Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwewawwwwwwww9999

zupa pieczarkowa

Polecane posty

Gość wwwwwewawwwwwwww9999

Czy ktos zna jakis prosty przepis na zupe pieczarkowa bez zadnych udziwnien. Nigdy jeszcze jej nie robilam (jestem poczatkujaca w kuchni ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ja robie tak. Jakies miesko - udka z kurczaka gotuje.jak beda szumowinyzciagam.Dodaje doi tego warzywa , marchewke , pietruszke i ziemniaki.Na koniec dodaje pieczarki,Dopraweiam do smaku sola wegeta. Potem na koniec odlewam do kubka wywaru z zupy- jak sotygnie wsypuje dwie lyzki maki i smietane mala.dobrze rozstrzebuyje zeby nie bylo grudekl maki i to wlewam do zupy.wymieszaj.Chwilke po gotuj i gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
mniaam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vegeta i mąka w zupie... dla mnei nie jest mniam a pieczarkową robię prosto, jak wszystkie najpierw wywar mięsno-warzywny potem wszystko wyciągam, wrzucam pieczarki i ziemniaki, na koniec posiekaną/startą marchewkę i śmietanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oficjalny chuligan J.CH.
ja robię pieczarkową tak jak Ewa tylko za miast ziemniaków gotuję osobno makaron

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kraczucha
ja zamiast ziemniaków daje makaron rurki/świderki i obowiązkowo DUZO siekanej natki pietruszki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
smaze pieczarki z cebula, wrzucam jakiegos gnata. Do tego warzywka typu marchewka seler ziemniaki. Tymianek pieprz czosnek papryka lisc laurowy. Grzyblki suszone dla draki :) posmazony kawaleczek boczku, oregano, a do talerza smietana Tez nie uzywam vegety bo to gowno jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miliana23
no tak ale dlaczego unikacie tej mąki i jak to robicie samą śmietaną trudno zagęścić bynajmiej mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak chcę gęstą zupę, to warzywa, na których robiłam wywar miksuję blenderem i mam wyśmienity i zdrowy zagęszczacz po co ten krochmal z białej, bezwartościowej mąki, wsuwać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej zaptaj wujka
google co oznacza słowo bynajmniej :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty wyżej zaptaj wujka
to było do Miliana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Ja zupe traktuje jako obiad, a nie wode do popicia, tak, jak napisalam, dodaje ziemniaki. Pieczarek,cebuli i miesa tez nie zaluje, zapewniam, ze jest gesta Nigdy nie zageszczam maka ani zup ani sosow. Daje warzywa albo cebule lub po prostu wiecej koncentratu pomidorowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fujfujfujfuj
na koniec posiekaną/startą marchewkę i śmietanę" tak jakby nie mozna bylo od razu starkowac surow warzywa i wrzucic na samym poczatku do wywaru gotujacego sie a poza tym nie mam pojecia skad taka moda zageszczania zup? co to do cholery jasnej ma byc? sos ? zupe gotuje sie tak aby bylo w niej duzo warzyw i jakichs dodatkow ( pieczarki, groch, kasza/krupnik) i sama z siebie ma byc gesta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Moze ona lubi poltwarda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
zeby nie byla za rzadka. ja daje lyzke maki i zawsze zupy sa pyszne. Ja lubie jak zupa ma smak. a czym zageszczacie sosy??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ja do sosow nie daje warzyw. w sumie zalezy co robie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
najczesciej cebula a pomidorowe - pomidorami, koncentratem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
a po zaatyym kazdy gotuje inaczej. a robilyscie moze pomysl na winiary ; kurczak w slosie slodko- kwasnym' Miualy byc nogi a moj maz kupic cale udka i to az ponad dwa kg. czy mozna zrobic to z udek ale dam tylko cztery gora piec od wworeczkai czy to wyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Nie gniewaj sie urszulka ale dla mnie z Twojego opisu Twoja zupa nie ma smaku... nie uzywasz przypraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ja jakies mieso typu schab, szynka jak robie bitki czy roladki czy zrazy to dodaje wlasnie pokrojona cebulke i toi powoduje ze sos gestnieje.I przy tym ma super smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ja jakies mieso typu schab, szynka jak robie bitki czy roladki czy zrazy to dodaje wlasnie pokrojona cebulke i toi powoduje ze sos gestnieje.I przy tym ma super smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Nie, ja nie kupuje gotowych wynalazkow przyprawowych, chemii, i zupek w proszkach ani sosow w proszkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
urszulka, zrezygnuj z tej chemii, toz to niezdrowe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
nie mam ostanio smaku. Ja lubie wszystko lagodne.delikatne. Chyba dlatego ze wczesniej robilam obiady dla dziecko i tak mi zostalo. Ja dodaje tylko wegety a maz sobie dodaje pierz maggi bo lubi ostrzejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ja tez zwykle wszytko robie sama ale juz niewiedzialam co wymyslec na obiad. A co dodajecie do rosolu ze ma smak.Jakie przyprawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieczrkowa z makaronem
Składniki: bulion warzywny (ja robię sama ale można z kostki), pieczarki, zupa pieczarkowa w proszku, koperek świeży. Do gotującego wywaru dodajemy pieczarki ( ja daję dużo) gotujemy chwilę, dodajemy rozpuszczona zupę w proszku. Potem śmietanę i koper. Podawać z makaronem - gotowanym osobno i dodawanym jak do rosołu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Uzywaj odpowiednich ziol zamiast tego, niekoniecznie pieprzu. A i vegeta i maggi sa niezdrowe. Zamiast tego - suszone warzywa bez glutaminianu sodu... lubczyk... oregano... lisc laurowy... naprawde polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urszulka bezzzzzzzzz
ale mi to nie smakuje. Jesli juz to uzywam piperz, sol, papryka czerowona, majeranek, lisc laurowy ale i tak nie moge z tego wyciagnac smaku zupy.. A przy wegecie zupa ma smak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ja robie dziwna :)
Rosolu jakos nie lubie, wiec nigdy nie robilam :( ale tak na oko pewnie bym dodala lisc laurowy, pieprz bialy, oregano, lubczyk, ziele angielskie... moze tymianek? i czosnek, ja go wkladam gdzie moge, ale nie kazdy lubi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×