Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

wiosenna mama

Do mam, które każdego dnia czytają dzieciom

Polecane posty

Gość A Janka i Jankę czytaliście?
Jip en Janneke to książeczki dla dzieci około 5 letnich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Janka i Jankę czytaliście?
No i jeszcze Miffy jest fajną serią, ale dla trochę młodszych dzieci. Takich ze 3 latka. Autor: Dick Bruna Do kupienia jak wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Janka i Jankę czytaliście?
Oryginał Miffy nazywa się Nijntje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa a ja szukam i szukam tych janków :D Julke i Julka znamy, miffy tez (nie cierpie, mlodzi lubią) a tego pirata musze poszukać w empiku bo wydaje sie super :D Uciekam do łóżka. Dobrej nocki i dziękuje za wszystkie propozycję :) Ja polecam Holly Webb- śliczne książki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Pirata kupiłam w Pepco, jest tam cała seria po 5zł sztuka, z tego co patrzyłam kiedyś na allegro 3 razy drożej :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A Janka i Jankę czytaliście?
No i jak ci się uda znaleźć to polecam jeszcze Madeline! Autor: Ludwig Bemelmans Kiedyś leciała ta bajka na Dobranockę na TVP1, może nawet pamiętasz :) I jeszcze serie Sophie i Theo Autorka: Marie-Louise Gay von Carlsen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje juz sie znudziły
wiec co tydz. z biblioteki - seria Kamyczek ( kajtuś ), seria julka, seria Kamilka, Truskawkowe ciasto, strażak sam, bajki inne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swoje juz sie znudziły
aaaa i jeszcze Martynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Basia
@ Estera0904 Ja również polecam "Obłoczka Dabo" :) Moje dzieci są nim zafascynowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paula

Jeśli szukacie książeczek idealnych dla dzieci polecam Wam zakupy w sklepie Wydawnictwa MD https://wydawnictwomd.pl/.   Redakcja kieruje swoją ofertę do najmłodszych odbiorców, a więc proponuje książki dla dzieci, takie jak: książeczki do kolorowania z naklejkami, ciekawe wycinanki, łamigłówki, książeczki kartonowe oraz książki edukacyjne, czyli w szczególności encyklopedie dla dzieci i młodzieży.

Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×