Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nokijaczarna

skad biora aktorow do Dlaczego ja, W11, Detektywi, Pamietniki z wakacji itd???

Polecane posty

Gość nokijaczarna

no wlasnie chcilabym zagrac w ktoryms z nich gdzie castingi sa? skad oni tych ludzi biora? biorac pod uwage odcinek z mięsnym jezem wnioskuje ze nie trzeba byc pieknym i zgrabnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys na wizażu było
ogłoszenie, w dziale praca jak suzkali do poamiętników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnnj
to byla porazka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekonieczny
A potem ludzie, którzy te gówno oglądają, myślą, że to prawdziwe historie. kretyn jak był kretynem, to i kretynem pozostanie. Telewizja jast dla debili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminkaa c
jak dla mnie połowa a nawet większość tych ludzi gra lepiej i wszystko jest bardziej realistyczne niż w KLANIE i Na wspolnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaszaaa
na gumtree widziałam ogłoszenie ,że szukają do castingów we wrocku zwyczajnych ludzi... moja koleżanka grała w pzw :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saisiad
sasiad jest gornikiem, dorabia sobie w dlaczego ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wow ale superrrrr
pzw ? a to oni opłacają im przejazd do hiszpanii? przelot?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość y iuyg j
to są wszystko osoby z castingów, moje 2 znajome grały w sędzia anna maria wesołowska, ogłoszenie o castingu znalazły w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko ze W11 ciągle te same t
...warze Nie mam na mysli policjantów, ale przestępców , ofiary i świadków oraz innych. Np. ciągle jest ten sam wysoki łysawy lekarz z brodą w tym samym szpitalu. Albo jest kilka facetek w wieku powiedzmy przedemerytalnym. :( I kilku facetów o bardzo niesympatycznym wyglądzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scupły blondyn bardzo
i jaka tam stawka jest za odcinek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podobno dają ok.700 zł
za odcinek.Chyba w Pamiętnikach z wakacji tyle dawali plus oczywiście wyjazd tam gdzie kręcili (w tym wypadku Hiszpania itp.) więc się opłaca:P Tylko ciuchy trzeba mieć swoje,poza tym pobyt na wakacjach,żarcie i te 700 zł oni dawali;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolancia
Ten, kto pisze scenariusz do "Pamiętniki z wakacji" to prymitywny głupek. Tak ograniczonego i płytkiego scenariusza jak żyję nie widziałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirkapoland
pamiętniki z wakacji oglądają dzieci z gimnazjum... polecam tą stronę z polskimi serialami jakby ktoś chciał :) http://polseriale.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze za dzien zdieciowy w serialu w-11 placa 140 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość we wrocku placa 120zl za 12h
krecenia. musisz miec swoje lokum, bo inaczej raczej cie nie wezma. czyli lipa lepiej do krakowa. am ci zapewniaja nocleg i wieksza kasa 140 za 8h chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka, ze aktorzy amatorzy grają lepiej od niejednej niby GWIAZDY, niektorzy prawdziwi aktorzy przecież nie maja odpowiedniego wykrztałcenia, aktorki co niektóre to sa tak sztuczne drętwe ,że nie można na nie patrzeć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sobie bedzie przymitywne jak chce - za 700 bym zagrała co by chcieli, pewnie nie gorzej niż reszta "aktorów"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnych do gry w serialach i nie tylko zapraszam do zarejestrowania się na stronie http://castpromo.pl Podane tam będą aktualne aktualne castingi do seriali i nie tylko. Można wybrać coś dla siebie i ... się wybrać na casting do serialu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale chyba chętnych za dużo nie ma na tych castingach, skoro biorą ludzi np. z wadą wymowy albo właśnie często te same twarze, wcale nie świetni "aktorzy". Ciekawe czy ktoś został poprzez takie granie zauważony i dostał lepszą propozycję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×