Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość po raz setny o staniku

od miesiąca noszę uświadomiony stanik

Polecane posty

Gość po raz setny o staniku

i czy to możliwe, że jest już za mały? kurcze, na początku chowałam te bułki spod pach i nie wisiały, a teraz się coś nie mieszczą! mam masakryczne te bułki! mam na sobie rozmiar 65DD - czy szukać E?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość e-mail.
dobrze dobrany stanik moze przesunac biust na swoje miejsce i to naturalne ze zaczyna byc za ciasny skoro piersi wracaja tam, gdzie powinny byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukaj większego :) Poszukaj tematów na lobby biuściastych o migracji. Dlatego właśnie nie zaleca się szaleństwa zakupowego po znalezieniu swojego prawidłowego rozmiaru, bo bardzo często zaraz trzeba wymieniać staniki na nowe, większe :) Kupujesz w sklepie stacjonarnym czy przez Internet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Frrrrrrrrrrr
Co to jest USWIADOMIONY STANIK???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smaak raaju
Mi się jak na razie nic nie przesuwa:P Ale pani brafiterka nawet powiedziała, że u mnie to nie ma za bardzo czego wygarniać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uświadomiony stanik to stanik w naszym prawidłowym rozmiarze, a nie nieśmiertelne 75B z bieliźniaka za rogiem ;) To, czy migracja wystąpi zależy od stanu biustu i od tego, jak długo był katowany złym stanikiem oraz od tego jak bardzo zły był ten stanik. W przypadku małych, młodych, jędrnych biustów często nic się nie zmienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kocham teorie
o zagarnianiu do stanika skóry i tłuszczu spod pach, pleców i skąd tam jeszcze... Tak, wszystkie macie rozmiar F :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
Nie, nie mamy. I w dodatku w przeciwieństwie do Ciebie wiemy, że taka komedia jak "rozmiar F" nie istnieje (sama litera to nie rozmiar, a zależnie od modelu stanika ta sama kobieta może mieć i 5 różnych pasujących rozmiarów). Doucz się na temat tego, co chcesz krytykować, bo inaczej tylko sama siebie ośmieszasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam teraz dobrze dobrany
i noszę 70G brytyjskie i się cieszę ,że się tak nie maltretuję jak poprzednio , jasne coś takiego jak rozmiar F nie istnieje ;) małe 60F i większe 85F , radzę się do edukować cymbałku zanim chłop ucieknie z sypialni jak światło włączysz ;) ciust w złym staniku się deformuje i wygląda fatalnie :P.... zepchnięty pod pachy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam teraz dobrze dobrany
biust w złym staniku się deformuje i wygląda fatalnie .... zepchnięty pod pachy , biedaczek jak będzie musiał widzieć coś co udaje biust :P czym szybciej do brafitterki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha i kolejna fanka
nagarniania skóry z pleców do miseczek :D Ja świetnie wiem że rozmiar F nie istnieje i wiem jak się prawidłowo dobiera stanik, ale też rozumiem że nie każda kobieta tego potrzebuje i rozumiem jak to groteskowo wygląda dla kogoś kto MA małe piersi a usiłuje się go na siłę ubrac w nie wiadomo jakie staniki, kiedy czasami sa one zupełnie zbędne. No, ale nagarniajcie dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
"kiedy czasami sa one zupełnie zbędne." Jak dla Ciebie są zbędne to nie noś, przymusu nie ma. Dla mnie są fajnym i seksownym elementem garderoby, i nosić będę, bo nosić lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulkahj
Przymusu nie ma ale wśród zwolenniczek "uświadomionych staników" jest pełno takich, w których myśl o życiu bez stanika wzbudza wręcz agresję :D Wystarczy napisać na jakimś forum że się nie nosi stanika i od razu zjadają człowieka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
naprawdę? czytam różne fora i niczego takiego nie zauważyłam możesz podać jakiś link do takiego "zjadania"? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciut bardziej kalorycznie
do Ulkahj a to dziwne bo ja też się z czymś takim nie spotkałam , to czyjaś sprawa czy chodzi w staniku czy bez , jak kobiety mają nawet bardzo malutki biust i chcą nosić staniki albo i nie to ich sprawa a ty swojego nosa pilnuj :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość :D:D:D..
Haha :D Ale to akurat prawda, na forum gazeta.pl jest cały dział poświęcony stanikom :D I tam to się dzieje czasami... :D Poczytajcie sobie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz setny o staniku
przymierzałam w sklepie i zamówiłam jeden w internecie nowy, ten 65DD A chwilę wcześniej na próbę 2 używane :) i ten 65DD już zmienię na E. Ale super, kurde. Te targowe poleciały do śmieci, co ja z nimi robiłam, przeszywałam obwody:o bo jedyne pasujące to były 80B, czy 75 C Martwią mnie te bułki, bo tkwią uparcie i uciekają ze stanika, są okropne. Myślałam, ze mam małe piersi, a tu połowa rzeczywiście z boku, uważałam to za szeroki rozstaw :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy zamawianiu zwracaj tylko uwagę, żeby 65E było angielskiej firmy. 65DD angielskie = 65E polskie, 65E angielskie = 65F polskie W polskiej rozmiarówce nie ma miseczki DD, po D jest od razu E Czyli chcąc większy polski stanik wybierasz 65F. Oczywiście wszystko zależy też od firmy i modelu stanika, dlatego przed internetowymi zakupami proponowałabym szukać upatrzonego stanika na balkonetce :) Będziesz mogła przeczytać jak wypada dany model i zminimalizować ryzyko nie trafienia w rozmiar. Jeśli jakiś brytyjski stanik dziewczyny określiły jako małomiseczkowy, to będziesz najprawdopodobniej potrzebowała rozmiaru 65F. Jeśli jakiś stanik będzie dużomiseczkowy, 65E może być za duże. Sporo też zależy od tego jaki masz teraz stanik czyli do czego porównujesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz setny o staniku
ojej, Głaszczka, mądra z Ciebie kobita! dzięki za rady! zapisuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deco jest znanym dużomiseczkowcem, więc jeśli byś chciała konkretnie ten model, to w 65(30)DD. Plunge jest np tutaj: http://www.karoline.pl/product-pol-882-Biustonosz-Freya-DECO-4234-Moulded-Plunge-Nude.html tutaj half-cup: http://www.karoline.pl/product-pol-4778-Biustonosz-Freya-DECO-4232-Moulded-Half-Cup-Nude.html Fajny gładki cielisty stanik to też stanik OnlyHer Latte, tutaj rozmiar jest raczej standardowy, rozmiarówka brytyjski więc 65E http://www.onlyher.pl/products/167/p/858 A poza tym masz całą gamę cielaków u Ewy Michalak :) http://www.ewa-michalak.pl/pol_m_Biustonosze_Cieliste-139.html Tutaj rozmiar musisz wyliczyć na stronie, kalkulator zazwyczaj trafia. Jeżeli masz jakieś wątpliwości to możesz napisać do sklepu OnlyHer albo do Ewy, one pomogą z rozmiarem. No a Deco powinno pasować 65DD. Nie wiem dokładnie jak z half cupem, ale plunge jest na 100% dużomiseczkowy. Chociaż pozostaje też kwestia tego, czy obecny stanik jest za mały o miseczkę, czy może już o 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nilekjj
:D:D:D.., akurat na "stanikowym" forum na gazecie nie dzieje się nic, to jedno z najfajniejszych forów jakie znam, praktycznie nie ma ataków na osoby i walk, nie ma flejmów. Nie wiem, jak to się dzieje, czy użytkowniczkom udziela się atmosfera, czy moderacja sprawnie działa, czy cokolwiek... jakoś tak inaczej, fajniej jest po prostu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz setny o staniku
śliczne te staniki, Głaszczko! powiedz mi, pod białą bluzkę tylko taki, prawda, bo ja zawsze białe nosiłam... można zamówić, potem ewentualnie odesłać na własny koszt, prawda i wymienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po raz setny o staniku
mam ochotę na ten Freya deco, jest idealnie gładki, na dodatek dostępny w Lublinie, gdzie mi najbliżej Ale jeden jest halfcup drugi plunged i już nie wiem który by lepiej leżał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewikkks
Przy mniejszym biuście lepiej będzie leżał half :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pod białą bluzkę najlepiej stanik w kolorze jak najbardziej zbliżonym do naszej skóry. :) Tak, można wymienić lub oddać do sklepu. Najwygodniej jest zamówić 2-3 sąsiednie rozmiary i zostawić ten pasujący a inne odesłać, tak się zaoszczędza na odsyłkach. Deco musi być też idealnie dobrane, bo w przeciwnym wypadku krawędź może się odznaczać. Do tej pory oglądałam tylko plunge, half to chyba jakiś nowszy wymysł i się nim nie interesowałam, w ogóle nowościami mało się interesuje. Ale plunge czaruje super dekolt jeżeli jest dobrze dobrany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też mam już "uświadomiony stanik" z tym, że ja wybieram spośród polsich firm bo wychodzi taniej, a mi często waha się waga, więc też dość często zmieniam biustonosz. Noszę rozmiar 80G i udaje mi się coś wyszukać w hurtowni-olenka.pl w rozsądnej cenie. Mój wybór ostatni to biustonosz polskiej firmy AVA. Całkiem niezłej jakości, ładnie wykończony i leży idealnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słabo musi ta Ava schodzić, że tak nieładnie spamujesz :) Całkiem dobrej jakości, dobre sobie... Cieszymy się, że polscy producenci szyją coraz więcej rozmiarów, ale i tak jeszcze nie mogą równać się z brytyjskimi, bo należy popracować jeszcze nad konstrukcją i jakością, a z tym jest bardzo słabo :) Wyjątkiem jest Ewa Michalak. Poza nią dobrze radzi sobie też Comexim, ale Avie do nich jeszcze daleko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×