Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość maja090

widzenia ojca z dzieckiem

Polecane posty

Gość maja090

witam. mam taka sparwe.. nie jestem z swoiim chlopakiem i sama wychowuje corke .. wlansie skonczyla 2 lata. on wniusl wniosek do sadu o ustalenie kontaktu z dzieckiem. zaada w nim branie corki od pt do pn czyli z nocami a ja na to sie nigdy nie zgodze przynajmniej dopoki jest mala bo wiem ze nie bedzie miala tam odpowiedniej opieki..ytm bardziej ze ojciec dziecka z rok zcasu nie byl przy malej.sprawe mam 11 i strasznie sie boje ze sad przychyli sie do jego wniosku.chyba oszaleje;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z Zniecierpliwiony
A alimenty są?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nie bójjj się
Dziecko jest male. Nie zgódż się na nocowanie poza domem. Masz prawo jako matka. Poza tym ważne są okoliczności. Czemu ojciec dziecka ciebie zostawił? Ty jesteś główną opiekunką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bój się jeśli corka nie jest przyzwyczajona do ojca nie miał kontaktu z małą sad na takie widzenia nie zezwoli,sadze ze na początku ustali tylko widzenia 1 dniowe na iles godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hej;)
Jestem w podobnej sytuacji, tylko ze ja mam zamiar wniesc pozew do sadu, bo ojciec w du&pie ma dziecko, ale smsy i polaczenia -na potrzeby sadu (ze niby sie interesowal) to robi.. a tak naprawde to ma je w nosie.. A ja chce zeby dziecko mialo ojca, a jak sad ustali widzenia itd to sie tatus nie wymiga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczotkowalnia
raczej sąd nie pozwoli na tak długą rozłąkę małego dziecka z matką, nie przejmuj się :) i koniecznie opowiedz w sądzie o jego braku zainteresowania dzieckiem, tylko spokojnie i z rozwagą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwał jak zwał tak czy inaczej często ojcowie odwiedzając swoje dzieci mogą tylko pocałować klamke drzwi,w tym przypadku to matki łamią obowiązek umożliwienia widzenia sie ojca z dzieckiem i dziecka z ojcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmisiaaa
Jesteście w błedzie ... moj chlopak ma 2 dzieci malych jedno ma ponad 2 lata drugie ponad rok sad ustalil tydzien z nami tydzien z matka fakt ona sie na to zgodzila ( wygodnie dla niej teraz moze sie puszczac codziennie) ... i nie koniecznie ojcowie zawsez sa tymi gorszymi co sie niby nie interesuja tylko zesto matki to utrudniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×