Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jangmam**

dobry balsam ujędrniający dla mlodej mamy?

Polecane posty

Gość jangmam**

Dziewczyny poszukuje dobrego balsamu ujedrniającego po ciąży. W zasadzie niem usi być srticte dla mlodej mamy, ale byle byl skuteczny. Co polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soraya ma rewelacyjne mleczko ujedrniające dla kobiet +30 ! MOja siostra swiezo po 30tce tak go chwalila ze chociaz ja mam zaledwie 22 lata to sie skusilam :) tak wyglada http://www.splendore.pl/SORAYA_Mleczko_do_ciala_SCENICZNE_silnie_ujedrniajace_30_400ml_p16036.html nie widzialam tej serii w sklepach wczesniej wiec zamowilam przez neta. musze przyznac ze naprawde dziala fajnie :) super konsustecja a chociaz dziala ujedrniajaco co zazwyczaj wiaze sie z lekkim wysuszaniem to ten fajnie nawilza i ladnie wygladza skore :) jesli chodzi o dzialanie antycellulitowe to ja nie zauwazylam jakis postepow bo tez z celulitem wiekszych tragedii nie mam ale Aska(moja sister) mowi ze jak dla niej roznica jest spora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii_aka_Lola*
pierwszy raz widze na oczy ten balsam kamilka234! to jakas nowa seria? uzywam Soray'i duzo, ale tej serii nie znam a są jakies inne rodzaje? np. nie dla +30 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patii_aka_Lola*
a probowalas tego +18 albo +25 ? czemu uzywasz +30 jak masz 22 lata ? tamte sa slabsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie znam tamtych ale siostra kupila +30 to ja tez ten wzielam bo ona bardzo zachwalala.;)poza tym kremy do twarzy tez uzywam +30:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jangmam**
a coś o balsamach/mleczkach dermiki ktos slyszal? bo przegladam tą stronke i sie natknęłam na taki : http://www.splendore.pl/DERMIKA_Ujedrniajacy_krem_do_ciala_200ml_p10375.html jest napisane ze : Ujędrnia skórę, chroni przed powstawaniem rozstępów. Recepturę dostosowano do szczególnych wymagań osób w okresie szybkiego tycia, chudnięcia lub wzrostu, a także dla kobiet w ciąży i po porodzie w celu utrzymania dobrej kondycji i wyglądu skóry. i jako, że jestem po ciąży to mysle zem oglby byc dla mnie najbardziej odpowiedni. i stosunkowo cena ok. zna ktos ten krem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dermika ma bardzo dobre kosmetyki juz kiedys pisalam o kremie pod oczy w jakies innej dyskusji, ze bardzo jest zachwalany przez dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość We Wrocławiu
te mleczka Sorai są w Rosmanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki3232
Zamiast jakiegoś balsamu polecam postawić na naturalny skłądnik jakim jest kolagen i wybrać żel firmy colyfine, który w swoim składzie poza "białkiem życia" nie zawiera żadnych "ulepszaczy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minorenka33
Zgadzam się z opinią powyżej, kolagen to dobre rozwiązanie dla zapewnienia jędrności i młodości skórze. W internecie jest wiele ciekawych artykułów dotyczących jego właściwości, warto poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bassskaa
Colyfine? A możecie coś powiedzieć o składzie tego żelu? I po jakim czasie możemy spodziewać się jakiegoś rezultatu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiki323
Zawiera w sobie poza kolagenem wodę, kwas mlekowy i glikol kaprylowy. A więc wszystko to substancje naturalne. Kolagen ustrojowy w skórze wymienia się w 110-115 dni. Zatem dopiero po tych 115 dniach możemy zauważyć pierwsze efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×