Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość OjJakBoli

nie uprawiałem sexu ze swoją kobieta już miesiąc....

Polecane posty

Gość biedny, nieszczęśliwy
taka prawicza ciota i zero bezwzględne i tak się o tym nie przekona :D idź sobie zwal pod superlaskę z .jpg. tylko na tyle cię stać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhtejtyj
biedny, nieszczęśliwy zamknij morde pasztecie pierdolony, szmato jebana , osrywam cie gównem na kacu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weź ją na poważną rozmowę powiec co czujesz i niech wyjaśni czemu tak robi. jeśli bd unikać rozmowy albo wykręcać sie czy cos to powiedz ze chcesz zakończyć związek i nie daj wtedy sobie nic wkrecić. moim zdaniem znudziłes jej sie skoro tak postępuje albo ma cos na sumieniu. bądź stanowczy. skok w bok to żadne rozwiązanie. jeśli rozmowa sie nie uda itp jak pisałam wcześniej zerwij z nią. wiem ze bd ci ciężko i wgl ale później bd gorzej powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łącze sie w bólu z autorem
mam podobnie z facetem :( My jestesmy rok razem, kiedyś to kochalismy sie gdzie popadkie, całonocne seksualne maratony, a teraz raz w tygodniu :( Nie mamy zbytnie gdzie, ale kiedys mu to nie przeszkadzało i miejsce zawsze sie znalazło. Ostatnio usłyszałam że mysle tylko o jednym :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
czyżby kolejny niedojebany prawiczek poczuł się dotknięty prawdą o sobie? :D idź zwal pod jpg, a potem ... sam wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
rhtejtyj, to bylo do ciebie ofkors. a zażalenia (że jesteś pasztetem) składaj do rodziców. i pozdejmuj lustra, na wszelki wypadek. jeszcze popękają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
ojojojoj, biedny frustracik :D dawno się nie ruchałeś, co? jak się ma taką mordę i zjebany charakter, pozostaje jedynie renia. ćwoku ze spierdoliną zamiast jaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FantomZlad
biedny, nieszczęśliwy to facet pisze.. widac po stylu, pewnie prawiczek do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedny, nieszczęśliwy
haha, niet :P pisze laska (ze złamaną nogą) a co, ty prawik czy normalny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehmmmmmmmmm
masz na imie asia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem żal mi mężczyzn, ja wogóle nie myślę o seksie. brzydzi mnie to. To zbyt zwierzece jak dla mnie. Może brom zacznij pić? zobaczysz, ze bez seksu swiat jest lepszy, zamiast wyć jak pies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 7 lat w związkuuuuuuuuu
Dlaczego mnie się nie chce: 1) Jestem przemęczona. Bardzo. 2) Mam doła. 3) W moim związku to ja noszę spodnie. 4) Gra wstępna jest hm nieudolna. Albo mizianie (relaks, a nie podniecenie), albo miętolenie bez wyczucia, albo atakowanie miękkim okolic pod pozorem "pieszczot", co powoduje otarcia i nie łudźmy się - jest obleśne, jak to zawsze członek w niepełnym wzwodzie :O 5) nieświeży oddech, bleeee, i mokre miękkie pocałunki, a fuj, 6) długo i nie do końca twardo, kiedy ja wolę porządnie, ale krótko (bo inaczej zaraz jestem poobcierana), 7) wszystko na mojej głowie, więc nie mam wolnych mocy przerobowych na myślenie o seksie. No i dlatego seks jest raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam pytankoo
U mnie był raz na tydzień bo 1. Ciągle to on prowokuje kłótnie i wychodzi wieczorem gdzieś 2. Nie ufam mu od dawna 3. W rezultacie myślę o jego koledze w dzień i w nocy 4. Nie czuję pożądania już wcale, żadnego uczucia już nie czuje, nie chce ze mną rozmawiać już tydzień, a mieszkamy razem. Ciągle mnie obwinia, zachowuje się jak idiota i obraża się jak panienka. Mam w dupie czy mnie zdradza/ zdradził bo o ile kochałam go przez 3 lata to teraz nie poznaję gościa, gdybym miała z kim to bym sama zdradziła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do---
-biedny, nieszczesliwy- oj biedne to twoje zycie skoro podbudowujesz swoje ego wyzywajac sie na innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weż
i tego się trzymaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda_0
ej to jest przykre że autorowi chodzi tylko o te że nie ma dziury żeby sobie ulzyc;/ faceci co z Wami sie dzieje?;/ uczucia kobiety to gdzie są? współczuje dziewczynie!!!! ciekawe jak Ty bys sie czył jakbys był tylko i wylącznie dawcą spermy;/ ona nie jest Tobie tylko do zaspokojenia Twoich potzreb ma uczucia tez nie zapominaj o tym;/ może robiłes cos zle przemysl. a najlepiej porozmawiaj z nią szczerze bo ludzie na forum Ci nie pomogą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggvvgc

kobiety tak niestety mają.. po prostu wiedza, ze maja seks na zawołanie dlatego nie przywiązuja do tego jakiejs wartosci, to tak samo jak dla faceta wypicie piwa- nic wielkiego, po prostu kupujesz-pijesz i zapominasz, wiesz ze mozesz zrobic to zawsze bez wysilku

tak samo jest z seksem dla kobiet, one to mają na zawolanie dlatego czesto maja go w dopie, bo wiedza, ze jak tylko beda mialy ochote to ktos sie znajdzie, wiec sie nie staraja, z kolei facet zawsze musi stawac na czole by miec ta kobiete na seks, bo wie, ze jak ona np odejdzie to potem moze np pare lat zyc w celibacie zanim znowu sie ktos trafi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×