecko nie umialo zassac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butli uzywam sporadycznie
ale laktator mam TT i polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ekspert_Philips_AVENT
Droga Mamo, w związku z tym, że rozważasz zakup butelek dla Maluszka, a także laktatora Philips AVENT, udzielę Ci kilku wskazówek i informacji. Mam nadzieję, że z nimi podjęcie decyzji okaże się łatwiejsze. Jeśli chodzi o butelkę dla noworodka, polecałabym taką o najmniejszej pojemności, czyli 125 ml. Dołączono do niej smoczek z jedną dziurką, o najwolniejszym przepływie pokarmu, przeznaczony dla dzieci do pierwszego miesiąca życia. Bardzo ważną cechą smoczków Philips AVENT, jest to, że zostały wykonane z silikonu, który kształtem i twardością imituje kobiecą pierś. Zmotywuje to Twoją Pociechę do wykonywania podobnego wysiłku, jak wtedy, gdy będziesz karmiła Ją piersią. Wspomniałaś także, że chciałabyś kupić laktator. Jeśli zdecydujesz się na butelkę i smoczek do karmienia Philips AVENT, a Twój Maluszek je zaakceptuje, najrozsądniej będzie wybrać laktator tej samej marki. Wszystkie akcesoria do karmienia dzieci Philips AVENT można łączyć w dowolny sposób, ponieważ są ze sobą w pełni kompatybilne. Zapewni Ci to bardzo dużą wygodę będziesz na przykład mogła odciągnąć mleko bezpośrednio do Twojej butelki i od razu nakarmić Twojego Maluszka. Mam nadzieję, że Ci pomogłam. Jeśli będziesz potrzebowała dalszych informacji i wskazówek, zapraszam do kontaktu: ekspert@philips.com. -------------------- Ekspert Philips AVENT, udzielam porad i odpowiadam na pytania internautów związane z produktami Philips AVENT, a także opieką nad dziećmi i karmieniem. Zapraszam do dyskusji lub kontaktu bezpośredniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×