Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość xXxA

Czy dobrze się odżywiam?

Polecane posty

Gość xXxA

Witam wszystkich forumowiczów, Mam 18 lat, 164cm wzrostu i ważę 58/59kg co jak na mnie to jest na prawdę wiele choć niby moje BMI jest w normie to bym chciała schudnąć do 55kg od około tygodnia staram się jeść systematycznie i bardziej zdrowe rzeczy i codziennie wieczorem ćwiczę, mniej więcej wygląda to tak : 6.30 śniadanie : Kawa z mlekiem bez cukru, kanapka z wędliną i warzywami lub jajko gotowane na twardo z szczypiorkiem i łyżką majonezu ( niestety majonez to moja straszna słabość!! ) . W szkole około godziny 10/12 jem zazwyczaj kanapkę staram się by była z pieczywem razowym lub w pełni żytnim Około godziny 16 jem obiad np warzywa na patelnię i 2 skrzydełka lub jedno udko z kurczaka kolacja około godziny 20.30 i np sałatka z warzyw bez żadnych sosów ani pieczywa. W między czasie oczywiście jakieś owoce typu jabłko,grapefruit i dużo wody,herbat zielonych i niestety z 2-3 kawki dziennie też są. ćwiczenia : zaczynam od 10 minutowej rozgrzewki polegającej na rozciąganiu i skokach na skakance, potem 20 minutowy trening areobowy i na koniec brzuszki od 100 do 200. Proszę o odpowiedź czy przy takim trybie dnia mogę schudnąć do wymarzonej wagi 55kg ? Czy powinnam coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×