Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość SejDuKejTa

Zazdroszcze kobietom tego, że mają sex na zawołanie i że są troche " Bi "

Polecane posty

Gość SejDuKejTa

Co do tego, że mają seks na zawołanie nie ma żadnej wątpliwości.. oczywiście jeśli laska jest choć troszkę atrakcyjna, albo nawet przeciętna... a wydaje mi się że i tak o wiele łatwiej jakiemuś pasztetowi o sex niż przeciętnemu facetowi, w gronie mężczyzn tylko tzw. "alfa" mają sex często.. (ale i tak nie tak często i nie tak łatwo jak piękne sexowne kobiety) no to jest jedna rzecz którą zazdroszcze.. ja już kurwa poszcze 2 lata, a wszystkie moje koleżanki to nie wiem.... maxymalnie 2 miesiące każda miała przerwe w swoim życiu? i to akurat dlatego, że np się rozstały z facetem z którym były na poważnie, chwileczke podołują i za chwile już mają kogoś nowego no i kwestia "bi" , zazdroszcze tego, że kobiety mogą sie ze sobą z przyjemnością i bezkarnie, że tak to nazwe "dotykać" otóż nie ma w tym nic dziwnego i obrzydzającego kiedy np dwie koleżanki ze sobą tańczą na dyskotece, trzymając się za ręce itp.. albo kiedy się przytulą w momencie jak jedna się źle czuje, czy nawet złapią za ręke.. a i nawet pocałują (na przywitanie, po koleżeńsku, a i zresztą myśle, że 90% dziewczyn w życiu całowały się z języczkiem z koleżankami..) i to jest takie w stu% naturalne i normalne.. z kolei faceci? wyobrażacie sobie facetów idących za ręke? no od razu kop na morde i wyzwiska od pedałów.. albo wyobrażacie sobie podejść do kolegi i zacząć do mocno do siebie przytulać? no kurwa... porzygał bym się chyba :) nie wspominając już o wspólnym spaniu i przytulaniu się, np po imprezie wracacie i kolega u was nocuje.. a u kobiet to absolutnie normalne, żeby się przespały w jednym łóżku jak sytuacja wymusza zaznaczam, nie to, że mam skłonności bi i wkurwia mnie, że kobiety mogą się miziac a my nie.. absolutnie nie.. brzydze się facetami, mnie po prostu wkurwia, że kobietom tak łatwo o kontakt fizyczny, nie ważne czy to z facetami czy z kobietami a faceci.. ? no kurwa mój celibat 2 letni chyba mówi wszystko.. a i co gorsze nie zanosi się na żadną zmianę. i żeby nie było, że jestem jakimś 'przypadkiem', który tyle pości teraz sexualnie, to przykłady moich najbliższych kolegów.. jedne pości już 5 lat!!, drugi prawie rok, trzeci dobre 3 lata.. to jest trójka moich najlepszych kolegów... i podejrzewam , że 3/4 facetów tak ma... sądząc po uczelni np, gdzie na 15 facetów w grupie tylko dwóch ma dziewczyne!! z czego jeden z nią jest już 7 lat i nie miał nigdy żadnej innej.... a wierzcie mi, chciałby bardzo... no ale nie może, bo ciężko facetowi o sex!! noo to tyle ;] pozdrawiam tych co przeczytali wszystko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adenozynotrojfosforan
A ja sie zgodze w 100% z SejDuKejTa. Sam znam wielu kolegow w wieku 23...26 lat, ktorzy w zyciu nie mieli dziewczyny, nie mowiac juz o sexie. Laskom zawsze sie mialo lepiej w zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gdzie to się rodzi takie cóś
no i kwestia "bi" , zazdroszcze tego, że kobiety mogą sie ze sobą z przyjemnością i bezkarnie, że tak to nazwe "dotykać" kolega Roman czeka bezkarnie i z przyjemnością dotknie cie, pajacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SejDuKejTa
no ale co.. nie jest tak? ano jest.. wiec nie rozumiem skad ta krytyka wobec mnie i brzydkie hasla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tępoćwoku bez wyobraźni
kobieca psychika tym sie różni od męskiej, że rzadko którą kobietę interesuje seks bez uczucia, a takiego seksu nie ma na zawołanie, wiec obie plcie są w takiej samej sytuacji niedosytu. a co do bycia bi chociaż odrobinkę , to dotyczy to nie więcej jak 20% procent populacji kobiet, i w ogóle o co i z tym chodzi, tęsknisz za głaskaniem kolegi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po różnych imprezach mój przyjaciel często śpi ze mną w jednym wyrku. mieszka za miastem i nie prowadzi po alkoholu. mało tego podczas wakacyjnego wyjazdu zdarzało się regularnie że "uciekał" od dziewczyny z którą dzielił pokój aby móc spokojnie wyspać się u mnie. nie jesteśmy homoseksualni. przyjaźnimy się od 10 lat i żaden nie robi z tego sensacji, może z wyjątkiem jego narzeczonej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SejDuKejTa
czysty roman, ale wątpie byście się szczypali dla zabawy pod kołdrą albo przytulali... a u kobiet to naturalne i normalne moja była to nawet wchodziła do jednej kabiny prysznicowej ze swoją koleżanką po to by ta jej umyła plecy i włosy.. w analogicznej sytuacji nie wyobrażam sobie czegoś takiego z facetem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawodowa farmerka
mam dla ciebie rozwiązanie... u mnie na podhalu mam stadko owiec i stadko kóz żadna samica na pastwisku się nie obrazi jak jak przerwiesz swoje poszczenie :P owieczki do tego są miłe w dotyku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość achy i ochy
Ja tam doskonalee rozumiem punkt widzenia autora. Rzeczywiście przecież jest tak, ze kobiety pod względem emocjonalnym mają łatwiej. Facetowi nawet plakac nie wypada. A kobiety umieją okazać sobie czułośc, empatię. Nie wzbraniaja się przed dotykiem. Sa bardziej "stadne". A przecież kilkulatkowi nawet do mamy się już przytulac nie wypada, żeby nie wyszedł na maminsynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobiety obdarzają czułością
inne kobiety i dzieci bez podtekstów seksualnych, dlatego jest to przyjęte, facet od razu chce wsadzić penisa i dlatego fora za dwora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×