Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

teneryffaa

POMOCY ! Augumentin na anginę ????

Polecane posty

Gość gość
Moj syn dostal augmentin po którym wyladawslismy w szpitalu z okopnymi bolami brzucha.kazali natychmiast odstawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość załamany
niektorzy powinni mieć sądowy zakaz korzystania z forum. czy wy nie potraficie konstruktywnie i zyczliwie rozmawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość uradowany
@ gość załamany - podpisywałbym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalastopa
Moja córka 3 lata miała miesiąc biegunkę po augmentinie,zawsze prosiłam po tym o inny.Ja tez mialam biegunkę po nim.Taki urok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JaBardzoMocno
Ja nie rozumiem wszystkich spiny na ten biedny augmentin, jakby nie on juz dawno bym wyciągneła nogi i poszła na tamten świat. Ile razy on mi tyłek ratował a mama podawała mi go od małego [mam 23 lata] i żyje wow , i zinat też jest świetny aczkolwiek mi juz duomox nie pomaga . I KAŻDY antybiotyk szkodzi podczas antybiotyko terapi trzeba zazywać flore bakteryjna jeść jogurty i nie marudzić bo uuuu lek niszczenie. Trzeba sie wyleczyć a nie męczyć organizmy chorobami jeszcze sie w życiu namęczymy! poza tematem dyxocyklina też jest spoko :) ale nie na angine bynajmniej nie pamietam by to było na angine Co do lekarzy/pogotowia przeważnie aptekarka była bardziej pomocna. Ale jak kto lubi moze akurat ma jakaś z pań świetnego lekarza czego serdecznie życze. mój ulubiony doktor poszedł na emeryture :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak się wszyscy rzucili na mireczkowataa!! Aż zastanawiam się czy ten wątek nie jest sponsorowany albo założony specjalnie żeby promować lek w sieci. Bo bez przesady.. dziewczyna napisała co słyszała od lekarki o leku i taki hejt za to??? A może mireczkowataa ma rację? Z tego co widzę, nikt z was wypowiadających się nie jest lekarzem, więc skąd ta pewność, że mireczkowataa nie ma racji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×