Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wlkjlhj

jakie ciuchy sobie ostatnio kupiłyście?

Polecane posty

Gość wlkjlhj

jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest wg mnie glupie
nie pamietam, chyba jakies tanie jeansy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
różowe jeansy i fioletową bluzkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkjlhj
ja nakupiłam sobie sporo i mam pustkę na koncie. ale nastepne zakupy dopiero latem. tez tak kupujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o bożełe
trzy białe, luźne koszulki z kolorowymi nadrukami i sweterek na jesień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ostatnio kupuję mniej ale troszkę droższe rzeczy ,lepsze gatunkowo itp. niż dużo i tanio.Potrzeby zakupowe mam duże ,ale do lata musze przystopować .tzn kupuję co mi się podoba i co dobrze na mnie leży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkjlhj
ja kupilam 4 pary butow, 2 pary jeansow, 2 pary rurek, 2 spodniczki, 3 bluzki, 2 sweterki, zakiet i torebke. jestem chyba zakupocholiczka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkjlhj
no ja to kupilam od poniedzialku. i to tylko ciuchy, nie licze zegarkow, szalikow, dodatkow itp :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prasuję koszule czajnikiem
W tym miesiącu kupiłam 3 pary butów, 4 koszulki i płaszcz, więcej nie kupuję. Ale ja robię zakupy jedynie na wiosnę i jesień, czasem kupię coś latem, ale to pojedyncze zakupy, w każdym razie z szafy mi się wywala i dlatego to ograniczam. Za to na bieliznę wydaję miliony, w tym miesiącu kupiłam już 4 biustonosze :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupilam biala i czarna bokserke, t-shirt bialy pod marynarki i spodnie czarne legnisy, ale takie grubsze, a dzis kupilam dwie miniowki i czarna elegancka sukienke na swieta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkjlhj
ufff jak dobrze, ze nie jestem sama z ta mania zakupow. teraz obiecuje sobie, za kolejne zakupy dopiero latem bo troche wydatkow domowych sie szykuje i mam nadzieje, ze wytrzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlkjlhj
trzeba petycje do sejmu napisac, moze nam dadza :D a facetom podwyzszyc wiek emerytalny do samej smierci i zwiekszyc im podatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka sweterkow w kolorach:
czarny, ciemnowisniowy, sliwowy, wrzosowy, bezowy, zielony - w tych samych odcieniach bluzeczki, turkusowa, ciemnofioletowa i wrzosowa tunike, kilka par czarnych majtek :P no i 6 torebek w kwiaty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka sweterkow w kolorach:
No ja 3 tyg temu ale od tej pory nie kupilam zadnych ciuchow :D tylko duzo bizuterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfffffffff
ja kupiłam wczoraj thirt taki z fajnym jakims obrazkiem, spodniczke, taka grubsza bluzke z krótkim rekawem, a jakos w przeciagu ostatniego tygodnia to dwie pary butow na koturnie, jedne szpilki i dwie pary balerinek i dwie pary kolczykow, a i jeszcze dwie pary spodni rurek i płaszczyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwoaaaaaas
jakieś 4 miesiące temu bluzeczkę za 19,90 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
4 topy bokserki spodnie na allegro szare ale mi jeszcze nie doszły.. sweterek w ciuchu za 1zł -cudo długi ciepły wspaniały sweter na zimę-wełniany. szarą marynarkę płaszcz jesienny w kolorze karmelu czarne szpilki ok,12 cm. białą bluzeczkę z guziczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wrzuc na nowo ten link, bo nawet jak skopiowalammi wkleilam, to pokazuje, ze strony nie znaleziono, a jestem ciekawa jakie to buty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ostatnio" - tak przez miesiąc - to nic, ale wcześniej miałam okres, że nakupowałam sporo rzeczy. Z takich najświeższych do dwie pary butów, kilka bluzek "cropped" (do pępka), jakieś tam spodnie/spodenki. I tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielka Cindy
Ja kupiłam spódniczkę jeansową. Teraz żałuję, bo mogła by być trochę dłuższa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z***biste bikini w Cropp za 15 zł :-D ;-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×