Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OjJakBoli

nie uprawiałem sexu ze swoją kobieta już miesiąc....

Polecane posty

Gość OjJakBoli

Po prostu masakra.. cierpie psychicznie z tego powodu niemiłosiernie mam swoją kobiete, jestesmy już pół roku, na początku było cudownie... cało nocne eskapady sexualne, sama często też inicjowała stosunek i z czasem co raz rzadziej to robiła.. praktycznie, zawsze ja musiałem zainicjować a ona od siebie dawała chyba tylko dziure w którą prułem... bo inaczej tego się nie da nazwać, po prostu zaczeła mieć co raz mniejszą ochotę i widziałem, że robi to tylko 'od tak' zebym ja sobie ulżył a już od miesiąca dosłownie nie uprawiamy sexu!!! w tygodniu ona tłumaczy to tym, że "nie ma gdzie.." bo są rodzicie u niej i u mnie, a jak przychodzi weekend to albo mówi mi, że idziemy na jakąś domówkę czy do klubu a jak wracamy to ona odrazu idzie spać i mówi, że "juz jest zmęczona i chce iść spać" albo w ogole nie widzimy się na noc bo wymyśla, że nie bo się z kolezanka widzi itp.. no po prostu masakra, nie potrafie tak już.. męczy mnie to bardzo :/ a najgorsze jest to, że nie mam żadnej kobiety "w zapasie" abym właśnie z inną mógł sobie w tym czasie ulżyć.. i jestem po prostu skazany na nią :/ co robić? jak to zmienić? miał ktoś podobnie? dziewczyny czemu to robicie facetom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodkilu
No to na co jeszcze czekasz jak ci ogór uschnie weż ją zagoń do zagrody i jazda na maksa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co z genią rączkowską?
nie wiem wejdz na jakies portale erotyczne pelno jest chetnych.. moze przeszla jej ochota na sex i uczucia? jak sa uczucia to jest ochota no chyba czas pomyslec o zmianie kobiety ja tak mam z facetem ,w ktorym sie bujam,ale to nie jest zwiazek on chce tylko raz na miesiac i tylko on dzwoni z inicjatywa,ja nie moge bo nie chce sie narzucac,a jak cos mu proponowalam to mial prace zawsze,brak czasu ,zmeczenie,itp. wiec przestalam,to facet powinien wychodzic z ochota.. widocznie ma inna na co dzien a ja tylko raz na miesiac,jak ona moze ma okres?nie wiem.. robie sobie sama dobrze ale ile mozna ,nawet odrzucam innych bo tesknie za nim,ale to chyba naiwnosc z mej strony.. ale to jest do kitu moze twoja kogos ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjJakBoli
up..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gościu, ale dlaczego ty tylko biadolisz? uprawiała z toba seks i nagle jej sie odechciało- nie astanawia cię ,ze może jesteś beznadziejny i ona już dłuzej nie ma zamiaru sie zmuszac do tego zebyś ją "pruł"? nie, ty zamiast coś zmienić w swoim podejściu podczas seksu z nią, myslisz w ten sposób: najlepiej inna dziurę znaleźć. no i co że znajdziesz? każda cie odtrąci, jeśli jesteś kiepski w łózku i nie dajesz kobiecie przyjemności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjJakBoli
starałem sie aby jej zawsze było dobrz.. nie jestem egoiissta w lozku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starają to sie zawsze nasi piłkarze i widzimy jaki efekt... widocznie nie było jej dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjJakBoli
to jebana szmata.. to po co ze mną jest, po co mi dawała dupy, mowila ze kocha itp.. nigdy nie zrozumiem kobiet :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na nią sie złościsz, że jesteś kiepskim kochankiem? daleko tym sposobem nie zajdziesz, a raczej ...nie "zaprujesz" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
kutasik, który nie może swojego mniejszego kolegi wetknąć w dziurę kobiety :O weź spierdalaj ćwoku i wsadź se do wrzątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjJakBoli
chuj ci w dupe kurwo... to do tej dziury wyżej a do niej mam pretensje, bo po co konsumowala wczesniej skoro tego nie chce obecnie? a nadal ze mną jest..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
kurwą to jest twoja matka, skoro spłodziła takiego niewydarzonego chuja :D a ona ci nie daje doopy, bo cię nie kocha i nie pożąda. a jest z tobą z wygody- sama tak miałam 2 razy, to wiem. kobieta, która ma do siebie szacunek, a jednocześnie partner nie wywołuje w niej podniecenia, nie pozwoli mu się do siebie zbliżyć. ale nie martw się, ona za jakiś czas spotka faceta, którego będzie błagać, żeby jej pozwolił obciągnąć. a ty możesz sobie wsadzić kutaska do wrzątku. no i poużalać się na forum, jebana cioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z punktu widzenia kobiety (to jest przypuszczenie, nie siedzę w głowie twojej panny), powiem tobie, że na poczatku dała ci kredyt zaufania, ze sie rozkrecisz, postarasz sie pozna jej potrzeby, pytać jak czy tak jej dobrze, czy tak lepiej, itd. ale nic sie nie działo, ty robiłeś swoje zawsze na jedno kopyto i byłes z siebie zadowolony, jak pytałes- było ci dobrze? to przytakiwała albo cos tam mruknęła i już nie wdawałeś sie w szczegóły. kobieta i mężczyzna inaczej komunikują swoje potrzeby. jak sie nie rozumie kobiet 9lub odwrotnie kobieta nie kuma faceta) to trzeba patrzyć na czyny, a czyn/brak czynu jest w twojej sytuacji taki, że ona unika zbliżeń i to jest fakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja przyznam ci się szczerze że od dwóch miesięcy i długo jeszcze będę pościl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvv nnn
takiemu burakowi jak autor też bym nie dała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiście, ja wzięłam pod uwagę tylko sferę łózka, bo jeśli wam szwankuje coś ogólnie, macie złe relacje, coś negatywnego w jej oczach zrobiłeś, to wiadomo ze w łóżku dobrze nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OjJakBoli
// vvv nnn // ja takiej blazie jak ty nigdy bym nie wsadził..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak widać, dla niektórych panów z kafeterii życie zaczyna się i kończy na [sorry za określenie] fiucie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
cioto z eksplodującymi jajami, pomyśl sobie, że twoja kobieta właśnie uprawia gorący, namiętny seks z facetem, który wywołuje w niej nieprawdopodobne, palące wręcz podniecenie :D że on ją rżnie na ostro, a ona jęczy z rozkoszy. a ty ślęczysz na babskim forum, jedną ręką pisząc, a drugą trzepiąc nieszczęśliwego kapucynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
"albo w ogole nie widzimy się na noc bo wymyśla, że nie bo się z kolezanka widzi itp.." hahah, też tak mówiłam :D tępak jesteś i tyle. jesteś skazany na renię rączkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmehmmm
// hahah, też tak mówiłam // czyli znaczy sie, ze jesteś szmatą ktora zdradzała.. no nie ma sie czym chwalic kurwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
nie zmieniaj nicku, cioto obolała :D już ustaliliśmy, że szmatą jest twoja matka, skoro wydała na świat takiego pokurwieńca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
a ty to kto, kolejny niewydarzony prawiczek, którego rachityczne ego i wrażliwe uczucia zostały zdruzgotane przez kobietę? :D wykurwiaj do swoich ciotowatych kolegów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do momentu gdy napisałeś o "zapasie" współczułam Ci a od momentu gdy napisałeś o "zapasie" już Ci nie współczuję i nawet ją rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
a z ciebie cipka. poszukaj jaj w sklepie z nabiałem, kreaturo męskopodobna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel ,zaciąłeś się ? znasz jakieś inne zdania, czy tylko to? Autor jest młodym gościem, ma dużą potencję i na razie nie idzie to w parze z miłością, inaczej myślą i rozwijają sie mężczyźni, a inaczej kobiety, dlatego często nie mogą sie dograć. i nikt tu nie jest "kurwą" ani "debilem", po prostu mają różne potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×