Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tarja666

Ide dzis do firmy gdzie znajduja prace....

Polecane posty

chce złożyć papiery?co mam powiedzieć im jak wejdę?No wiadomo dzień dobry i co dalej moze tak: Dzień dobry,SZUKAM PRACY I CHCIAŁABYM ZOSTAWIĆ DOKUMENTY W WASZEJ FIRMIE? wiem ze tam dostaje się taka kartę do wypełnienia. błagam o szybka odpowiedz bo o 9:36 mam autobus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru i fru
ja ci napiszę jak zdążysz przeczytać U mnie w mieście też jest ranstad,Idziesz , mówisz ,że szukasz pracy zostawiasz cv.Tylko,że oni jak mają jakąś ofertę to w pierwszej kolejności patrzą na kwalifikacje . Powodzenia :) PS tez akurat szukam pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KaczkodziwaczKO
ale to jest pytanie "chcę złożyć papiery?" ja nie wiem czy Ty chcesz złożyc papiery, sama sobie odpowiedz. a tak w ogóle to gdzie chcesz im wejść ?? ("co mam powiedzieć jak im tam wejdę")...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam w tej firmie.Weszlam do srodka powiedzialam dzien doby i ze szukam pracy i ze chce zostawic papiery,to mi kazala dac cv i pytala sie jaka mniejwiecej praca,to powiedzialam jej cokolwiek na produkcji czy cos co odpowiada moim kwalifkacjom.Powiedziala babka to wszystko wiec podziekowalam i powiedzialam dowidzenia;D i git!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i sru ifru
No właśnie byłam ciekawa jak załatwiłaś.Wiesz ja złożyłam cv w kilku takich agencjach i echo.Nikt się nie odezwał a składałam gdzieś może listopad,grudzień.:( . Oczywiście szukam też na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×