Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tomeczzzek97

Program do mailingu

Polecane posty

Gość tomeczzzek97

Witam. Poszukuję sprawdzonego programu do wysyłania mailingu. Jeśli mieliście styczność z jakimś i spełnił wasze oczekiwania to doradźcie.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc975
Programów tego typu jest MASA. NAprawdę.. Niestety, tylko kilka spełnia moje wymogi, czyli : szybkość działania + niezawodność. Korzystam z Admailera - jestem zadowolony, więc mogę go polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletomus74
Dokładnie, w sieci dużo na ten temat się pisze... Nie korzystałem, ale czytałem wiele pozytywnych opinii o Admailer.pl - możesz wypróbować, licencja nie jest taka droga... Oczywiście weź pod uwagę, że priorytetem w mailingu jest to, żeby maile do folderu SPAM nie trafiały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosowy985
Nie wysyłam często mailingu ale jak już to także Admailerem. Dobre oprogramowanie, warte uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość siabadu12
Ja także często nie wysyłam mailingu, sporadycznie to robie... Używam programy firmy enterso, nazywa się Admailer. Szczerze? Jestem zadowolony, dobry program, działa bezproblemowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzesiek98267q
Dawniej maletora używałem, teraz lepszego i szybszzego odpowiednika - Admailera. Wszystkim szukającym softu do mailingu polecam właśnie ten program. Leciutki, szybki, łatwy w obsłudze. Świetna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newsletter
Najlepszy i najłatwiejszy w obsłudze program do mailingu to: Newsletter PRO Więcej informacji znajdziesz na stronie: Program do mailingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Newsletter
Najlepszy i najłatwiejszy w obsłudze program do mailingu to: Newsletter PRO Więcej informacji znajdziesz na stronie: http://phpmailer.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Steeven
W Polsce bezkonkurencyjny jest Freshmail. Znam jesczez Sare ale on w przeciwieństwie do freshmaila jest mega skomplikowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zubi PL
Polecam FreshMail. Do 2000 wiadomości miesięcznie można sać za darmo. Dają też w gratisie bardzo ładne szablony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lublus
Nic, tylko się podpisać pod powyższą wypowiedzią. Freshmail bardzo ułatwił mi start z mailingiem. Intuicyjny, fajnie zrobiony, no i cały czas aktualizowany program.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara44a
miałam też doświadczenie z graphicmailem. To, czym wg mnie sie wyroznia, to wysoka dostarczalność wiadomości - w innych programach kilka % mniej maili dotarło tam gdzie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kwestia dostarczenia a zapoznania się ewentualnego klienta z ofertą wysłaną mailem to zupełnie dwie różne kwestie. nie wiem czy taki program jest w stanie mi pokazać procentowo ile adresatów przeczytało maila..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara44a
No jasne, że jest w stanie... przecież masz dokładne statystyki ile osób otworzylo maila, ile kliknelo w link - inaczej sobie tego nie wyobrazam. :) z reszta mozesz zalozyc bezplatne konto i sama zobaczyc: http://graphicmail.com.pl/get-your-free-trial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szukam programu do mailingu i też jestem ciekawa jak to mozna sprawdzic czy ktos otworzyl maila, klikniecie w link to rozumiem, ale odczytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tych wskazanych slyszałem o freshmailu i admailerze, osobiscie nie korzystalem, ale znajomy wysylal admailerem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość helian
a ja uwazam ze nie ma co na to tracic czasu i robic samemu lepiej kogos wynajac i miec spokoj na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dawidkolinski
Ja właśnie tak zrobilem i wynajalem e-printec solidna firme znajaca sie na rzeczy. Zaoszczedzilem czas i pieniadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×