Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

m*ka

.....wiem że mi zazdrościcie..... :)

Polecane posty

Gość hahahahiehie
Monika znalazlam cie.teraz pokaz jakie masz paskudne cycki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj facet powiedzial
Ze by cie kijem nie ruszyl. Zero seksapilu,wielkie paskudne gacie..blada i do tego te faldu...fu...domyslam sie ze jestes grubo po 40ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masełłłko
Jezu jakaś ty wspaniała!!!! tak bardzo ci wszyscy zazdrościmy-kiedy możemy wpaść do ciebie na korepetycje???? a swoją drogą gdzie można kupić takie piękne i sexy majteczki???a raczej jak ktoś wcześniej napisał gacie>>>>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe w którym miejscu jestem gruba.... ciekawe która z was skończyła 6, pewnie zaraz każda napisze ja!!, ja!!! jak czytam te wypowiedzi naprawdę są na niskim poziomie ! ale żadna nie odwazy sie dac swojego zdjęcia tylko pystami kłapac umiecie.,,,znalazły sie odważne ! na prawde lata mi koło mojego zgrabnego tyłeczka co myślicie możecie mi tylko pozazdrościć cierpliwości, wytrzymałości, siły woli... niejedna wysiadłaby po 1 serii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość officejet56
jakie majciochy.....hahaha zainwestuj w bielizne wiesniaroooo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahaha, no:D
o żesz:D:D:D:D co za gacie:D:D:D:D na jakim bazarze ten badziew kupilas??? hahaha:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minimalizmm
Hmm.. No, bielizna nie powala.. :P Reszta - dyskusyjna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oiuytr
Nie zazdrościmy. Czego??? Naucz się najpierw pisać gramatycznie: nie "w ciemnych włosach", tylko: Z CIEMNYMI WŁOSAMI :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllllluoo9
przeciez ona tylko lekko brzyuch wciagnęła i juz taki efekt daje,ja tez jak wciągne mam płaski a jak wyciagne to oponka jest :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fandango
domyslam sie ze jestes grubo po 40ce Ja jestem po, ale TAKIEGO brzucha nie mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kicajna
..zgrabnego tyłeczka??? A który to? Bo chyba nie ten na zdjęciu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryyna
Aaaa, Prima Aprilis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ci sie udalo schudnac no to ok, gratulacje, ale na fotkach nie wygląda to atrakcyjnie, dlatego takie masz opinie innych osób. Ja schudłam szybko, po 2,5 msc po porodzie waga jak sprzed ciazy a nie stosowalam zadnej metody, po prostu duzo ruchu, dieta, no i stres zwiazany z malenstwem w domu. Ja bym Ci proponowala kilka wizyt w solarium, zawsze lepiej będziesz wyglądać jak trochęopalisz ciało a takie blade wygląda mniej atrakcyjnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze bardzo-moje foto
http://www.voila.pl/087/nfcbb/?1 Dziecko urodzilam 3mies temu. Nie cwiczylam Nie bylam na diecie. Dalej sie upierasz ze tak swietnie wygladasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze bardzo-moje foto
I takich dziewczyn jak ja jest tu pelno-atrakcyjnych,szczuplych po porodzie. Serio myslisz ze Ci zazdroscimy????????? Ja nie widze atrakcyjnosci w tym czyms zwisajacym na Twoim brzuchu.zobacz-ja nie cwicze a mam bardziej sprezysty brzuch... Nastepnym razem zanim zaczniesz sie przechwalac,pomysl czy jest czym. I nie pokazuje mojego zdjecia by sie chwalic ale jestes zbyt pewna siebie i zarzucasz innym ze klamia i tu sie bardzo zdziwisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze bardzo-moje foto brak ci kobiecych kstałtów, totalnie ...masz ciało jak młody chłopak przed mutacja tzw gołowąs popracuj nad sobą bo wyglądasz niezbyt zachęcająco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość color mini dater
dollka-zaczynam podejrzewac, ze ty to nikt inny ja m*ka pod innym nickiem:D:D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Prosze bardzo-moje foto
Dolka,troche wyobrazni kobieto ,stoje pod katem wiec to normalne ze nie zobaczysz zarysu bioder...biustu tez na tej focie nie widac-nosze pelne C.wiec mna brak kobiecych ksztaltow nie narzekam. Fota jest taka a nie inna bo temat autorka poruszyla na temat brzucha,wiec nie bede tu wklejac cyckoow..bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie efekt też nie powala, ale czy tak ostre i uszczypliwe komentarze nie wynikają z zazdrości wiary w siebie? To już chyba taka polska dolegliwość. Najważniejsze że coś się robi a efekty za jakiś czas będą widoczne :) Ja tam wolę dopingować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamab to samo pomyślałam, ale cóż ciemnogród widac nadal był, jest i będzie. laski bardziej zdenerwował tytuł tematu niz to co jest na fotce i zeby odreagować złość musiały ją wyrzucić właśnie w tak prostacki sposób., ...psychologia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na tym 1wszym zdjeciu wygladasz na bardzo wzdeta, na tym drugim nie. tluszczu w ogole chyba nie zgubilas. 6 weidera duzo ci nie dala i nie da wizualnie bo od spalania tluszczu sa aeroby!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podeszlas do dziewczyn z pogar
Pogarda i wyzszoscia to Cie uswiadomily.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalnie wróciłam do pierwszego postu i...nie zgodzę się. "Sama sobie zazdroszczę" to raczej szczęście z uzyskanego efektu (to czy nas zachwyca to inna sprawa" a nie chęć poniżenia innych. Dla mnie zastanawiająca jest ostra reakcja innych :). Tak jak pisałam mnie efekt też nie zachwyca ale daleka jestem do obrażania innych bo to świadczy o własnych kompleksach a nie racji :) Taka moja skromna opinia ;) To czy zgadzamy się z czyjąś opinią nie powinno mieć nic wspólnego z ostrą, nacechowaną niechęcią oceną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakra jakaś
i wywal te gacie ! Jak można w takich barchamach chodzić ???? Aż odrzuca !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×