Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Allegrowiczkaa

PayU

Polecane posty

Gość Allegrowiczkaa

Witam, mam pytanie sprzedałam coś na allegro i nie wiem jak wypłacić pieniądze jak przyszły na konto PayU??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wejdź w moje allegro, następnie moja sprzedaż, po lewej stronie masz zakładkę PayU .Kliknij pierwsze od góry saldo i wypłata środków, zaloguj się i kliknij zleć wypłatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczkaa
Wszystko zrobiłam zgodnie z instrukcją, tylko nie mam tego "zleć wypłatę. Wyskakuje mi coś takiego Dla wypłat realizowanych przekazem pocztowym lub na konta zagraniczne, zlecenie przekazania środków następuje automatycznie: 14 dnia miesiąca, o ile wartość zgromadzonych środków przekroczy 100 zł, ostatniego dnia miesiąca, niezależnie od kwoty, całość zgromadzonych środków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczkaa
Mam żeby przychodziło na adres, ale czekam już 2 tyg i nie przychodzi nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poniżej" salda i wypłata" masz konfiguracje konta, zmień tam wypłata na żądanie a nie automatycznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allegrowiczkaa
Mam tylko żeby dokonać przelewu musiałabym im wysłać listownie wniosek a zależy mi na czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna z wrzesnia
jak listownie? po prostu sobie konfigurujesz konto payU podajesz dane do przelewu i tyle, pozniej kazda wpłata idzie ci na to konto, a jak nie masz podanego konta to fakt kasa przyjdzie pocztą a czeka się na nią około tygodnia;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×