Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kama909090

Zdrada... zdradzil ....tez zdradzic?

Polecane posty

Witam, mam 23 lata ... milosc mojego zycia dopuscila sie zdrady rok temu. bardzo to przezylam, nadal to boli i pewnie bedzie bolalo do konca zycia. Zawsze bylismy zgrani, mowilismy sobie o wszystkim.... byl moim pierwszym .... kiedy nastapil miedzy nami kryzys .... on przespal sie z pierwsza napotkana panienka... jakby tego bylo malo spotykal sie potem z nia... az do momentu gdy ich razem ni ezobaczylam ....kiedy odesZLAM ZWIAZAL SIE Z NIA.... . wyjechalam za granice... bez slowa... pewnej nocy napisalam mu wiadomosc po wlamaniu sie na jego konto jedego z portali spolecznosciowych. Przeczytalam tam o sobie w jednej wiadomosci (pisal do kolegi ) : ze teskni za mna , ze jest debilem, ze gdyby mogl cofnac czas, ze chcialby mnie kiedys spotkac i przeprosic....ze zaluje. odczekalam kilka dni zeby sie nie zorientowal i napisalam co o nim mysle... odp mi ze mnie kocha i zrobi wszytsko zeby to naprawic. wyjechal dla mnie.... z kraju, zostawil rodzine, zrezygnowal z dobrej posady aby sprobowac to wszystko naprawic... minal pewien okres i w moim zyciu pojawil sie mezczyzna ktory baardzo pociaga mnie fizycznie... mialam w zyciu tylko jednego partnera seksualnego moze wart sprobowac ten jeden raz z kims innym.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne sie to wydaje
jak sie wlamalas? podasz mi sposob? jesli to nie prowo, a on cie zdradzil, to wiedz ze zdradzi cie drugi raz, więc przespij sie z tym facetem, co ci szkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozarozana
no moim zdaniem taki facet nie zasługuje na 2 szansę, co związał się z tamtą a może mu nie wyszło i chce wracać do ciebie .. ?! daj sobie spokoj tym bardziej jest ktoś nowy na horyzoncie to może warto spróbować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wrocilsmy do siebie...dalam mu szanse ale... pierwszy raz mam ochote na kogos... i pokierowac sie zasada oko za oko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne sie to wydaje
jak sie wlamalas na konto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za pomoca przechwytywania ekranu... kiedys sprawdzalam co wpisywal... potem to wpisalam po czasie, nie zmienilam hasla wiec poszlo latwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mohaaaaa
powinnas dac facetowi szanse, ludzie popelniaja bledy, powinnas rowniez sprobowac z tym kims skoro mialas tylko jednego, jakby sie czasem poukladalo na nowo bedziesz w przyszlosci zalowac ze nie sprobowalas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobro dziej ka
owszem, blad mozna popelnic, ale nie dwa razy i nie ten sam. ja byms zansy nie dala. bedzie tak jak bylo-czyli znowu cie zdradzi, tym razem nie z polka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodz
ja Cię wyrucham i będziesz z nim kwita .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taktaktaktak
zrób to ze mną!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tamta go zostawiła ,zostałaś mu Ty wiedział że go przyjmiesz zostawił sobie taką furtkę,może to nie był ten właściwy ,cała młodość przed Tobą szkoda byłyby to zmarnować więc korzystaj z życia szkoda czasu na płacz :)pewnie nadarzyłaby sie okazja on znowu by poleciał za inna.nie ma co rozpaczać panowie szybko sie potrafią pocieszyć a poźniej myślą co głupiego zrobili dlaczego my mamy ciągle im wybaczać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne to wszystko jakieś .. ja na Twoim miejscu Autorko usiadła bym na doopie i zastanowiła się poważnie czego chcę bo jeśli go kochasz to po cholerę chcesz zdradzić z zemsty ? wierz mi nie ma sensu bo i wyrzuty sumienia dojdą a jęsli go nie kochasz to po prostu odejdź np do tamtego ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZADZWON DO MNIE JA CIE WYLECZE Z PROBLEMOW. MAM WSPANIALEGO KUTASA.MOJ NR 605 399 185. CZEKAM......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×