Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość grzeszny amant

Zdrada

Polecane posty

Gość grzeszny amant

Cześć wiem że nie jestem pierwszy który zakłada taki temat. Jestem żonaty mam prawie 30 lat i mam straszną ochotę na seks z inną kobietą niż moja żona, po prostu znudził mi się seks z nią, wiem że to okrutne ale tak jest. Po prostu nie podnieca mnie jak dawnej, zdrada nigdy mi się nie zdarzyła sam się dziwie sobie że tego chce ale to jest silniejsze. Mam chęć sprawić przyjemność innej, pieścić inne ciało. Jeżeli znalazłaby się żona będąca w takiej sytuacji to ......być może coś z tego wyniknie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda najmojsza
Ej, a masz dzieci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misssland
Jesteś PROSTAKIEM!!! Zdradzać każdy może i każdy potrafi. Jak to zrobisz to zaliczysz się do wielkiego już grona zwykłych chamów. Jeżeli życie seksualne z żoną ci się nie układa, to pogadaj z nią, albo zrób coś, by było inaczej. A może rozstań się z żoną i poszukaj takiej kobiety, która będzie cię zadowalać. Tylko sex się dla ciebie liczy? A miłość, a zaufanie? Tak się nie robi... Bo to krzywdzi drugą osobę. Lub druga wersja jest taka, że to prowokacja, bo jakbyś był spragniony sexu to idziesz do burdelu lub wyrywasz sąsiadkę/koleżankę z pracy, a nie wypisujesz takie rzeczy na forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny amant
prawda najmojsza nie nie mam dzieci misssland dziekuje za takie rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawda najmojsza
Szkoda, miałam dobry tekst na pojechanie ci po rajtkach, głupi kurrrwiarzu. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grzeszny amant
ok dzięki to załóżmy że mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jeronikkkk
Sam jestem samcem, ale odradzam Ci takie zachowanie - zdradzisz żonę, wiele stracisz, co będzie już nie do odzyskania. Po czasie dojdziesz do wniosku, że nie było to tego warte. Seks pozamałżeński nie jest wcale taki, jak się wydaje... Później najczęściej wielkie niemiłe zaskoczenie... Ale rób jak uważasz... Na pewno to już nie będzie taki sam związek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×