Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Otylosc Brzuszna

Mój brzuch krzyczy ratunku - chcę mieć płaski :( proszę o pomoc

Polecane posty

Gość Otylosc Brzuszna

Mam 175 cm i ważę 55-56 kg. Mam 22 lata. Wcześniej ważyłam 51 kg, ale dzięki temu że chodzę 3 x tyg na siłownię udało mi się mieć wagę przy której czuję się normalnie. Mój problem: mam spory brzuszek. Przy mojej figurze, bo jestem szczupła ale brzuszek mi się zrobił i nie wiem jak mam się go pozbyć Ćwiczę 3 x tyg na siłowni, z 4 x tyg tańczę przez 1,5 godziny taniec, wcześniej brzuch był płaski, a teraz nie wiem co się dzieje. Jem co jakieś 3-4 godziny, unikam tłustego, piję shake białkowe, owoce warzywa. Pomiędzy posiłkami sok grajepfruitowy albo zieloną herbatę. Dołączam zdjęcia. Mój brzuch od jakichś 2 - 3 tyg: http://images41.fotosik.pl/1413/3102550106adff55.jpg Moja figura sprzed otyłości brzusznej: http://images37.fotosik.pl/1430/6eacde799f0f2905.jpg Zaczęłam brać nowe pigułki, czy możliwe że woda zatrzymała mi się tylko w brzuchu? Przecież chyba już nie robią pigułek które zatrzymują wodę? wcześniej brałam przez 3 lata Kontracept (0,02 mg Ethinylestradiolum + 0,075 mg Gestodenum) a teraz od 13 dni - Sylvie 30 (30 g Ethinylestradiolum + 75 g Gestodenum) Nie wiem co się dzieje, czemu ten brzuch taki jest? Słyszałam że to genetycznie może być, ale .. to tak nagle by się pojawiło mimo że wcześniej był płaski? Robię np codziennie od 4 dni 200 brzuszków rano, i nie mam zakwasów, co znaczy że przecież ten brzuch ćwiczę.. I on jest stale taki sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Otylosc Brzuszna
Ale miałam wzdęcia i to mijało po jakiejś chwili. A teraz mam tak cały czas, całą dobę, 24/h. Np rano jak się budziłam zawsze brzuszek był płaściutki po całej nocy. A teraz wygląda cały czas tak samo... Robię brzuszki co 2 dzień. I nic się nie zmienia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia23
tłuszczu z brzucha nie pozbędziesz się przez brzuszki, co najwyżej możesz wymodelować ale jak robisz tyle brzuszków i nic to proponuję zmienić ćwiczenia. Raz że przez nadmiar brzuszków to sobie możesz kręgosłup nadwyrężyć, dwa że mięśnie brzucha to dosyć małe pokłady mięśni i nie może coś tam pomogą na wygląd, ale wezmą niewielki udział w spalaniu tkanki tłuszczowej, a trzy to organizm sie przyzwyczaja i żeby widzieć dalsze efekty musiałabyś robić jeszcze więcej tych brzuszków co może doprowadzić do obciążenia kręgosłupa. Pomyśl nad innymi ćwiczeniami niż na mięśnie brzucha. Ogranicz brzuszki, a popracuj na przykład nad plecami albo nogami. Co do efektu puchnięcia po tabletkach to ten efekt możesz trochę zniwelować stosując coś moczopędnego, np sok z żurawiny albo zielona herbata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xenia23
wszystko jeszcze zależy od tego jak długo robisz te brzuszki, ale jak robisz po 200 to pewnie juz trochę robisz, co nie zmienia faktu że co jakiś czas powinno się zmieniać trening.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylosc brzuszna
Cwicze 3 a czasem4 x tyg na silowni. cwicze triceps, klatke, nogi, plecy. i tak jest od jesieni i zawsze mialam plaski brzuch. a teraz od 2 tygodni mam taki i nie wiem co sie stalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieci w Afryce też mają duże brzuchy, jesteś bardzo chuda, czy aby nie jesteś głodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość koszałek
Wg mnei wyglądasz ok. Spróbuj może siłowego obiegowego z krótkimi przerwami, a potem na bieżnię i interwały. Jeśli zachowasz odpowiednie proporcje siłowy vs np bieżnia to waga ci nie poleci, a się wysmuklisz. Ps. Kwestia diety ma też znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjkbl
nie jestes w ciazy przypadkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość otylosc brzuszna
Nie jestem głodna i nie jestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farysilve
Masz typ sylwetki- Jabłko przez co tłuszcz osadza się na brzuchu i w jego okolicach wbrew pozorom ćwiczenia na siłowni, czy też 400 brzuszkow nie pomogą na jego zrzucenie żeby zniwelować problem musisz przestać wyrabiać mięsnie na tłuszczu (co własnie robisz..) tylko zmienić diete (wcale nie rygorystyczna..-efekt odwrotny) robic codziennie 20 brzuszkow ( a nie 400 ! ) wazne zeby poczas brzuszkow kontrolowac swoj oddech, poczytaj sobie na necie jak nie wiesz o co chodzi... w wolnych chwilach wciągaj brzuch najbardziej jak możesz- puszczaj, wciagaj i tak w kolko - to pomaga i dopiero jak zauwazysz ze ci brzuch spadl, chodzic na silownie wyrabiac miesnie! a nie odwrotnie, bo tylko ten tluszcz zamienia sie w miesnie(czyli objetosc brzucha sie nie zmienia tylko jego twardosc) sprawdzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość farysilve
wiesz co.. mozliwe ze od tabletek skoro mowisz ze od 13 dni bierzesz nowe i wtedy od razu zrobil ci sie ten brzuch mozliwa rowniez jest ciaza, niczego nie mozna wykluczyc, no chyba ze nie wspolzylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sassssssssssssss
taaa nagle ciąża, przecież brzuch odrazu nie rośnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inesines666
Polecam ćwiuczenia na hoola-hopie. Wiadomo, że najbardziej działa na nogi, ale brzuch też nie cierpi:) Ja schudłam 5 kg w 6 tygodni ćwicząc na kółeczku. Na zakawsy (bo pewnie będziesz mieć na początku) dobre są kąpiele w soli bocheńskiej. Powodzenia, na pewno dasz radę, pamiętaj tylko o systematyczności i treningu co najmniej 45-minutowym! Dopiero wtedy spala się tłuszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sensuallllnaaaaa
wg mnie macica spuchła od tabletek albo wzdęcia od tabletek, problem z jelitami typowy wzdęciowy brzuch, jakby na okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×