Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dormeuse

ANTYKONCEPCJA

Polecane posty

Mam pewien problem: Odstawilam tabletki w dniu 11.03.2012 roku, ponieważ negatywnie wpływały na funkcjonowanie mojego organizmu. Dostalam plamienie z odstawienia, natomiast okres, ktory mam zazwyczaj 22-25 dzien miesiąca nie nadszedł, boli mnie brzuch tak jakbym miała dostać, aczkolwiek nic się na to nie zapowiada. Czy możliwe jest, że zaszłam w ciąże? ( nie współżyłam po odstawieniu) A wizyte u ginekologa mam zaplanowaną dopiero na 17.04... Proszę o normalne wypowiedzi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
kobieto okres po odstawieniu tabsów wróci wtedy kiedy wróci ci owulacja itd - u jednych kobiet dzieje sie to odrazu u innych po 3 m-cach i więcej - więc czekaj cierpliwie bo może sie pojawić jutro a może za miesiąc, dwa - a w ciązy nie jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burning_up
Nie ma możliwości ciąży. Musisz się liczyć z tym, ze po odstawieniu możesz mieć cykle nieregularne. Może obserwuj sobie dni płodne i niepłodne, będziesz wiedziała w której fazie obecnie się znajdujesz i będziesz spokojniejsza. Teraz są nawet takie fajne testery płodności na ślinę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 124444
to, ze nie wspolzylas po odstawieniu tabletek, nie znaczy ze nie zaszłas w ciaze, bo w momencie jesli wspolzylas pare dni przed tym zanim odstawilas albo np dzien wczesniej to calkiem mozliwe ze doszlo do zapolodnienia, bo jak wiemy plemniki zyja max do 7 dni trzeba liczyc jesli ktos sie boi wpadki, więc wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po hormonach jedna ma regularnie a druga nie :) Ale spokojnie wszystko za jakiś czas powinno wrócić do normy. Ja byłam tym szczęśliwcem że po tylu latach od samego początku miałam regularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×