Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Evelin7046

H E L P

Polecane posty

Gość Evelin7046

Hej ... chodzcie pogadamy o czym normalnym i wesolym bo ten dzien jest taki okropny , ze mam dosyc .. ; / Dzieje sie u Was cos dobrego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Staraj się cieszyć małymi rzeczami :) nie narzucaj na siebie nic wielkiego tylko delikatnie , ale do przodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
to dzisiaj chyba nikt nie ma dobrego humoru nie :( ? Nie zdarzylo sie u Was ostatnio cos wesolego :D ? ja bym sie tak chciala usmiechnac dzisiaj a mam taki zly dzien ; (((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Mogę CI opowiedzieć śmieszną historię :) tak naprawdę jest ona bardziej nieprzyzwoita niż śmieszna :) ( nic erotycznego dla formalności ) jednak to zależy od Twojeog poczucia humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik z Doliny Nidy
Ja mam wyśmienity humor! Bawię się na kilku topikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WC
Ja też chcę się rozweselić bo z miom nastrojem coś dzisiaj kiepsko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
dawaj chetnie poslucham ; *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
WC moze jakies kawaly ; ( ??? ja wlasnie tez tak siedze na forum i wszedzie problemy :( naprawde juz nic dobrego sie nie dzieje na tym swiecie :(?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolnikuuuuuuuuuuuu :d
ja tez z doliny nidy jestem :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
No więc mój znajomy nazwijmy go Felek :D umówił się z dziewczyną , że do niej pójdzie . Podobali się sobie i nie było w tym nic dziwnego . Jednak jak wrócił do domu okazało się , że musi wziąć psa bo mama gdzieś wychodzi a pies jest mały . Był z tego powodu niezadowolony , ale wziął psa mimo wszystko . Puka tam do niej ona szczęśliwa i widać , że Felek jej się podobał . Po kilku minutach bawienia się z psem ona mówi " Felek napijesz się czegoś ? " ( była sama w domu ) on do niej " Tak jak możesz to mi coś podaj " . Dziewczyna szczęśliwa idzie do kuchni robiąc coś do picia a w tym czasie Felek widzi jak jego pies robi na dywan kupę :D . Nie wiedział co zrobić więc zamiótł tą kupę pod łóżko . Dziewczyna wraca z herbatą i podaje Felkowi . Jednak coś nie pasuje . Jakoś dziwnie pachnie . Felek poznał się , że dziewczyna wyczuła , że coś jest nie tak . Wtedy ni z gruchy ni z pietruchy przeprasza ją i mówi , że musi wracać do domu . To było ich pierwsze i ostatnie spotkanie :D Jakbyś to słyszała jak mi to opowiadał to było by dużo śmieszniejsze :) ale mam nadzieję , że delikatnie Cię rozweseliłem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
hahahahhaa normalnie ,az nie wiem co powiedziec chcialabym wiedziec jej mine jak znajduje kupe pod lozkiem hahahaha dzieki Ci ; ***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rolnik z Doliny Nidy
Ja nie jestm z Doliny Nidy niestety, ale to piękne tereny. Na Ponidziu wiosna trwa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
alle mu musialo byc wstyd cooo ; o ? hahaha probuje sobie przypomniec jakas smieszna scene z mojego zycie tylko jakos tak wlasnie nie moge :D masz cos smiesznego jeszcze w pamieci ;D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Uwierz mi , że wielokrotnie wyobrażałem sobie tą sytuację i moja wyobraźnia za każdym razem pokazuje się z coraz to nowej strony :) i proszę bardzo :) każdy zasługuje na szczęście , więc jeśli sprawiłem , że się uśmiechasz jestem zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Wiesz coś tam na pewno jeszcze było w moim skromnym życiu :) jednak tak od razu sobie przypomnieć nie mogę :) jednak na pewno coś tam jeszcze naskrobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
ciekawe jeszcze co ta dziewczyna kolezankom mowila nie hahaha biedny felek! albo jakies kawaly wlasnie szukam szczegos fajnego i jedyne co mnie rozbawilo nie wiem czy znasz ze jak blondynka robi dzem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
ja sobie jedynie przypomnialam jak mi rodzice opowiadali , ze poszli ze mna na pasterke jak bylam mala a to wiadomo 12 w nocy pozna godzina i jak sie kleczy i mowi te pierwsze zdania nawet nie pamietam bo mnie w kosciele to dawno nie widzieli ze jakis swiety sakrament :D i wszyscy wstali tylko ja kleczalam . i po 5 minutach rodzice sie zorietowali ze usnelam :D i tyle bylo z pasterki musieli mnie donosic do domu ahaha albo pamietam jak moj kuzyn jak byl maly i pierwszy raz pojechalismy z nim na wies to na caly glos sie darl '' mamo mamo zobacz jakie inne pieski;; a to owieczki byly :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Nigdy nie zapomnę jak u tego samego Felka robiliśmy frytki . Byłem ja on i jego brat . Felek i jego brat to idioci ogólnie . ( uwierz , że to durnie ) No i jak się zrobiły te frytki pierwszy jadł bohater pierwszej historii . Ale , że jego brat był głodny to mówi ' daj no kilka ' Felek odparł stanowczo ' nie ! ' . Jego brat zdenerwowany takim obrotem sytuacji wywalił na podłogę wszystkie frytki z talerza . Potem zaczęła się delikatna kłótnia . Ja się z tego wszystkiego śmiałem zapominając o tym , że reszta się smaży . Po chwili czasu zorientowałem się , że powinny się już zrobić . Jednak - fałszywy alarm . One już są zjarane , że nie da się ich zjeść . No i ja poszedłem zjeść coś do domu a braciszkowie jedli frytki z podłogi :) Jak sobie przypomnę te młodzieńcze czasy to zawsze mi się humor poprawia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Nie wiem nie kojarzę :) o ten dżem mi chodzi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
hahahhahaha no nie mow ze z podlogi jedli :D boze co za czubki szkoda ze jkuz takich fajnych ludzi i wesolych na tym swiecie brak ... juz mam lepszy humor :D ! zbawiciel ;* mysl mysl moze jeszcze cos Ci przyjdzie smiesznego do glowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Ja z kolei miałem taką dziwną sytuację z dziewczyną . Pamiętam to jak dziś . Podstawówka 6 kl . Podobała mi się taka dziewczyna . Patrycja Z . Jak dla mnie najładniejsza dziewczyna w szkole po prostu cudo . Ale był error - byłem nieśmiały . Ale na szczęście miałem dobrych kolegów którzy jakoś nas zapoznali . I wiesz te durne podstawówkowe teksty w stylu ' chcesz ze mną chodzić :D haha ' No i wiesz chodzimy ze sobą . Ani jednego pocałunku żadnego przytulenia ani nic takiego no , ale chodzimy ze sobą . Wiesz ja uchachany wow mam dziewczynę :D Patrycje zawszę ja chciałem itp :D . Mija lekcja . Miałem wtedy mieć przyrodę , ale nie było nauczycielki i dali nas na w-f na zastępstwo . Jak nie trudno się domyśleć Patrycja również wówczas ma lekcję . No i gramy wiesz ja coś kozaczę ( w piłkę ogólnie gram dobrze ) no i chciałem tak jakoś fajnie przerzucić nad nią piłkę i trafiam ją w nos :D ona się przewraca i wiesz dramat krew jej leci itp . Przez jakiś tydzień ją przepraszałem no , ale nasz związek nie przetrwał tej próby :D teraz jak na to wszystko patrzę to naprawdę tak mi się chce śmiać z tego wszystkiego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
hahahah ... Dlugo Ci to Patrycja wypominala ? Jak jej zlamales nos to pewnie troche bolu sie najadla :( alle widzisz to masz ciekawe zakonczenie pierwszego zwiazku :D jakies plany na dzisiaj ? albo jakies plany na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Wypominała niedługo . Bo jakoś rok się kończył niedługo po tym zdarzeniu . Boleć ją bolało ja to wiem doskonale . Jednak zachowałem się w porządku bo chciałem jej pomagać jednak tego nie chciała . W sumie jej się oczywiście nie dziwię bo to była dziwna sytuacja . Plany na dzisiaj to raczej żadne . Na jakiś spacer pójdę z kolegą potem bo podkręciłem staw skokowy a jutro mam mecz więc muszę się oszczędzać . A co do planów na wakacje to z kolegami od jakiegoś czasu planujemy wyjechać gdzieś wiesz bez rodziców itp . Takie dwa tygodnie dobrej zabawy bez żadnego gadania co jest dobre a co złe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
no alle przeciez mola zrozumiec ze to niechcacy :( ja dzisiaj sie caly dzien bede kisic w domu :D burdel jak cholera ale no po prostu nie mam humoru :( to widzisz Ty od rodzicow ja do mamusi na wakacje na 3 miesiace ; o ja sobie poslucham :D to zle tamto niedobrze :D mam nadzieje, ze nie bedzie deszczu i nie bede musiala siedziec w domu i sluchac jaka jestem niedobra :D a gdzie planujecie jechac? w kraju czy moze za granice? W co grasz ? : )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
a to moj pierwszy F A C E T z kolei tez byl Felek ;d nie wiem ile mialam lat ale mnie wkurzal taki jeden bo my mamy takie cos jak male osiedla, u nas sie to mowi podwroka nie wiem czy rozumiesz :d i taki jeden latal do nas na osiedle i sie ciagle dral FELKI FELKI I uciekal :D mnie tak wkrzual, ze to parodia :D pozniej zostal moim i mojej kolezanki chlopakiem taki trojkat chodzilismy i calowalismy sie w policzki :D teraz jak go widuje to nie wiem czemu odwraca twarz hahaha :D nie ma co jak te milosci no nie :D a moj drugi CHLOPAK . po jakis czasie przekazal mi list , w ktorym bylo napisane To juz jest koniec nie ma juz nic jestesmy wolni mozemy isc :D mialam szczescie w milosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Gram w piłkę nożną :) kiedyś byłem maniakiem bo grałem i w siatkówkę i koszykówkę , biegałem . Naprawdę aż się dziwie jak to wszystko robiłem :) Jeśli chodzi o wyjazd to planujemy póki co gdzieś w Polsce zostać , bo wiesz pierwszy wyjazd . Pewnie jakieś dziwne przygody się nam przytrafią jak to zawsze :D dlatego też nie chcemy szarżować z jakimiś wyjazdami . Może za rok czy nie wiem za jakiś czas . A mamusia chcę dla Ciebie dobrze , więc trochę czasu z nią Ci nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolekk
Tak :D ? A wiesz jaka była moja druga miłość ? :D Przegrałem w papier kamień nożyce :D ( jak teraz widzę co pisze to aż śmiać mi się chce :D ) no i musiałem poprosić taką Julitę o chodzenie . Mówię Ci szczerze , że staram się nie oceniać ludzi i jestem tolerancyjny jednak ona była po prostu tragiczna ( w sensie wyglądu ) po prostu brzydka . Jednak był tego jeden plus :D dobrze się uczyła i pomagała mi na matematyce :D kiedyś byłem szatanem :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Evelin7046
ooo to swietnie ja to jestem fanka pilki nozenej co do koszta to moj facet jest bylym koszykarzem z kupa medali i innych jednak normalnie to juz nie jest hobby tylko MANIA i chyba przez niego tak znienawidzilam ten sport ;/ bleee nie no pewno, ze chce dobrze . tylko, ze po takim czasie mieszkania z daleka ciezko sie bedzie przyzywczaic. Ona chodzi spac o 19 :(:( :D !!! wiec znajomych raczej nie zaprosze :D fajnie :D tez bym gdzies pojechala na wakacje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×