Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

beata04

Alimenty na dorosłą córkę mojego męża

Polecane posty

Gość bedwyn
Gdyby "zawiesił" mi się chwilowo mózg i napisałabym coś takiego, a potem przeczytałby to mój syn, to chyba zapadabym się pod ziemię ze wstydu. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość freelemon
Ulkiulki- tobie naprawdę next twojego exa dała popalic w życiu. Ty nie nienawidzisz Beaty, ty każda next nienawidzisz. To się nazywa personalizacja i to jest niebezpieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a beacie dała popalic i ex
i pasierbica ? Dlatego beata zieje nienawiscia do kazdej ex ,do kazdej samotnej matki do kazdego dziecka z pierwszego zwiazku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna_-_
a czy dziewczyna podała tez o alimenty matkę? przeciez oboje rodzice są zobowiązani łożyć na dziecko... jest matka jej wychowuje sąd zawsze mówi że potrzeby dziecka dzieli sie na pół i w taki sposób ustala alimenty od rodzica który nie wychowuje bezpośrednio dziecka, co w tym wypadku z udziałem matki w utrzymaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a beacie dała popalic i ex
Alimenty nie dzieli sie rowno na pół .Rodzic przy ,ktorym zostaje dziecko nacodzien .Wklada oprocz materialnych ,przekladalnych na pieniadze świadczeń ,równiez codzienna opieke i dzialania wychowawcze .Jakkolwiek durnie to brzmi ,taka jest prawda .Samotna /y matka /ojciec ,ktoremu przyznano dziecko daje procentowo wiekszy wklad niz dochodzaca matka /ojciec .Stad nie ma po równo . I tak w sadzie na to patrzą .Bo jak rozgraniczyc zdolnosc Rodzica wolnego od Rodzica z dzieckiem ,dojezdzenia na zajecia pozalekcyjne ,wyjscia do lekarza .itp itd + zdolnosc do dodatkowej pracy ? Samotny ojciec /samotna matka .Jak i czyim kosztem wiecej zarobi ? Nalezy mi sie szczescie .Tak temu co zostawia nalezy sie .A zapytal komu jeszcze nalezy sie szczescie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna_-_
no i co z tego? pytam co matka tej dziewczyny robi w tej chwili? odpowiedzialność z niej spadła? przecież juz z nia nie mieszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a beacie dała popalic i ex
I do beaty .Ani ty taka zła ani zycie nie takie zle .Wiesz ze ,przeszla na druga strone "łeb do słońca " .amazonka Magda {*) Leb do słonca . I jej zasad sie trzymaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej obiektywna
moze odpowiesz????????? co robi matka tej dziewczyny? dlaczego tylko ojciec placi????????? dziewczyna nie mieszka z matka wiec powinni po polowie dawac czyli matka tez 700 zl i laska wogole mogla by lezec i pachniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a beacie dała popalic i ex
za co zyje ta dziewczyna ? Za manne z nieba ? zastanow sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna_-_
raczej pomyślałam że powinni ew płacic każde po 350... czemu tylko ojciec..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam sobie i czytam
Was jeszcze nie zemdlił ten temat? Wszystko zostało powiedziane więc po co ta dyskusja? Wczoraj sama ze soba pisała i prowokowała do dyskusji a Wy dałyście sie wciągnąć. To bezsensu. Ona i tak jest twardziel i nie zmieni się dla siebie a co dopiero dla swojej pasierbicy. Ona z takim defektem sie urodziła.To odnoga społeczeństwa,ziejąca nienawiścią a umoralniająca wszystkich dookoła. Tak bardzo szczęśliwa,że nie ma z kim dzielić swojego szczęścia więc dzieli sie nim na forum. Dajcie kobietki temu tematowi pas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość za 1400 pachniesz
i lezysz to chyba na łozu smierci i to mało ..Zy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obiektywna_-_
nie żyje za manne.. z tego co napisała autorka ma 1050 zasiłku chyba z uczelni, 480 zł. bezrobotnego , dorabia u swojego partnera i dostaje 700 alimentów od ojca... na jej dziecko pewnie płaci ojciec tegoz dziecka.. chodzi mi tylko o podział obowiązków obojga rodziców , to wszystko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do obiektywnej
obiektywna_-_ nie żyje za manne.. z tego co napisała autorka ma 1050 zasiłku chyba z uczelni, 480 zł. bezrobotnego , dorabia u swojego partnera i dostaje 700 alimentów od ojca... na jej dziecko pewnie płaci ojciec tegoz dziecka.. chodzi mi tylko o podział obowiązków obojga rodziców , to wszystko.. NIE JESTES ANI OBIEKTYWNA ANI MĄDRA A JUZ W OGÓLE NIE ZNASZ TEMATU!! JAKI ZASIŁEK? JAKIE STYPENDIUM? POCZYTAJ A WTEDY SIE DOWIESZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej obiektywna
no w sumie obiektywwna masz racje. kurcze nie ze za 1400 przeciez ona dostaje w sumie w chuj kasy plus jeszcze 700 od matki to by lezala i pachniala matolku trzeba wszystko tak wyjasniac slowo po slowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulkiulki
Beata skoro niby jesteś taka uczciwa to dlaczego pomijasz pytanie czy dochody i fakt bycia z konkubentem był zgłaszany jak pobierałaś alimenty na starsze dzieci? Przecież to proste pytanie.A co do mnie to wyobraź sobie nigdy nie byłam w opiece społecznej,rodzinnego nie mam od wielu lat,każdy mój dochód jest legalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w piatek odeszla
I pewnie nie wiesz o co chodzi .A amazonki wiedza ,Trzeba byc amazonka i wspierac sie i razem .......... A ty no co ? ............Ty masz tylo jedno ..myslisz ,ze zyc bedziesz jak zniszczysz innych .Miłego niszszenia .milego nie zwracania uwagi na zycie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w piatek odeszla kobieta ,ktora nas amazonki wspierala .Bata zapal swieczke I łeb do słonca .leb do slonca ... w czwartek zmarła moja fajna sąsiadka, takie jest życie, jedni odchodzą a drudzy przychodzą, proces życia jest wieczny!! ale ani ja ani też ty nie jesteś wieczną istotą, więc to dotyczy się nie tylko mnie ale całej ludzkiej populacji, a już szczególnie takim kobietom twojego pokroju, co nie rozumieją życia - więc proszę wystaw łeb do słońca, i nie pouczaj mnie o czym sama nie masz zielonego pojęcia !!! ... a tak na marginesie jesteś amazonką? - chyba nie, wyciągając wnioski z twoim udziałem stwierdzam, że jesteś chorą Ewą i pomóż sobie naprawdę, bo sama najbardziej potrzebujesz pomocy, pomóż jeszcze ulkiulki, pasierbicy i jej matce, bo to też chore kobiety, które powinny wystawić łeb do słońca!!! ... ponadto, wasze dyskusje są bezprzedmiotowe, gdyż nie wnosicie nic do tematu, a ja czeka, która z was w końcu się odważy i przyzna się do racji, że dorosły człowiek, jakim jest pasierbica mająca swoje 1,5 roczne dziecko, żyjąca w konkubinacie z dzieciatym facetem, pobierająca ponad 2000 złotych co miesiąc kasy z uczelni, z RUP oraz od ojca - pracująca nieoficjalnie u swojego konkubenta nie ma prawa pobierać alimentów, nie wspominając już absolutnie o prawie moralnym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:12 [zgłoś do usunięcia] obiektywna_-_ no i co z tego? pytam co matka tej dziewczyny robi w tej chwili? odpowiedzialność z niej spadła? przecież juz z nia nie mieszka? ... matka uważa, że ona się dość natrudziła, bo bardzo się starała, żeby córka nie miała ojca, a jeszcze by miała płacić, wystarczy, że urodziła! Poza tym chodziło jej przede wszystkim o to, żeby się na byłym mścić, i żeby były po rozwodzie mieszkał z nią i czasami zaglądał też do jej alkowy, ale pomyliła się, bo były zrozumiał, jaką kobietą jest była i dokąd zmierza i wziął związał się z inną Beatką i spłodził jeszcze dwoje dzieci... i odseparował się od byłej na tyle skutecznie, żeby już nim więcej nie manipulowała, więc ona z zazdrości posłużyła się narzędziem, jakim była ich córka i do dzisiaj tego narzędzia używa! Mało tego, za swoje nieudacznictwo obwinia next swojego byłego męża, za swoje błędy obwinia cały świat, tylko nie siebie, więc dla mnie wniosek jest jeden - że w wieku 51-lat była mojego męża została nadal małą dziewczynką i w życiu nie dorośnie, i mając 70 lat też będzie miała infantylne podejście do życia, ten typ tak ma i tak trzyma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] obiektywna_-_ nie żyje za manne.. z tego co napisała autorka ma 1050 zasiłku chyba z uczelni, 480 zł. bezrobotnego , dorabia u swojego partnera i dostaje 700 alimentów od ojca... na jej dziecko pewnie płaci ojciec tegoz dziecka.. chodzi mi tylko o podział obowiązków obojga rodziców , to wszystko.. ... w tym przypadku miało być tak, mamusia robiła to co robiła i wara komukolwiek do wtrącania się, natomiast ojciec miał płakać i płacić - taki to podział obowiązków zrobiła mamusia, ona zadecydowała a sąd jej jeszcze do tego przyklasnął, więc dalej działała na zasadzie jw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] freelemon Ulkiulki- tobie naprawdę next twojego exa dała popalic w życiu. Ty nie nienawidzisz Beaty, ty każda next nienawidzisz. To się nazywa personalizacja i to jest niebezpieczne. ... wyobraź sobie, że ona mnie tak nienawidzi, że ja to czuję nie znając jej... dzięki, że to zauważyłaś - to jest niebezpieczne? ... a może to jest tak, że ona mnie zna i zazdrości i dlatego nienawidzi?? tylko ja się pytam za co?? za to, że ja mam tak a nie inaczej?? moje drogie nie ma domku bez ułomku, nie macie mi czego zazdrościć - każda z was jest kowalem własnego życia, ja nikomu niczego nie zazdroszczę - zazdroszcząc komuś zmyka się sobie dostęp do szczęścia i radości, jakie niesie życie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowilam
" leb do slonca " to bylo Magdy zawolanie .Na przekor chorobie ,Nie wiem skad we mnie to przekonanie ,ze zrozumiesz :{ Myslalam moze .ze chora na ....nieztrywializujesz .Teraz mam zal do siebie ,Chcialam dobrze a wyszlo jak zwykle . Mam nadzieje ,ze Magda u aniołow wybaczy mi >>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam " leb do slonca " to bylo Magdy zawolanie .Na przekor chorobie ,Nie wiem skad we mnie to przekonanie ,ze zrozumiesz :{ Myslalam moze .ze chora na ....nieztrywializujesz .Teraz mam zal do siebie ,Chcialam dobrze a wyszlo jak zwykle . Mam nadzieje ,ze Magda u aniołow wybaczy mi >> ... ale o co tobie chodzi kobieto??? ... czy tobie chodzi o to, że ja już powinnam zrezygnować z życia?? bo tobie i innym się to nie podoba moja walka o coś co należy do mojej rodziny??? czy moja choroba co miała zrobić??? miałam pozwolić córce mojego męża, żeby pasożytowała na mojej rodzinie i moich dzieciach?? to ma być gest czego??? ja wiem, czego ty oczekujesz ode mnie??? ty oczekujesz ode mnie rezygnacji?? - ale wierz mi, choroba moja dała mi taką siłę, której nie jesteś w stanie zrozumieć, bo jesteś za tępa i nie pouczaj mnie co ja mam robić, a co ja mam rozumieć - bo tak na prawdę ty nic nie rozumiesz, ale zrozumiesz może jak zachorujesz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam " leb do slonca " to bylo Magdy zawolanie .Na przekor chorobie ,Nie wiem skad we mnie to przekonanie ,ze zrozumiesz :{ Myslalam moze .ze chora na ....nieztrywializujesz .Teraz mam zal do siebie ,Chcialam dobrze a wyszlo jak zwykle . Mam nadzieje ,ze Magda u aniołow wybaczy mi >> ... i uwierz mi, ja na przekór chorobie i na przekór innym będę walczyć o te pieniądze, dla moich dzieci i dla mojej rodziny i nie podaruję złotówki mojej pasierbicy, a dlaczego, dlatego, że jestem właśnie chora i w potrzebie ... i mam cele o których tobie się nie śniło - być zdrową i żyć i nie podzielić losu Magdy!!! Magda walczyła 8 lat, więc mnie zostało jeszcze 6 albo i więcej, nie poddam się... i ty nie pouczaj mnie więcej ... zapamiętaj ... nie jesteś władna.... pomyśl o sobie i tego się trzymaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowilam
Zyj dobrze beato,Tak zeby plakali po tobie z zalu ,ze nic wiecej nic nie potrafisz dac .A nie ze moglas a nie dałas .Bede modlic sie za Ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mowilam Zyj dobrze beato,Tak zeby plakali po tobie z zalu ,ze nic wiecej nic nie potrafisz dac .A nie ze moglas a nie dałas .Bede modlic sie za Ciebie . ... Módl się za siebie... gdyż za mnie ma kto się modlić, a przede wszystkim sama się modlę za siebie... i uwierz mi, nikt na razie nie będzie z żalu za mną musiał płakać, a jak będzie taka potrzeba to moi najbliżsi się o to zatroszczą, bo chyba nie masz na myśli siebie, pasierbicy i jej matki oraz ulkiulki. ... i nie rób z siebie ofiary... bidulko, bo widzę jakim podłym jesteś człowiekiem, wykorzystasz nawet śmierć Magdy, żeby tylko osiągnąć swój cel, ale powiadam ci, za bardzo pomyliłaś się... natrafiłaś na prawdę na kogoś... kto ma nie tylko siłę ale też i inny dar... nie licz, że dam się na to nabrać... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowilam
Przykro mi ze myslisz ,ze jestem w jakichkolwiek rodzinnych powiazaniach z toba .Jedyne powiazanie to choroba . Obydwie chorujemy .Ja walcze o godne zycie z systemem ,ktory nas skazuje na proszenie ludzi o wsparcie ,chociazby jednym prcentem z PIT. Ty walczysz z corka meza .Tym sie roznimy .Ja winnych nie szukam .Szukam w mojej chorobie wsparcia ,dobrego slowa .Ludzi ,ktorzy tez nie maja pieniedzy ale nawet wirtualnie potrafia przytulic .To wazne .Czasem blizcy nie potrafia sprostac naszej chorobie . Ja staram sie nikomu nie robic przykrosci .Tego nauczyla mnie moja choroba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Mowiłam..
kobiety,nawet nie-amazonki,jesli tylko troche maja rozszerzony horyzont to doskonale wiedzą KIM była Magda-fantastyczna osoba/osobowość. Odeszła w ost.piatek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mówiłam
Mowilam Przykro mi ze myslisz ,ze jestem w jakichkolwiek rodzinnych powiazaniach z toba .Jedyne powiazanie to choroba . Obydwie chorujemy .Ja walcze o godne zycie z systemem ,ktory nas skazuje na proszenie ludzi o wsparcie ,chociazby jednym prcentem z PIT. Ty walczysz z corka meza .Tym sie roznimy .Ja winnych nie szukam .Szukam w mojej chorobie wsparcia ,dobrego slowa .Ludzi ,ktorzy tez nie maja pieniedzy ale nawet wirtualnie potrafia przytulic .To wazne .Czasem blizcy nie potrafia sprostac naszej chorobie . Ja staram sie nikomu nie robic przykrosci .Tego nauczyla mnie moja choroba . Beata niczego sie nauczyła a juz w ogóle pokory. Jej choroba spotęgował jej złośliwość. Stara sie oszukać samą siebie i wmawia innym,że walczy w dobrej intencji. Tylko,że ta walka Beaty to walka "po trupach". Oby ta walka nie skończyła sie jej przegraną. Oby mogła cieszyć sie pieniędzmi jak najdłużej. Ale jak to stare porzekadło mówi: pieniądze szczęścia nie dają. Przynoszą jedynie cierpienie i ból "Mówiłam" - pewnie jest wiele kobiet na tym forum, które Ciebie przytula i ściska. Ja osobiście życzę Tobie zdrowia, siły i wytrwałości w Twojej walce. "Szczęście znajduje się w tobie. Zaczyna się na dnie twojego serca, a ty możesz je wciąż powiększać, pozostając życzliwym tam, gdzie inni bywają nieżyczliwi; pomagając tam, gdzie już nikt nie pomaga; będąc zadowolonym tam, gdzie inni tylko stawiają żądania. Ty potrafisz się uśmiechać tam, gdzie się narzeka i lamentuje, potrafisz przebaczać, gdy ludzie ci zło wyrządzają" PS:'Zawsze trzeba podejmować ryzyko. Tylko wtedy uda nam się pojąć, jak wielkim cudem jest życie, gdy będziemy gotowi przyjąć niespodzianki, jakie niesie nam los.' 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄 🌼 👄🌼 👄🌼👄 🌼👄 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mowilam
Poczulam sie przytulona :) Dziekuje :) Tu pisze na pomaranczowo bo temat nie o chorobie a o alimentach na dorosla córke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×