Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bez pracy 9876

bezrobotna, jak nie zwariować w domuu?

Polecane posty

Gość c rauai
byłam na l-4 dwa tygodnie ok zajęłam się domem dzieckiem ale sorry wolałabym 12 godz być w pracy niż nie zarabiać wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy 9876
jaka mądra, coś ty z księżyca spadła ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zejdi
tylko tak sie wydaje ze roboty jest full

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co niby jaka praca???????
gdzie ty ją wokol widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy 9876
kasiorek widać ze w jakiejs mafii naciągactwa się najęła, bzdury promujesz kobiecino

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze prawisz
taaa full, chyba się jeszcze nie obudziłaś:O do 14 śpisz? to juz całkiem ten dzień rozpieprzony taki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomyślcie o marketingu sieciowym to świetny pomysł aby coś zmienić w swoim życiu. System mlm pozwala na radość w życiu , aby robić to co się kocha i już nigdy nie martwić się czy mam wybrać i kupić to lub to.Jeśli się zaangażujecie i poświęcicie na to kilka godz w tygodniu można stworzyć naprawdę duże dochody.Praca bardzo fajna dla kobiet, ponieważ można pogodzić obowiązki domowe oraz wychowanie dzieci i robić to co się lubi. Pamiętajcie że nie musicie tutaj nic sprzedawać wystarczy że same wypróbujecie produkty i polecicie je innym a one innym itd..., dzięki temu systemowi lista klientów w waszej grupie sama po czasie się rozrasta a wy zarabiacie mnóstwo pieniędzy na zakupach innych, macie dochód pasywny, kontakt z ludźmi , stabilizację w życiu oraz więcej czasu na własne życie. Chcesz zmienić swoje życie i samemu o nim decydować? Zapraszam Cię do mojego pojazdu z Fm Group. Ewelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy 9876
spiepszac z tą mafijni naciągacze sieciowi, tu poważny temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wlasnieeee
spiepszaj stad!!! juz raz bawilam sie takie gowno i nie ma nic gorszego, rok w tym siedzialam , mase szkolen, a za rok czasu ani zlotowki nie zarobilam a zlote gory obiecywali, juz taka naiwna nie jestem jak keidys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa22
To lepiej siedzcie w domu narzekajcie i miejcie depresje decyzja wasza ale miejcie pretensje dla siebie, ktos [pokazuje wam pomysl ale nic dziwnego jak tu same nygusy, rowniez zajmuje sie marketingiem i jestem szczesliwa ze ktos mi taki biznes zaproponował.Powodzenia w narzekaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martaaaaaaaaaaaa22
Bo widocznie myslalas ze pieniadze z nieba spadaja ze nic nie zrobisz a ktos ci zaplaci? ludzie jestescie straszni powodzenia tylko moge zyczyc i widac ze nie masz pojecie o mlm a to fajny pomysl na biznes tylko potem nie zaluj ze wczesniej o tym nie pomyslalas, szukaj dalej pracy, wychowuj dzieci, sprzataj ,stekaj i narzekaj ze nie masz kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy 9876
teraz to tylko znajomości! zauważyliście ze w biurach wszyscy zawsze po znajomości, a do najgorszej roboty na produkcję czy handel czy telemarketing to osoby z łapanki biorą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy 9876
łosz kurna przeciez kasiorek to od imienia kaśka. buahaha śmiech na sali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatelle
Dziewczyny, a umiecie angielski albo potraficie szybko pisać? Ja obecnie potrzebuje kogoś do pisania tekstów, praca dorywcza w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 miesiące
Ja potrafię szybko pisać. Co to miałyby być za teksty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytanko....
anatelle a na jaki temat te teksty? i jaka stawka za strone A4?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem w podobnej sytuacji ale przestałam się już tym dołować-wysyłam dokumenty, szukam pracy ale nikt się nie odzywa -pozycja kobiet na rynku pracy jest fatalna -ale trzeba myśleć pozytywnie dla samej siebie, dla własnego dobrego samopoczucia!kobietki drogie jesteście wartościowe i to jest najważniejsze ,trzeba wierzyć że rynek się zmieni i będzie dla nas lepszy czas-pozdrawiam forumowiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maskraaaaaaaaaaa45
a kto wam zrec daje i ubiera na tym bezrobiociu? bo socjale u na s nie dzilaja... dla mnie to d ziwne.. boo j ajk nie milam to odsniezac poszlam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghhghghghghghghgh
czy myslałyscie dziewczyny o stażu z biura pracy ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moromuagapi
staz daja noie kazdemy co chce i wynosiw wawce ok 780zl wykarmz a to rodzine?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxxdsjfnrjjjc
mozan isc na staz msce albo na pol roku . dostajesz 780 na reke i pracodawca zazwyczaj dorzuca cos od siebie , bo on nie ponosi zadnych kosztów tego ze jestes u niego na stazu tylko posredniak . lepiej miec te tysiac niz nic . staz bardziej dotyczy osób długotrwale bezriobotnych, wychowujacych samotnie dziecko i ma bardziej na celu zdobycie STAZU pracy a potem jak bedzie ok to cxzesto pracodawca jak widzi ze jestes oki to moze cie zartudnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiwunia
Też siedzę w domu z dzieckiem. Na początku myślałam.że zwariuję, ale z czasem wymyśliłam sobie zajęcie , które stało się moją pasją. Dzięki temu też trochę sobie zarobię , a czas spędzony w domu mija mi przyjemnie. Także zastanówcie się czy nie posiadacie jakiegoś talentu czy zdolności, która by wam pozwoliła chociaż niewielką sumę dorobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajjajaj99384938
w przerwie na pracowite wysyłanie cv ;) spędzam czas na spacerach, oglądaniu tv, gadaniu na forum z innymi bezrobotnymi i robotnymi, do tego czytanie prasy, czas się jakoś wypełnia. Ewentualnie sprzątanie. I tak czas zlatuje, ale pracy nie ma :( Stanowiska już zostały pewnie obsadzone znajomymi pracodawców. Było klika telefonów w sprawie prac, do których aplikowałam. Na spotkaniu rekrutacyjnym ta sama śpiewka - "to zadzwonimy do Pani" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhkafh
anatelle ja tez zainteresoana lubie pisac moge o czymkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez siedze w domu z dzieckiem i czekam na kolejnego :) Szukam rożnych dorobkow w internecie, ostatnio pobralam sobie na pulpit program - taki maly pasek,ktory wyswietla reklamy.Zajmuje sie w tym czasie swoimi sprawami,a jak internet jest wlaczony,to pasek pracuje.Za 1 reklame dostajesz 1 punkt. Za 10tys. punktow masz 1$ Mozna sobie pieniazki wyplacic,jak uzbiera sie 20$. ja za dwa 2 uzbieralam ponad 2 tys punktow i mam na koncie 25 centow, czyli 0,25$. Nic nie musze robic, a centy sie nabijaja. Na poczatku kazdego miesiaca sa pukty przeliczane na gotowke. Jak komus brakuje kasy, mozna sprobowac,zawsze cos sie dorobi za jakis czas. Moze to nie rewelacyjna rada,ale zawsze cos. Jak narazie jestem zadowolona, szukam tez innych pomyslow,ale ten nie zaszkodzi ;) Jak ktos sie chce zapisac, to mozna z tego linku, zapraszam: http://www.20dollars2surf.com/?ref=555682

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anatelle
Dziewczyny, jak jesteście jeszcze zainteresowane, to dajcie e-maile, napisze wam szczegóły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUPIĘ MIESZKANIE w ŁODZI dzielnica Bałuty(ul.Zbożowa,Okopowa,Franciszkańska, Marysińska 3-pokojowe 55-57 m pilne-najlepiej bezpośrednio może być do remontu...PROSZĘ FORUMOWICZKI Z ŁODZI O INFORMACJĘ-POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qreczq
anatelle ja chętnie !:) kokoszanel81@interia.pl mam doświadczenie w pisaniu artykułów, prac, redagowaniu itp. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 2 miesiące
anatelle- zoska25@poczta.onet.pl - proszę o maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×