Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Alicjatolja

Pierwsze dni po zapłonieniu - miałyście jakieś objawy? :-)

Polecane posty

Gość Alicjatolja

Hej! Czy w pierwsze dni po zapłodnieniu miałyście jakieś objawy -zanim jeszcze mogłyscie wykonać test ciążowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mnio
nie miałam żadnych a w ciąży byłam 2 razy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bita śmietana w sprayu
szalenczą wręcz ochotę na kiszonki - kapucha, ogóry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zrobiłam test 2 tyg po tym jak mi się spóźniała @ a wcześniej nie miałam żadnych objawów, zaczęły się dopiero na przełomie 5 i 6 tyg ciąży ;) na dwa dni przed zrobieniem testu pamiętam, że dopadł mnie MEGA POWER i wysprzątałam całe mieszkanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no wiesz roznie bywa
objawow nie mialam ale jakos czulam ze jestem w ciazy a pozniej test to potwierdzil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afgagragar
parę dni przed spodziewaną miesiączką (mam dłuższe cykle) pomimo tego że kochałam kawę dostałam jakiegoś wstrętu do niej.. wyczuwałam z dalekiej odległości a od razu niedobrze mi było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Polkjaa
Czekam na zrobienie testu ciążowego, a to dopiero 2 dzień, mam dziś lekką zgagę i bulgoty w brzuchu, ale mój mąż też ma zgagę, więc to chyba niestety nie jest u mnie objaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadnych objawow nie mialam. pierwszym i jedynym objawem byl brak okresu. zorientowalam sie jak sie spozniaj 5 dni :) nie spodziewalam sie ciazy (stosunek 2 dni przed plodnymi + przerywany) i tu niespodzianka. w ogole ciaze mialam swietna i zyczylabym kazdej kobiecie takiej. czulam sie swietnie. jedynie od 6 miesiaca do dnia porodu meczyla mnie okropna zgaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie to sie dziewne sny zaczely-bardzo realne. dokladnie jesli to byl objaw mojej ciazy(a sny trwaly cale 9 mies) to moge okreslic nawet dzien zaplodnienia:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha i nie dawalam rady zapedalowac do domu bo jezdzilam rowerem a wtedy pamietam na samiutkim poczatku to z pracy musialam isc pieszo bo wysilek na rowerze byl nie mozliwy!!!!no ciekawe jak bedzie nastepnym razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi wysypało plecy po paru dniach, normalnie takie krosty bomby, nigdy czegoś takiego nie miałam, wg lekarza burza hormonów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maniusia333
W pierwszej ciąży mega mdłości 3 dni po owulacji do 12 tygodnia i bolące piersi. A teraz tylko lekko powiększone piersi i ogromna ochota na orzechy a i inny śluz mleczny błyszczący wcale się nie spodziewałam że się udało po 1,5 roku starań dopóki test nie pokazał II kreseczek. Pozdrawiam cieplutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×