Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość agnieszka.pk

dyskryminacja w procesie rekrutacji

Polecane posty

Gość agnieszka.pk

Drodzy forumowicze, Jestem studentką III roku socjologii. Potrzebuję kilku osób do przeprowadzenia z nimi krótkiego wywiadu za pośrednictwem maila. Piszę pracę licencjacką pt: "Dyskryminacja w procesie rekrutacji". Jeżeli kiedykolwiek ktoś z Was starał się o pracę, był na rozmowie kwalifikacyjnej i został dyskryminowany (obojętne z jakiego względu), proszę o kontakt (anonimowość oczywiście gwarantowana). Nie musiała to być dyskryminacja słowna (np. "nie dostaniesz tej pracy, bo jesteś za wysoka/niska/stara/młoda"), liczy się dla mnie to jak Wy odebraliście subtelne "idź już sobie" ze strony osoby rekrutującej. Jest to dla mnie bardzo ważne, chcę poruszyć ten temat, ponieważ coraz częściej słyszy się o tego typu dyskryminacji a żeby z nią walczyć, najpierw trzeba dotrzeć do świadomości społeczeństwa, na co ja osobiście się decyduję Jeśli chcesz mi pomóc, proszę o kontakt mailowy: agnieszka.pk@gazeta.pl< /a> Rzetelne odpowiedzenie na 14 moich pytań (z doświadczenia już wiem) nie zajmie więcej niż pół godzinki. Liczę na Wasze wsparcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liberał antysocjalista
walka z dyskryminacją jest antyliberalna. nie powinno ciebie obchodzić na jakich zasadach zatrudnia pracodawca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
A żeś tera pierdolnął...jak łysy grzywą o kant kuli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ale w życiu nie przyłożę ręki do tego żeby świat musiał utrzymywać jeszcze jednego nieroba zwanego socjologiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
A jak założy pracodawca obozy pracy przymusowej dla dzieci to też mnie nie powinno obchodzić? Albo jeżeli jakiś punkt handlowy nie obsługuje określonych grup społeccznych...np ludzi z opadnietą powieką...to też mam mnie to nie obchodzić? A może mam się nie interesować czy pracodawca stosuje technologie, które są szkodliwe dla środowiska a co za tym idzie dla mnie? Itd itp. Ty nie jesteś liberał tylkoi Anarchista ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakbyś była mądra wiedziałabyś że żaden szef przy zdrowych zmysłach nie powie że np nie zatrudni Ciebie bo jesteś po socjologii/gruba/łysa...tylko po prostu powie "Pani dziękujemy" albo "w razie pozytywnego rozpatrzenia Pani kandydatury skontaktujemy sie telefonicznie" i do widzenia :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
A Ty czego tak straszysz?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
Widziałaś kiedyś szefa przy zdrowych zmysłach...bo mnie taki cudny widok jakoś ominął

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
A poza tym szefem staje się dopiero w chwili zatrudnienia dla konkretnej osoby...dopóki nie jestes zatrudniona to se moze szef na jajach najwyżej podrapać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta pl michnika ?
czy to jest gazeta starszego brata w wierze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
Ze co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta pl michnika ?
że michnik ma gazetę wyborczą pod adresami gazeta.pl, wyborcza.pl. tvn ma przynajmniej dwie strony: tvn.pl i onet.pl. onet niby mieli komuś odsprzedać ale nie wiem czy to zrobili czy chcą zrobić agnieszka.pk napisz o cieżkim życiu palestyńczyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta pl michnika ?
A jak założy pracodawca obozy pracy przymusowej dla dzieci to też mnie nie powinno obchodzić? w liberaliźmie nie ma przymusu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość toxygen
jakbyś mi podała nr gg to nawet bym Ci o tym opowiedział:P Nie mam dostępu do danych z tamtego dysku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gazeta pl michnika ?
jakby michnik napisał kto w sejmie i senacie jest żydem to byłbym wdzięczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×