Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia8821

Wibrator, jaki?:)

Polecane posty

Gość kasia8821

Hej. Mam 24 lata i chciałabym kupić wibrator. Co polecacie na początek? Zależy mi na czymś "skutecznym", dobrej jakości i w dobrej cenie. Dziękuję za każdą pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek25xx
Hej Na "rynku" jest wiele różnych wibratorków i są one skuteczne a inne nie to zależy od twoich wymagań:) Ja osobiście mogę ci polecić "wariata" z stumulatorem łechtaczki :) Ja używam takiego http://www.wibratory.net.pl/aff/home/?Produkty/75/Rabbit-Rouser-Stymulator-roku-2010- Jest bardzo przyjemny:) No i spełnia twoje wszystkie wymagania:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki z "delfinkiem" drazniacym lechtaczke jest na pierwszy raz w sam raz .Potem jak juz sie rozochocisz to sa jeszcze takie co specjalnie draznia punkt G i insze partie pochwy.Po prostu obserwuj sie :) i szukaj co ci sprawia najwieksza przyjemnosc a potem znajdz sobie wlasciwy model :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmeno
drogie te wasze wibrujące peniski baby ...dobrze ,ze ja moge swoim gratis sie bawic ,jak mnie najdzie ...naturalny i swojski .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria762
Ja to mam dwa wibratory...:P Oba lubię tak samo ;) Potrafią mi zastąpić najlepszy seks...Jeden z nich to prezent, a drugi to już sama sobie kupiłam ze stronki www.czaskochania.pl . To jest model z dodatkową końcóweczką do łechtaczki...Bomba po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia8821
Jaki delfinek, chodziło mi raczej o coś w stylu 50 cm z żyłami i różnymi szybkościami, chciałabym mieć jeden a dobry z którym się zwiążę emocjonalnie, a nie całego pudła zabawek jak dziecko :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maria762
Nie pomyślałaś że dwa mają tą zaletę że możesz je sobie włożyć obydwa jednocześnie z przodu i z tyłu, ja tak z nimi chodzę po domu cały czas jak jestem sama :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×