Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jestem w kropceeeeeeeee

I KOMUNIA -jak ubrac chłopca?

Polecane posty

Gość jestem w kropceeeeeeeee

Mam pytanko, pierwszy raz robie komunie i zastanawiam sie jak ubrac chłopca. Do koscioła ma albe i białe spodnie, pod albe załoze mu koszule i teraz jestem w kropce czy pozwolic dziecku cały dzien chodzic w tej albie czy jednak przebrac go w garnitur albo tylko kamizelkę załozyc do tych białych spodni. Jak wy to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Omletta
W albie tylko chwilę po kościele i na nabożeństwo popołudniowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam przygotowane spodnie takie "bardziej eleganckie", białą koszulę i marynarkę, ale w końcu syna nie przebrałam i w efekcie nie mogłam doprać alby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropceeeeeeeee
Kurcze własnie boje sie ze strasznie wybrudzi to ubranko, szczególnie spodnie. Co prawda impreza bedzie w restauracji ale przeciez dziecko nie bedzie tylko siedziało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez miałam imprezę w restauracji. No, ale dzieci goniły się na czworaka, więc wyobraź sobie, jak spodnie wyglądały :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój kuzyn niedawno szedł do komunii w albie, ale takiej do ziemi. I pod spodem miał białą koszulę, krawat i spodnie takie jak od garnituru ale nie białe tylko jasno oliwkowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropceeeeeeeee
wiec chyba musze rozglądną sie za takim kompletem spodnie i kamizelka tylko jasne i przebrac syna bo nie ma wyjscia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba. Dlaczego chcesz jasne? Nie lepiej ciemne spodnie z kamizelką, żeby ubrac to przynajmniej jeszcze na zakończenie i rozpoczęcie roku szkolenego? Tego jasnego już się nie wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się nie podoba. Dlaczego chcesz jasne? Nie lepiej ciemne spodnie z kamizelką, żeby ubrac to przynajmniej jeszcze na zakończenie i rozpoczęcie roku szkolenego? Tego jasnego już się nie wykorzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropceeeeeeeee
bo ciemne spodnie ma w domu, wolałabym cos w bezu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okropne to z linku :o te dzieci które widziałam miały takie garniaki jak dorośli tylko oczywiście mniejsze :) ale z takich samych materiałów, a nie jak dla pajaca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie się te drugie tez podobaja. :) Zastanawiam się czy jakikolwiek chlopiec dałby sobie założyć to z pierwszego linku. Mój syn nie dałby się przekupic żadnymi skarbami świata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w kropceeeeeeeee
faktycznie to pierwsze jest okropne ale chciałam sprawdzic czy tylko mi sie nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może w sukienkę? Czy okreśłil już swoją płec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam garnitur slimowny np.granatowy ,dostępny tylko w sklepie internetowym z elegancką odzieżą dla chłopców. http://elegantboys.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tragedia z tymi albami dawniej to chlopaki mialy garnitur a dziewczynki suknie i kazdy wyglądał ładnie teraz jakaś głupia moda przyszła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 i 3 lata temu byłam na komunii (dwie różne parafie) .Dzieci byli różnie ubrane - alby,suknie,garnitury.... W tym roku moje dziecko ma komunię i ksiądz od razu powiedział że nie będzie decydował za rodziców (ale fajnie by było gdyby dzieci były ubrane tak samo - mi osobiście ten pomysł się podobał). Efekt taki że rodzice nie mogli dojść do porozumienia i dzieci idą ubrane "jak chcą" . Mój idzie w garniturze ( nie chciał w albie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie sie akurat alby bardziej podobają, ale krótkie i do tego spodnie. Problem jest w tym, że tego już się więcej nie wykorzysta, łącznie z butami, bo na co komu białe buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Białe buty dla młodego mężczyzny? Nawet papieże w białych już nie chodzą. Garnitur i tyle. Przecież to 1 komunia, a nie wstępowanie do zakonu. Z jakiej paki cywil ma w habicie pomykać. Może jeszcze ornat pierdyknąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niby po co białe buty ? Mój brat X lat temu jak szedł do komunii to miał albę ( wszystkie dzieci je miały.Chłopcy niebieskie wykończenie,dziewczynki żółte) , do tego grafitowe spodnie i ciemne buty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiakowaa1
na komunie wybrałam ubranka ze strony internetowej, zamówiłam, wcześniej poprosiłam o podanie wymiarów spodni od garnituru, marynarki oraz koszuli. wszystko przyszło idealne, zakupy zrobione w sklepie http://www.guliwerkids.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawiając z innymi mamami one też ubierają spodnie (nie typowo garniturowe bo tego nie wynosi) koszula biała i muszka bez marynarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam Mój syn będzie miał granatowe spodnie (garniturowe), koszulę i granatowe buty oraz długą albę. Chciałam jeszcze ubrać muszkę do koszuli, ale pod albę chyba nie zmieszczę. Marynarkę ubierze po uroczystości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×